Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:43 21.09.24 
Мобилни оператори
   >> МТел
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: НАМАЛЕНИЕ - КОГА???????нови [re: Пeтъp_]  
Автор Schizo Deluxe (Maximum Satan)
Публикувано10.09.10 15:03



Защо не?




Прекомерната употреба на LINUX, води до пристрастяване... към WINDOWS !!!

Тема Re: НАМАЛЕНИЕ - КОГА???????нови [re: Schizo Deluxe]  
Автор Mилeнчo (непознат )
Публикувано13.09.10 14:40



За 0.26 лв/мин трябва да зареждаш с ваучери от 40 лв, понеже имат 5 лева бонус. А ако ползваш и максималния седмичен бонус, ще си сведеш цената до 0.23 лв/мин. В случая не е толкова важно дали говориш на 0.29 лв/мин или на 0.26 лв на мин, важното е, че говориш на по-ниска цена спрямо който и да е договор.

DTMF, а ти я обади на кой план говориш на 0.10 лв/мин с всички мрежи в България, че да мина и аз на него.



Тема Re: НАМАЛЕНИЕ - КОГА???????нови [re: Mилeнчo]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано13.09.10 20:10



Ако ти е мерак да приказваш неограничено - СИП телефонията е с безпрецедентно ниски цени.
За мен ще е истински кошмар ако трябва да изговарям повече от 20 - 30 мин на месец.

Bеer? Mоre?




Тема Re: НАМАЛЕНИЕ - КОГА???????нови [re: Mилeнчo]  
Автор DTMF (стар клубар)
Публикувано14.09.10 04:53



DTMF, а ти я обади на кой план говориш на 0.10 лв/мин с всички мрежи в България, че да мина и аз на него.
-Чети първа страница

Верно ли зареждаш 40 лв на предплатена карта ?Че това е по зле от 3 карти на всички оператори на договор.

Сигурно е по зле и от един универсален план Unicall.

Редактирано от DTMF на 14.09.10 04:54.



Тема Re: НАМАЛЕНИЕ - КОГА???????нови [re: DTMF]  
Автор Пeтъp_ (професора :))
Публикувано26.09.10 14:21



И аз след 24 дни чакане за пренасяне(като повечето беше по вина на Мтел) най-после си пренесох номера във Виваком. Който иска да продължава да чака някоя "изгодна" оферта от тях...





Тема Re: НАМАЛЕНИЕ - КОГА???????нови [re: Пeтъp_]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано26.09.10 17:10



Само от любопитство - кой план си избра?
Защото имам нови оферти и ми се струват доста съблазнителни...искам да хвърля едно око на избора ти.



Тема Re: НАМАЛЕНИЕ - КОГА???????нови [re: Cтepн™]  
Автор Пeтъp_ (професора :))
Публикувано26.09.10 17:23



Unicall S
като ходих да се разправям в офиса на мтел заради размотаването от тяхна страна, продавачката ме агитира да ми дават индивидуални условия но предложението пак не ми хареса, а и беше при 2-годишен договор



Тема Re: НАМАЛЕНИЕ - КОГА???????нови [re: Пeтъp_]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано26.09.10 17:56



Как пък не се сетиха да сложат едно close на флаша си...излиза на всяка страница


Ако изключим промоционалните 3 месеца, то за 10 кинта се получават 270 мин. в мрежата им, 30 към другите (после 25 ст.) и 10 МВ (после 1,80 лв.).
МТел ми предлагат (това не е общодостъпна оферта, разбира се) за 15 лв. 2000 мин. в групата (която е много голяма и там са всички колеги, приятели и фамилия-90% от разговорите), 60 към всички (после по 25 ст.), 50 СМС-а към всички (после по 14 ст.) и 100 МВ (после по 10 ст./МВ). Това са фактическите параметри, не промоционални.
Има и за 20 лв. - минутите към всички стават 90, СМС-ите 100, а ИНета - 512 МВ.
Вярно, че Ес е с 5 лв. по-малко, но 30 мин. са 7,5 лв., а ако се брои и ИНета и СМС-ите....



Тема Re: НАМАЛЕНИЕ - КОГА???????нови [re: Cтepн™]  
Автор Пeтъp_ (професора :))
Публикувано26.09.10 18:11



Това което ти предлагат е много добро, но на подобни оферти "на ухо" аз им викам частен комунизъм и не смятам че е справедливо това положение. Би трябвало такива оферти или да са общодостъпни, или изобщо да ги няма. Иначе си остават само една порочна практика.

И подобни оферти при чужди оператори са нещо нормално и публично достъпно.

Редактирано от Пeтъp_ на 26.09.10 18:12.



Тема Re: НАМАЛЕНИЕ - КОГА???????нови [re: Пeтъp_]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано26.09.10 18:52



Напълно си прав, но защо пък да не се възползвам?


Всъщност МТел още от старта на Гл почнаха да предлагат такива...тогава им викаха М-клас... оферти. То и затова имат толкова много клиенти, въпреки официалните и общодостъпни оферти...просто на тези общодостъпни оферти са много малко хора, голямата маса е в таргет-планове. Което е много умно - Вива дават много минути в цялата си мрежа, но човек, нормално, говори с 10-20-50 човека по-често и това са колеги, приятели, семейство...опа, ето ти затворена МТелска група - всеки взема по 2-3 карти за цялото семейство и воала - 90% от разговорите ти са безплатни и реално плащаш таксата, обикновено в рамките на 10-15 лв. и евентуално някой лев отгоре.

Обаче сегашният им гаф е непростим, вече почти месец се ебават с новата си платформа. Вярно, че няма проблем с разговорите, но има страшно много грешки в сметките, фактурите закъсняват вече 10 дена и кой знае колко грешки ще има в тях.
Във всяка нормална държава щяха да ги разкъсат и да се чудят как да компенсират, а тука пълно мълчание. Дъщеря ми трябваше да да цитира членове от ОУ и от Закона за договорите на онлайн чата им и здраво да скръцне със зъби за да се размърдат и все пак обещаха да я компенсират с 1 такса. Дано не забравят




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.