Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:55 06.06.24 
Мобилни оператори
   >> МТел
*Кратък преглед

Тема Наш`та система - тука има, тука неманови  
Автор Boдeн-дyx (Народен будител)
Публикувано12.10.10 11:57



Тия вече прекалиха - втора фактура трябва да ми излезе за интернета и мобилния телефон, а още септемврийските на са изготвили...





Тема Re: Наш`та система - тука има, тука неманови [re: Boдeн-дyx]  
Автор aruba_man (Euro Kinder)
Публикувано15.10.10 19:22



Ха-ха. То много зле било положението. Добре, че се махнах от тях преди 2 години. Вече единствените карти, които ползвам на Ментел са тези дето вървят по 10 лв. и се водят на друг човек. Изговарям 300-400 лв. и ги хвърлям в коша.



Muenchen ist mein Heim!


Тема Re: Наш`та система - тука има, тука неманови [re: Boдeн-дyx]  
Автор Linchpin (откровен)
Публикувано16.10.10 23:49



Минавам от тук само за да им тегля и аз една...
... да не си помислят, че съм ги пропуснал!
АМАТЬОРИ!



Тема Re: Наш`та система - тука има, тука неманови [re: Boдeн-дyx]  
Автор Joe Black (twisted)
Публикувано18.10.10 10:08



ти си пак добре, мен онзи ден ме изненадаха да платя наведнъж сметките за август и септември, а в края на месеца се очаква да платя и тази за октомври. отделно, че изобщо не подозирах, че имам неплатени сметки, нито смс съм получавал, нито в сайта пишеше че дължа пари. съвсем случайно се отбих в техен магазин, профилактично питах, а то какво се оказа ... изобщо, джебчийска фирма.



Тема Re: Наш`та система - тука има, тука нема [re: Joe Black]  
Автор Xиeнa (ентусиаст)
Публикувано19.10.10 10:11



и аз съм с две неизлези фактури, ама пък в случая ме усторйва тъй като ще правя смяна потребител и после ще имам повече време за плащането им, а те и двете са големи , защото съм била в роуминг :)


иначе октомври месец да си платиш сметката за август....без да са ти спряли телефона, ми аз не бих се оплакала при положение, че си с два месеца закъснение и ти :)



Тема Re: Наш`та система - тука има, тука неманови [re: Xиeнa]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано19.10.10 11:21



В отговор на:

иначе октомври месец да си платиш сметката за август....без да са ти спряли телефона, ми аз не бих се оплакала



И ако се окаже, че през август си говорила с Афганистан и имаш няколко СМС-а за игри?
Няма ли да почнеш да виеш? И да се чудиш как да доказваш с 3 месечна давност, че не си камила?
Вече втори месец бърникат, а в момента ми начисляват стинки за безплатните ми мегабайти и минути извън МТел, а на *88-1-3 плещят глупости.
И тези "грешки" неща хич не са хипотетични; докато моето е лесно - ще преизчисляват, то ако ти се случи нещо от горните?



Тема Re: Наш`та система - тука има, тука неманови [re: Cтepн™]  
Автор Xиeнa (ентусиаст)
Публикувано19.10.10 12:03



Ми и моята сметка ще я преизчисляват заради несработила отстъпка, не съм се притеснила особено.
А и при все, че ползваш интернет, всеки един момент може да се проверят фактурите в нета. Пък и при положение, че ме засичат на 21во число, на 23ти август имам фактура...и за 10 дни не се усеща човек ли?

Преди няколко дни се върнах от чужбина и ползвах навигация качена на телефона...ами с пуснат a-gps всеки път като съм се свързвала със сателите ми е дърпало минимален трафик /а аз многократно рестартирах програмата/. Да, ама той струва пари, всяко вкюлчване 1.29лв с ддс/. Кой ми е виновен? В началото побеснях и звъннах за проверка, ами хората ми цитираха кога за последно ми е теглило трафик...точно преди да вляза в Бг и преди да почна да прецъквам навигацията в Бг...ами, аз съм си виновна, за това преди да обвинявам някого, първо проверявам дали не е в мен проблема /за смс игрите говоря, не за несработилите ни остъпки/

Имам приятел, който имаше начислени безумни сметки към Глобул, накрая се оказа, че жена му си играла някаква игра в нета и всяко смсче и струвало 2.4лв. Та, иди доказвай, да.

Общо взето, който има проблем си звъни *88 или пише жалба и да правят проверка, тук само си чешем пръстите.

Редактирано от Xиeнa на 19.10.10 12:04.



Тема Re: Наш`та система - тука има, тука неманови [re: Xиeнa]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано19.10.10 12:45



Права си, но не докрай.
За преизчисляването е ясно - фактура + договор с цени и отстъпки; няма проблем, освен малко изпилени нерви за обяснения, чакания, жалби.
Обаче телефонът ми си има собствен регистър, който пази всички входящи и изходящи обаждания и СМС-и/ММС-и/, ИНет, вифи; с точно време, минути и килобайти. И за разлика от "нормалните" телефонни регистри, не можеш да изтриеш отделен запис, изтриваш всичко. Така че винаги може да се види дали наистина ги има тези СМСи или необичайни обаждания. Сега, да се търси под вола теле - извадена карта и ползвана с друг телефон, пренасочвания - си е теория на конспирацията. А такива регистри вероятно имат всички смартфони. Обаче това не е доказателство, за МТел доказателство е отчетеното от системата. И ако е грешно си е за твоя сметка.

В отговор на:

Пък и при положение, че ме засичат на 21во число, на 23ти август имам фактура...и за 10 дни не се усеща човек ли?



Моята последна засечка е на 14 август и фактурата ми е от 16 август. Оттогава нямам фактура, нямам СМС, няма нищо ново на сайта, има само "Нямате неплатена фактура" на *88.
Е, от 14 август вече има повече от 2 месеца...мога ли да помня дали на 19 август в 2 часа посред нощ съм спал и да оборя някакъв грешен запис в билинга?




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.