Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:34 06.06.24 
Мобилни оператори
   >> МТел
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема iPhone 4 идва  
Автор Стоил (Apple user)
Публикувано27.11.10 11:39



Очаквайте от 29-ти. Инфо от сайта на Мтел.
http://www.mtel.bg/mobiltel/press.php?id=821

www.rosecosmetics.info
Всичко за парфюмерията и козметиката.


Тема Re: iPhone 4 идванови [re: Стоил]  
Автор 5rov ()
Публикувано27.11.10 14:49



Да не чакаш до понеделник


http://img222.imageshack.us/img222/7092/iphone0.png



Тема Re: iPhone 4 идванови [re: 5rov]  
Автор Стоил (Apple user)
Публикувано28.11.10 15:47



http://www.mtel.bg/iphone/

www.rosecosmetics.info
Всичко за парфюмерията и козметиката.


Тема Re: iPhone 4 идванови [re: Стоил]  
Автор cyg (<>)
Публикувано28.11.10 18:16



Първо се изразходват безплатните минути към всички мрежи в страната, а след това – и безплатните минути в мрежата на М-Тел.

Da-a,нещата не са много розови...



Удрям ПИН-а, иска ПУК...Удрям ПУК-а и картата спрЕ!


Тема Re: iPhone 4 идванови [re: cyg]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано28.11.10 19:12



Абе който ще плаща тези цени на плановете едва ли ще мисли за безплатни и за реда им на ползване.
По-лошото е, че не се вижда вариант да си купиш айфончето кеш и да го ползваш с досегашния си план. Аз лично съм склонен да броя 1200 кинта за бижуто на Стив Джобс, но тарифите им са по-високи от сегашната ми при сходни условия.

А защо Епъл се отказа от Гл? Нали твърдяха, че политиката им за айфоните е ексклузивен договор само с 1 оператор в държава?



Тема Re: iPhone 4 идванови [re: Cтepн™]  
Автор Mopфиyc (Матричар)
Публикувано29.11.10 10:00



Теоритично си прав за минутите... ама това показва или тотално безсилие с билинга или умишлено набождане на абонатите... подхода е по нашенски тъп.
А защо не продават само апарат към настоящ договор... интересен въпрос, ама дали не е въпрос и на договорка с Ейпъл?

Любопитно ми е ако бизнес клиент реши да си купи такава играчка, какво ще го правят - ще го пращат да си прави договор като физическо лице?



Welcome to the real world!



Тема Re: iPhone 4 дойденови [re: Стоил]  
Автор Joe Black (twisted)
Публикувано29.11.10 12:11



Хубаво е, че още един оператор предлага АйФон. Някой от тук, знае ли дали телефонът ще се предлага и за корпоративни клиенти и при какви условия?



Тема Re: iPhone 4 дойденови [re: Joe Black]  
Автор 5rov ()
Публикувано29.11.10 18:19



арифен план

М-Тел Бизнес Класа А или B

М-Тел Бизнес Класа C или D

М-Тел Бизнес Класа А или B

М-Тел Бизнес Класа C или D

М-Тел Бизнес Класа А или B

М-Тел Бизнес Класа C или D

iPhone модел

iPhone 3GS 8GB

iPhone 4 16GB

iPhone 4 32GB

M-Tel SURF 512MB

689 лв

829 лв

999 лв

M-Tel SURF 1GB+

609 лв

789 лв

959 лв

M-Tel SURF Non Stop

559 лв

499 лв

739 лв

579 лв

909 лв

749 лв



Цени на лизинг

iPhone модел

iPhone 3GS 8GB

iPhone 4 16GB

iPhone 4 32GB

M-Tel SURF 512MB

29 лв

36 лв

43 лв

M-Tel SURF 1GB+

25 лв

33 лв

40 лв

M-Tel SURF Non Stop

23 лв

21 лв

31 лв

24 лв

38 лв

32 лв


Цените са без ДДС.



Тема Re: iPhone 4 дойденови [re: 5rov]  
Автор Mopфиyc (Матричар)
Публикувано29.11.10 23:23



От тая таблица се нищо не отбира


Няма ли да го изкарат на сайта и това... не, че съм се засилил точно за такова тамагочи?

Welcome to the real world!



Тема Re: iPhone 4 дойденови [re: Mopфиyc]  
Автор cyg (<>)
Публикувано30.11.10 14:56





Засега цени само с двегодишни договори.

Удрям ПИН-а, иска ПУК...Удрям ПУК-а и картата спрЕ!


Тема Re: iPhone 4 дойденови [re: cyg]  
Автор Mopфиyc (Матричар)
Публикувано30.11.10 15:55



Пенчо бре, чети... в тоя линк някъде да виждаш бизнес абонаментен план?

А двугодишните договори... нищо ново под слънцето.

Поне не ти набутват смс и с автоматични абонаменти ако случайно ги прочетеш като другия оператор продаващ Айфон.

Welcome to the real world!




Тема Re: iPhone 4 дойденови [re: Mopфиyc]  
Автор Joe Black (twisted)
Публикувано01.12.10 08:38



Има абонаменти и за бизнес клиенти, но май ги няма на сайта, а се пращат в пдф от акаунт мениджърите. Тъпото е, че трябва да си вземеш нова карта със съответния тарифен план, а на мен колекция от сим карти не ми трябва.

Това, което правят българските оператори е някаква лудост, не е нормално да плащаш 2 години такива дебели такси, а накрая да изтупаш и солидна сума за самия телефон. Хубавото е, че сега и Мтел го предлага, че компанията Глобул е мега недоразумение.



Тема Re: iPhone 4 дойденови [re: Joe Black]  
Автор cyg (<>)
Публикувано01.12.10 08:43



не е нормално да плащаш 2 години такива дебели такси

Da, Мтел засега са обявили цени само с двегодишни договори, както казах и по горе.

Тъпото е, че трябва да си вземеш нова карта със съответния тарифен план

Колко струва новата мини симкарта? Продава ли се изобщо отделно, без нов тарифен план, за замяна на съществуваща?

Удрям ПИН-а, иска ПУК...Удрям ПУК-а и картата спрЕ!
<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от cyg на 01.12.10 08:44.</EM></FONT></P>

Редактирано от cyg на 01.12.10 08:48.



Тема Re: iPhone 4 дойденови [re: cyg]  
Автор Joe Black (twisted)
Публикувано01.12.10 08:59



Честно да ти кажа - не знам. Имам разни познати, които са с 4-ка, имат същия номер (мтел), нямат видими проблеми. Не съм ги питал кое как, до този момент не ме е интересувало. Просто не е практично да се вземат нови карти и т.н. За мини сим картата, трябва да имам някакъв вариант, ако някой тук знае, нека сподели.



Тема Re: iPhone 4 дойденови [re: Joe Black]  
Автор Mopфиyc (Матричар)
Публикувано01.12.10 10:13



Поне от досегашните ми отношения с Мтел, не е имало случай телефон с нов план да не може да се закачи към удължен договор на съществуващ номер.
Изключенията са само за тия прима към договор... ама те не са и интересни толкова.
Предполагам и в случая е същото.
А симка се сменя... мисля 12 лв. струваше ако е по-желание.

Welcome to the real world!




Тема Re: iPhone 4 дойденови [re: cyg]  
Автор Xиeнa (ентусиаст)
Публикувано01.12.10 11:50



не е задължително нова карта, просто ти дават микро сим със същия номер, върви в компелкта, така че не се плаща такса за нея

по принцип в нета има инструкции как от нормален сим да се направи микро също :)

аз мнго му се чудя, но таксите определено ме спират, не за друго, а ползвам служебен телефон, който ми предлага чудесни отстъпки и не ми се ще да си правя на личната карта тарифния план на по-висока такса от сега


между другото, попитах дали може без договор и се оказа, че и 3г-то и 4-то ги продават в мтел без договор, с карта прима или дейта прима....като 4г-то беше 1200лв някъде...



Тема Re: iPhone 4 дойденови [re: Joe Black]  
Автор DTMF (стар клубар)
Публикувано01.12.10 22:22



Мини сим става с най-обикновенна ножица. режеш и готово. Преди години си направих няколко такива карти за дуалсим адаптори.

Оръжието на 21 век-бедствия



Тема Re: iPhone 4 дойденови [re: Xиeнa]  
Автор CoлтaнГpиc (от Волтар)
Публикувано03.12.10 10:02



Абе таксите на са ми толкоз страшни но не са направени за хора които говорят. Изключае последната за 70+ лв. Ако разкарат смс-ите и ммс-ит и вместо тях дадат минути към всички и махната тая тъпотия с изразходването на минутите към всички и после към мтел ще е по- нормален плана. Просто е подигравка телефона за 600 лв. да се предлага с програма като за тийнейджъри. Толкова ли не схванаха какво трябва да направят за да дръпнат абонати. Пълнят плановете с боклуци които никой не иска за сметка на минути които всеки би приветствал. Колко абонати в момента им плащат над 50 лв. сметка, че се пробват и от този абонамент да принуждават хората надплащат? А пък смеха от телефон с нет и то неограничен да даваш ММС-и. Че що да пускам тази глупост като мога направо мейли да пращам? Тъпо ама много тъпо. Така няам да потръгнат продажбите. То да кажеш, че дават телефона за 100- 200 лв., че да се излъже някой ма за толкова пари...

Господ не играе на зарове


Тема Re: iPhone 4 дойденови [re: Стоил]  
Автор Joe Black (twisted)
Публикувано03.12.10 13:22



Сега пък се оказа, че Айфоните свършили бързо-бързо. Крива работа. Някой да знае кога се очаква следващата доставка?



Тема Re: iPhone 4 дойденови [re: Joe Black]  
Автор Бpъм-Бpъм (новак)
Публикувано03.12.10 15:55



И те ли изчезнаха? То и Галакси С вече няма никъде. Абе тия като зареждат склада немогат ли поне горе-долу да предвидят търсенето?



Тема Re: iPhone 4 идванови [re: Стоил]  
Автор Boдeн-дyx (Народен будител)
Публикувано18.12.10 16:18



Идва, ама трънки идват... Никъде в момента не се продава Айфон от "М-тел", почти невъзможта мисия е и да се намери Самсунг Галакси С....





Тема Re: iPhone 4 идванови [re: Boдeн-дyx]  
Автор Joe Black (twisted)
Публикувано20.12.10 19:33



Ако толкова много искаш Галакси С, мога да ти дам моето - на един месец е, но не го ползвам, стои си само у дома :) нещо от порядъка на 670 лв. с всичко + оригинален калъф.



Тема Re: iPhone 4 идванови [re: Joe Black]  
Автор Boдeн-дyx (Народен будител)
Публикувано21.12.10 14:17



Ха ха ха ха - я бегай! Телефон втора ръка за 670 лв. - при положение, че вчера си го взех от "М-тел" чисто нов с преподписване за 2 години с близо 100 лв. по-евтино - за 579 лв.
След две години да се надяваме, че няма да има проблеми с доставките на Айфон, или направо ще си пренеса номера в "Глобул", ако продължава идиотската политика на "М-тел" относно подценяването на интереса към Айфон





Тема Re: iPhone 4 идванови [re: Boдeн-дyx]  
Автор Joe Black (twisted)
Публикувано21.12.10 15:10



ха-ха, бате, честито, сериозно. плащай си сега дебели месечни такси в продължение на две години. яка далавера е това.



Тема Re: iPhone 4 идванови [re: Joe Black]  
Автор Boдeн-дyx (Народен будител)
Публикувано21.12.10 15:50



Срещу "дебелата" месечна такса от 35 лв. получавам общо 1 100 минути, по 200 смс и ммс и неограничен мобилен нет всеки месец. Все пак това са телефони, създадени за да бъдат ползвани активно - включително и на места, където няма уеърлес, а не да му сложиш една примичка и да шашкаш девойките





Тема Re: iPhone 4 идванови [re: Boдeн-дyx]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано21.12.10 16:31



1100 минути - баси мамата. Някой трябва много кинти да ми плаща та да говоря толко много.

Bеer? Mоre?




Тема Re: iPhone 4 идванови [re: Boдeн-дyx]  
Автор Joe Black (twisted)
Публикувано21.12.10 17:37



Ми лошо няма, 35х24, още 579 лв. за самия телефон, "перфектно" бих казал. Щом си щастлив да бъдеш донор и пълниш касата на ментел, всичко е наред. Иначе, хубаво получаваш нещата, които си изброил, но успяваш ли да ги използваш? по 200 смс и ммс-а е някаква лудост, а 1100 минути нямат изговаряне, както и да го гледаш :)

Въпреки това, ползвай си галаксито със здраве.

Редактирано от Joe Black на 21.12.10 17:37.



Тема Re: iPhone 4 идванови [re: Joe Black]  
Автор fen ® (майстора)
Публикувано21.12.10 20:39



имат,имат


на една позната и 2000 не и стигат(на комфорт 500 е) и ще си взима и войсбокс с още 2000(на 10 лв такса)



Тема Re: iPhone 4 идванови [re: Joe Black]  
Автор Mopфиyc (Матричар)
Публикувано21.12.10 23:26



Тия такси и изобщо закупуване от оператор имат смисъл само ако ще ползваш Интернет в движение ама по много.
Тогава сметката излиза... ако е апарат за гъзария обикновено се влиза яко вътрешно.

Welcome to the real world!




Тема Re: iPhone 4 идванови [re: Joe Black]  
Автор Boдeн-дyx (Народен будител)
Публикувано22.12.10 10:47



Естествено, че успявам - само снощи съм изпратил 20 смс-а, отделно от това съм говорил минимум 20 минути и не съм спрял да ровя из фейсбук и някои други сайтчета





Тема Re: iPhone 4 идванови [re: Mopфиyc]  
Автор Бpъм-Бpъм (новак)
Публикувано22.12.10 13:06



Всичко се ползва, а конкретно тоя телефон без интернет не става и то неограничен. На галаксито това му трябва чанта с батерии и неограничен нет.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.