Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:33 21.05.24 
Мобилни оператори
   >> МТел
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема М-тел ИЗМАМА  
Автор Кирил (непознат )
Публикувано01.02.11 11:20



Здравейте! Да започвам направо. Преди няколко дни ми позвъняха от мтел. Един приятен женски глас ми каза:
- " Господине, превишили сте лимита си. Трябва да внесете депозит, иначе телефонът Ви ще бъде спрян.

След което аз казах, че това няма как да стане, защото аз говоря с определен брой номера и почти всички са ми на безплатни минути. След което тя ми каза да изчакам малко да направила някаква справка. Звъни ми и ми казва, че нямам нито един безплатен номер. А какво е станало всъщмност. Когато съм си бил претарифирал телефона и безплатните номера са ми се изтрили.
Да обаче аз като си сменях тарифния план в офис на М-тел изрично попитах "Сега старите номера запазват ли ми се?". След което служителката ми взе телефона, обади се на някакъв номер(*88 сигурно) и ми показа смс, в който бяха посочени активните ми безплатни номера(бяха си старите).
След което аз пак я питам(като идиот) "Добре значи сега не трябва да ги въвеждам отново така ли?" И получих задоволителен твърд отговор.
Тази случка я разказвам на операторката по телефона и тя ми каза, че незнам си кога, на еди коя си дата съм бил получил смс, че трябва да въвеждам безплатни номера и с това се измъкна. Аз подчертах, че служител на М-тел ме е упътил, че няма нужда да ги въвеждам отново, но отговорът беше "Това няма значение, в такъв случай говорете с въпросната служителка. Сега желаете ли да внесете депозит?"

Е добре де нали компанията носи отговорност за сужителите си, тяхното обучение и т.н., да не говорим, че и тогава има смс, в който ми бяха написали активните номера. Значи и системата им не е в ред нещо.
Какво да правя? Някакви мнения и насоки по въпроса ще ми бъдат много полезни. Благодаря предварително



Тема Re: М-тел ИЗМАМАнови [re: Кирил]  
Автор braman15 (непознат )
Публикувано01.02.11 14:43



Здрасти. От юридическа гледна точка могат да си измият ръцете без проблем.
Факт е, обаче, че (особено напоследък) се стараят да са в услуга на клиентите си. Най-добре отиди в техен (ама техен, техен, не на някакви продавачи на телефони) офис, поискаи да говориш с високопоставен служител и спокойно му разясни казуса. В техен интерес е да бъдеш удовлетворен от услугите им.



Тема Re: М-тел ИЗМАМАнови [re: Кирил]  
Автор Mopфиyc (Матричар)
Публикувано01.02.11 18:40



Претарифирал предполагам значи - преподписал договор с други условия?
Ако е така, в договора изрично трябва да пише какво се случва с тия номера.
Вадиш и четеш договора, ако не пише - кофти... но пак можеш да отидеш до бизнес център (не подизпълнител) и да поискаш преразглеждане на сметката.
Ако пише - пак същото но този път договора като доказателство, че грешката си е тяхна, преразглеждат доста бързо.

Welcome to the real world!




Тема Re: М-тел ИЗМАМАнови [re: braman15]  
Автор Stefan Pan (М&М)
Публикувано04.02.11 00:12



Привижда ми се някаква съмнителна връзка между квалификациите относно ревящите от Мтел (например, че са платени антиклакьори) и плахото, но някак последователно похвалване тук-там на Мтел от твоя страна.



------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: М-тел ИЗМАМАнови [re: Stefan Pan]  
Автор Doc Braun (force)
Публикувано13.02.11 17:19



braman е една тъпа гъска от софия наета да пише лъжи от името на мтел



Тема Re: М-тел ИЗМАМАнови [re: Doc Braun]  
Автор Mopфиyc (Матричар)
Публикувано14.02.11 11:43



А ти от кой от другите 2 си нает, да плюеш



Баси тъпизмите, толкова ли не можете да ползвате смислени доводи?

Welcome to the real world!



Тема Re: М-тел ИЗМАМАнови [re: Mopфиyc]  
Автор Ladysexy (sexy mama)
Публикувано17.02.11 15:31



Морфиус е прав, защо трябва някой да пише непременно за тези или онези оператори? В крайна сметка всички сме абонати на един или друг оператор, а някои имат дори и по два или три тела. Аз имам три карти и към трите оператора. Половината ми познати и роднини са към Глобул, другата към Мтел, а служ. ми е към Виваком. Като клиенти имаме право да си изказваме мнения и свободно да обменяме опит. Факт е, че и трите оператора имат недостатъци. Глобул го играят уж на най-почтените и тайничко си покрадват по някое друго левче ама как да го докажеш? Те са си опекли отрано работите и не можеш да им хванеш спатиите ;) Виваком се изложиха много с тия дистанционни преподписвания по тела и се оказаха доста некоректни, а Мтел не случиха на подизпълнител и софтуер. Всички имат трески за дялкане, въпросът е оттук насетне всеки сам за себе си да решава кое е най-малкото зло :)

you can achieve everything, if you dare to wish


Тема Re: М-тел ИЗМАМАнови [re: Кирил]  
Автор Ming Shu (curious mami)
Публикувано17.02.11 16:50



Подобен проблем с превишаването на лимита ми се случваше с Глобул в продължение на месеци. Абонаментният ми план е 1000 безплатни минути към 6 абоната на Глобул и незнайно как аз почти няма месец в който да не получа смс, че съм превишила лимита като рядко говоря с хора извън групата. Най-много да съм звъннала инцидентно на 2-3 извън нея, но като цяло съм ограничила разговорите до минимум, гледам да не им давам повод да ме цакат. Не знам как но всеки месец получавам ф-ри над 50 лв, което за мен е много, имайки предвид че имам толкова безплатни минути, които няма как да изговарям. И се се чудя какви врътки правят, почти сигурна съм, че шмекеруват със с-ките но няма как да докажа. Подозирам, че самите фактури ги завишават. Отидох в техен магазин да си сменя тарифния план и не ми позволиха. Така че сега само чакам да отпадне автоматичното преподписване и да намалят неустойките и се махам.

harmony is the key to happiness ...


Тема Re: М-тел ИЗМАМАнови [re: Ming Shu]  
Автор obul (член)
Публикувано18.02.11 14:45



Защо не провериш дали наистина тези 6 номера към които имаш безплатни са правилно отразени в системата на Глобул.Да не би някой от тях да си мислиш че е безплатен за според глобул да не е.



Тема Re: М-тел ИЗМАМАнови [re: Ming Shu]  
Автор Mopфиyc (Матричар)
Публикувано18.02.11 18:12



Телефона ти да не е от модерните, дето сами си ровчат из нета ... че цената на тоя кеф без специален план е сериозно солена?

Welcome to the real world!





Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.