Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:12 27.04.24 
Мобилни оператори
   >> МТел
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Пак започнаха да досаждат с смс-и!нови  
Автор KиpoАдминистратор ( )
Публикувано15.11.10 10:28



Преди стигаше да не отговаряш, но сега вече не е достатъчно!
Има ли някой и ако да, може да сподели опит как да СПРА тези шибани, досадни, малоумни смс-и. Един на 1-2 дни са прекалено много, всъщност и един годишно ми е много. Не им плащам абонамент + сметки всеки месец, за да ме вбесяват противните гнусни дебелооки говеда с тия смс-и. Има ли въобще начин - чрез анекс към договора или при преподписване това да бъде спряно?

http://clubs.dir.bg/showflat.php?Board=religiq&Number=1951330475&page=0&view=collapsed&sb=5&part=


Тема Re: Пак започнаха да досаждат с смс-и!нови [re: Kиpo]  
Автор cyg (<>)
Публикувано15.11.10 12:34



Има ли въобще начин - чрез анекс към договора или при преподписване това да бъде спряно?

Надали е възможно това. Но пък има начини за филтриране, зависещи от модела на телефона.

Удрям ПИН-а, иска ПУК...Удрям ПУК-а и картата спрЕ!


Тема е няма да си сменя телефонанови [re: cyg]  
Автор KиpoАдминистратор ( )
Публикувано15.11.10 13:36



заради тия говеда


Ето - преди секунди получих някакъв за очен преглед в някаква майна клиника.
Явно са го закъсали скапаняците.

http://clubs.dir.bg/showflat.php?Board=religiq&Number=1951330475&page=0&view=collapsed&sb=5&part=

Тема Възможно енови [re: cyg]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано15.11.10 15:38



1. Обичайния спам се спира с обаждане на оператор, или крупен скандал в офис на МТел - на теория скандала не е задължителен. Ако е обаждане на оператор, обясни на каката че освен че те записват разговора, разговора го записваш и ти. Не е задължително да го записваш, ама добре им се отразява. Ако те пита за ЕГНто, поискай нейното, номера и и евентуалните предпочитания за презервативи.
2. Ако спама ти идва от 9999:
В отговор на Вашето запитване Ви информираме, че е необходимо да изпратите SMS с текст STOP9999 на номер 17867 или се свържете с безплатен номер 9999.
Тази информация е от един приятел. Аз успях да спра СПАМа със напоителен скандал в офис. Обясних на хората на висок глас че техните оферти ме интересуват точно толкова колкото тях ги интересуват оферти за цицоуголемители и пишкоудължители.

Bеer? Mоre?




Тема Re: Пак започнаха да досаждат с смс-и!нови [re: Kиpo]  
Автор StefanPan (М&М)
Публикувано15.11.10 20:22



Преди година ни бяха заспамили, мен и колегите на служебните. Дали не беше с играта на оня нещастник Пънчев.
Обаждам се аз и отсреща некво наперено момченце - само ми поднесе решението. Вика ми, напрено и високомерно и готово за пучително нахокване и поставяне на мястото ми:
- Ми, господине, в общите условия пише, че се съгласявате да получавате рекламни съобщения за услуги, предоставяни от Глобул...
- Чудесно - викам - това не е услуга на Глобул, а на външна фирма, следователно... искам да спра получаването на СМС-и за играта.
И той запецна. Повтори думите ми, че не желая - едно такова разколебано, объркано, сякаш да потвърдя. Аз потвърдих, казах булстата и така ми спряха спама.
Не знам дали случая при тебе е подобен. И дали в ОУ на ментел е записано точно в тоя вид. Но може да пробваш.

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Пак започнаха да досаждат с смс-и!нови [re: StefanPan]  
Автор cyg (<>)
Публикувано16.11.10 11:20



това не е услуга на Глобул, а на външна фирма, следователно... искам да спра получаването на СМС-и за играта.

Чудесно решение!



Удрям ПИН-а, иска ПУК...Удрям ПУК-а и картата спрЕ!


Тема Re: Пак започнаха да досаждат с смс-и!нови [re: cyg]  
Автор StefanPan (М&М)
Публикувано16.11.10 19:27



Именно.
Преди седмица пробвах това и с Виваком, а там девойката доста се опъва, че не мога да спра СМС-те. Повторихме се така няколко пъти (макар че не съм сигурен кво е в общите условия на Виваком, а на всичкото отгоре не можех да цитирам и точния текс на смс-са), ама настоявах, че имам право. Тя доста неориентирано настояваше, че нямам и любезно стигнахме до примирие, като казах, че все пак следващия път ще си запиша точния текст и отново бих разисквал въпроса.


За сега още не ми се е удал повод за разискване, да видим.

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Пак започнаха да досаждат с смс-и!нови [re: StefanPan]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано16.11.10 20:12



..следващия път...

Ако девойчето е с подобаващ балкон, да взема да ти пратя 1 СМС, че да имаш повод по-бързо да си при нея?





Тема Re: Пак започнаха да досаждат с смс-и!нови [re: StefanPan]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано16.11.10 23:40



А - аз кротко моля да спрат всичкия крайно нежелан СПАМ който ми пращат. И ако трябва почваме да говорим за цицоуголемители, и пишкоудължители на все по висок глас. В края на краищата определено постигаме съгласие. От доста време не са ме "информирали".

Bеer? Mоre?




Тема Re: Пак започнаха да досаждат с смс-и!нови [re: Cтepн™]  
Автор StefanPan (М&М)
Публикувано17.11.10 00:47



Заеби, нали съм ти казвал, мразя гишетата. Във всички възможни сфери. Макар че сигурно и доста пропускам, отчитайки пропуснатите сфери на балконджийите по гишетата.
То и това обяснява защо бирата напира толкова на "скандали", ма аз като не вдявам, все не можех да зацепя що толкова обича да ходи по гишета и да си търси поводи.


Моето еротично преживяване си беше по телефона. Държа да отбеежа, че не се пипах, докато говорех.

------------------------
Слушай беззвучието...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.