Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:50 28.09.24 
Мобилни оператори
   >> МТел
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Деактивация на 'любим номер'  
Автор Colombino (програмист)
Публикувано04.08.10 18:59



Има ли начин да деактивирам тая екстра?

МТел че са педали всеки го знае и че трябва внимателно да гледа какво подписва по принцип - също.
Ма момчето, което ме обслужваше ми изглеждаше свястно и изобщо не очаквах от него подобна лъжа. Каза ми, че планът ми включва и безплатно 'любим номер', а се оказа че не безплатен и струва 2 лв на месец след като мине промоцията. А на мен ми е напълно ненужен. И фактически нещо, което го показват, че е 12 лв. има скрита такса 2 лв. отгоре.

System Doctor Error:
Your girlfriend is pregnant.
(A)bort, (M)arry, (I)gnore?_


Тема Re: Деактивация на 'любим номер'нови [re: Colombino]  
Автор минaвaщ (новак)
Публикувано04.08.10 21:33



То май няма човек, който да не е изгорял с това?
Всъщност така е написано, че колкото и да четеш, никъде няма да видиш ясно формулирано, че ще плащаш такса за нещо, което не си поискал изрично (Че не е безплатно през целия договор е достатъчно ясно, обаче не и че ще ти е активно по дефиниция).

Няма никакъв проблем да се спре по всяко време - аз даже през онлайн чата се разбрах с тях (Разбира се трябва да имаш клиентска парола, иначе трябва да се ходи на място).



Тема Re: Деактивация на 'любим номер'нови [re: Colombino]  
Автор Стоил (Apple user)
Публикувано04.08.10 21:50



Обясняват хората, но кой да слуша, пък и кой ли вече може да чете ?
*88 (цена 0,02лв за цялата продължителност на разговора)
online (безплатно)
на място в офис. (безплатно)
Единствено не идват на място до леглото на клиента.

Think Positive !



Тема Re: Деактивация на 'любим номер'нови [re: минaвaщ]  
Автор Colombino (програмист)
Публикувано04.08.10 22:29



Аз не знам тоя що не ми даде тая парола още веднага, като го питах трябва ли ми нещо за регистрация на сайта и се разбрахме, че ще съм с електронна фактура и т.н.

Мерси за отговора, значи все пак не съм изгорял. Ще го изключа като мине промоцията.

System Doctor Error:
Your girlfriend is pregnant.
(A)bort, (M)arry, (I)gnore?_


Тема Re: Деактивация на 'любим номер'нови [re: Colombino]  
Автор DTMF (стар клубар)
Публикувано05.08.10 01:26



Глобул въртят абсолютно същия номер,нали са си картел, та при тях се спираше с писмено завление в офис.

Защо е писмено след като държат на опазване на дърветата, и те не знаят уж.



Тема Re: Деактивация на 'любим номер'нови [re: Colombino]  
Автор Alys ()
Публикувано06.08.10 10:16



Ако не ти трябва, не чакай да мине промоцията, а се обади на *88 и го спри (ако си наясно кога начисляват двата лева, си чакай, но може да ти ги сложат в новата фактура, ако изпуснеш срока, а те са много точни в това отношение). Когато минавах на този тарифен план, предварително им се обадих изобщо да не ми го активират, защото няма да го ползвам. Имам две карти с този тарифен план, като едната е служебна. За нея нямах проблем да не го активират изобщо, а за другата се опитаха да ми кажат, че не можело така. Разказах, че имам вече една карта и не е активиран любим номер и тогава, след като се консултираха (уж), се съгласиха.



Тема Re: Деактивация на 'любим номер'нови [re: Alys]  
Автор минaвaщ (новак)
Публикувано06.08.10 12:13



Това е толикова нелепо, че няма докъде - "Любим номер", доколкото знам, може да се ползва с всеки абонаментен план, тоест няма нищо общо с "Фит" и нищо не предполага автоматичното активиране на подобна допълнителна услуга - то това е все едно по дефиниция да ти активират пакет интернет, пък ти ако не искаш, допълнително да си го деактивираш.



Тема Re: Деактивация на 'любим номер'нови [re: минaвaщ]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано06.08.10 15:45



все едно по дефиниция да ти активират пакет интернет

Те точно това се опита да направи едно моме, когато си купувах Виваз. Каза, че Виваз без Сърф нельзя. Ама това, че в списанието им пише, че може, това, че на *88 казват, че може...хич не се впечатляваше. Дотолкова беше настоятелна, че успя да ме ядоса и да звънна на *88 да им дам координатите й да я пообучат малко какво точно продават, как и дали в София са сбъркали

.



Тема Re: Деактивация на 'любим номер'нови [re: Alys]  
Автор Colombino (програмист)
Публикувано06.08.10 23:19



Абе ще ги прежаля някакси тия 2 лв :-)
То те така, или иначе ще ми вземат още колко там бяха за 'каквато и да е промяна' като го деактивирам, преполагам (това е 'каквато и да е промяна'?).

System Doctor Error:
Your girlfriend is pregnant.
(A)bort, (M)arry, (I)gnore?_


Тема Re: Деактивация на 'любим номер'нови [re: Colombino]  
Автор Alys ()
Публикувано09.08.10 09:35



Това нещо ново ли е, че взимат пари за каквато и да е промяна?

На мене нищо не ми взеха, но това беше преди няколко месеца.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.