Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:08 07.06.24 
Мобилни оператори
   >> МТел
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема ВИВАКОМимперията отвръща на удара  
Автор StefanPan (М&М)
Публикувано29.11.09 14:18



Специално отношение към лоялните клиенти? - Кхм, не.
Както при другите оператори.

Специално отношение към нови клиенти? - Да.
Както при другите оператори.

Специално отношение към клиентите на другите оператори? -



------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: ВИВАКОМимперията отвръща на ударанови [re: StefanPan]  
Автор DTMF (стар клубар)
Публикувано29.11.09 14:37



Търся прима или биконект да си ги прехвърля.





Тема Re: ВИВАКОМимперията отвръща на ударанови [re: DTMF]  
Автор StefanPan (М&М)
Публикувано29.11.09 15:01



Аз като привърженик на "с тоя номер, докато смъртта ни раздели" какво да правя?
Ако потърся връзки в Мтел, дали няма да мога да се прехвърля на безсрочен към тех и до Коледа да се върна на бял кон към Имерията като изгладнял мтелец?



Уточнение: Момчета и момичета,
хванете закачливия тон. Не го приемайте като заяждане.

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: ВИВАКОМимперията отвръща на ударанови [re: StefanPan]  
Автор DTMF (стар клубар)
Публикувано29.11.09 18:56



И аз не си сменям често номерата,но злато 60 си го взех между другото,и може да го спра и да стана нов абонат.



Тема Re: ВИВАКОМимперията отвръща на ударанови [re: StefanPan]  
Автор Чo :) (търси Дипл. раб)
Публикувано29.11.09 23:11



Не ти са нужни връзки за безсрочен, приемат и на предплатен план (прима).



Тема Re: ВИВАКОМимперията отвръща на ударанови [re: Чo :)]  
Автор StefanPan (М&М)
Публикувано30.11.09 04:19



Хех, гледай ти.
Това се казва идея.



------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: ВИВАКОМимперията отвръща на ударанови [re: StefanPan]  
Автор beagle (the hound dog)
Публикувано30.11.09 07:46



Аз, като дългогодишен клиент на Мтел, наистина се загледах в тази оферта. В миналото съм бил на абонамент и към другите 2 оператора, но нещо не се изкефих от обслужването на Виваком и лъжите на Глобул и прекратих договорите си с тях. Както и да е... В случая офертата никак не е лоша, но след като се обадих на оператор се оказа, че това е само промоционална такса за 3 до 6 месеца и след това си се връща стандартната такса от 80 лв за Злато 420, което ми е необходимо на мен. И каква е далавертата се питам??? - имаш 3 месеца двойно минути и по-ниска такса, а след това ти влиза яко на места, на които предпочитаме да не ни влиза

! Така че ако Виваком намалят таксата за пълния период от договора, може и да се замисля пак да стана техен абонат. Иначе изглежда зарибяващо, но всъщност никак не е!



Тема Re: ВИВАКОМимперията отвръща на ударанови [re: StefanPan]  
Автор минaвaщ (новак)
Публикувано30.11.09 08:32



Поне за нови клиенти да беше атрактивна офертата, пак щеше да е добре, ама то не - поредният булшит. Ако си решил така или иначе да им ставаш клиент - тогава ОК, бонусът не е излишен, до да ставаш клиент специално заради тези 3-6 месеца? Смехотворно.

Да не говорим, че явно и с мегабайтите има някаква далавера, тъй като не само никъде не е уточнено тези 100 мб за колко месеца са, ами и на някои места изобщо не се споменават, включително в отговор на мое запитване, което всъщност беше специално за интернета...

Редактирано от минaвaщ на 30.11.09 08:33.



Тема Re: ВИВАКОМимперията отвръща на ударанови [re: минaвaщ]  
Автор cyg (<>)
Публикувано30.11.09 09:26



Няма никакви 100 МБ:


Това е подвеждаща грешка в сайта на БТК.

Удрям ПИН-а, иска ПУК...Удрям ПУК-а и картата спрЕ!


Тема Re: ВИВАКОМимперията отвръща на ударанови [re: cyg]  
Автор минaвaщ (новак)
Публикувано30.11.09 09:46



Да, тъкмо това имах предвид. Заради такива тарикатлъци, аз лично никога не бих се "възползвал" от подобна "промоция", пък дори и да беше що-годе изгодна (Все пак човек не е сигурен какво още може да са измислили, че да го прецакат).



Тема Re: ВИВАКОМимперията отвръща на ударанови [re: StefanPan]  
Автор CoлтaнГpиc (от Волтар)
Публикувано30.11.09 17:10



Определено FIT на мтел са по- изгодни. За трите/шесте месаца далавера айде нема нужда да им ставам абонат. Дребни тарикатщини за големи шарани дето цел живот живеят в страх, че са изтървали с 0,0000001 ст. от долу за първите 6 дена от 17 годишния договор.

Господ не играе на зарове

Редактирано от CoлтaнГpиc на 30.11.09 17:10.



Тема Re: ВИВАКОМимперията отвръща на ударанови [re: StefanPan]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано30.11.09 19:06



Май до 3 месеца след прехвърляне нямаш право на ново.



Тема Re: ВИВАКОМимперията отвръща на ударанови [re: минaвaщ]  
Автор DTMF (стар клубар)
Публикувано30.11.09 20:16



100-те мегабайта си ги имаше и преди , между другото във всички златни тарифи има включени мегабайти. Ако в момента има нещо със 100 мб, може да е за по ниското злато в което преди имаше само 50.



Тема Re: ВИВАКОМимперията отвръща на ударанови [re: DTMF]  
Автор cyg (<>)
Публикувано01.12.09 08:30



Само ти ли не си разбрал или се правиш на идиот? Няма никакви 100 МБ, всичко си е както преди.

Удрям ПИН-а, иска ПУК...Удрям ПУК-а и картата спрЕ!


Тема Re: ВИВАКОМимперията отвръща на ударанови [re: cyg]  
Автор минaвaщ (новак)
Публикувано01.12.09 20:50



Мда. "до" 100 пише в рекламата, което означава, че 100 е на най-високия план (40 лв, ако не се лъжа), а информацията в описанието на другите планове е 100% лъжа.

А между другото днес се загледах в Mtel Fit XS и определено изглежда доста по-гъвкав и изгоден вариант от офертите на Виваком. За 12 лв на месец може да изхабиш и 50 мб (А при 0.28 на мегабайт, и след 12-те не е фатално, ако се ползва разумно), а и разговорите са сравнително изгодни.
Лично аз мисля да се възползвам докато излезе нещо по-добро.





Тема Re: ВИВАКОМимперията отвръща на ударанови [re: минaвaщ]  
Автор cyg (<>)
Публикувано01.12.09 22:39



а информацията в описанието на другите планове е 100% лъжа.
Вече го поправиха...

Удрям ПИН-а, иска ПУК...Удрям ПУК-а и картата спрЕ!


Тема Re: ВИВАКОМимперията отвръща на ударанови [re: Cтepн™]  
Автор StefanPan (М&М)
Публикувано04.12.09 00:58



Язък начи.
Пребан съм.



------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: ВИВАКОМимперията отвръща на ударанови [re: beagle]  
Автор StefanPan (М&М)
Публикувано04.12.09 01:05



За златните си има специална таргет ниша и потенциалните им потребители вече са я заели.
За това решение именно златните да се ползват за крадене на клиенти от конкуренцията трябва да хвърчат уволнения в маркетинговия им отдел.
Отделно, че в тия промоции в начален етап на договора вече хляб няма - изглеждат несериозно. Глобул минаха напред в зарибяването с промоционални условия за целия срок на договора.

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: ВИВАКОМимперията отвръща на ударанови [re: минaвaщ]  
Автор StefanPan (М&М)
Публикувано04.12.09 01:10



Мегабайтите са стандартна, неделима част от златата. Нямат промоционален характер. И съответно не са свързани с никакъв срок на договора.

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Пак лъжешнови [re: cyg]  
Автор StefanPan (М&М)
Публикувано04.12.09 01:19



Но този път от незнание и затова ти е простено.

Както какзах и на минаващия, мегабайтите са стандартна, неделима част от златните тарифи, а не промоция.
На линка, който си посочил, са условията на промоцията до 31 ян. с удвоени спрямо стандартното минути и двойно намалена такса. Мегабайтите не влизат в тази промоция, те просто си съществуват априори, като основен параметър на тарифата.

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: ВИВАКОМимперията отвръща на ударанови [re: минaвaщ]  
Автор StefanPan (М&М)
Публикувано04.12.09 01:26



Минаващ, няма никаква лъжа в описанието - потребител съм на Злато 180 (50 МБ) от самото им начало преди близо 2 години.
Всичко е така, както ти го описват - прочети стандартната тарифа. Условията на промоцията са изнесени отделно (в линка, който сайг дава по-горе) и те са условия именно на промоцията, не описание на стандартните параметри.

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Пак лъжешнови [re: StefanPan]  
Автор cyg (<>)
Публикувано04.12.09 08:39



мегабайтите са стандартна, неделима част от златните тарифи, а не промоция

Може би не съм се изразил правилно. Първоначално бяха обявени 100 МБ за всички тарифи и се създаде илюзията, че това е част от промоцията. Понастоящем грешката е оправена и са върнати старите стойности.

Удрям ПИН-а, иска ПУК...Удрям ПУК-а и картата спрЕ!


Тема Re: ВИВАКОМимперията отвръща на ударанови [re: StefanPan]  
Автор минaвaщ (новак)
Публикувано04.12.09 09:44



Прочети предишните постове, в началото не беше така - на всички планове "Злато" пишеше 100 МБ (Докато всъщност 100 са си както досега само на най-скъпия).
В момента Mtel fit излиза по-изгодно за комбинирано ползване на гласови и интернет-усулуги, само че за съжаление все повече пробутват глупостта с 3-те месеца до изтичане на договора и лично аз не можах да се възползвам.



Тема Re: ВИВАКОМимперията отвръща на ударанови [re: StefanPan]  
Автор DTMF (стар клубар)
Публикувано04.12.09 13:45



И тук има подарък за целия договор-добавени фаворити.



Тема Re: Да, вярно, но ако все пакнови [re: DTMF]  
Автор StefanPan (М&М)
Публикувано04.12.09 17:31



бъдем обективни, фаворитите също не изглеждат сериозно - неизползваемо количество минути със 5 лв. за смяна на номер. Мисля, че и техния клиентски потенциал е изчерпан вече. Знам ли, това е съвсем лично мнение, не бих спорил по него.

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Ясно,нови [re: cyg]  
Автор StefanPan (М&М)
Публикувано04.12.09 17:34



явно нерабирането е било в мене - по принцип не бях гледал подробно и не бях забелязал това, което казваш, че е било поправено в последствие.

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: ВИВАКОМимперията отвръща на ударанови [re: минaвaщ]  
Автор StefanPan (М&М)
Публикувано04.12.09 17:45



Понеже досега не съм попадал на некорктно написана, респ. подвеждаща информация от Виваком (или поне не толкова често и толкова фрапантно, та да си спомням) това ми изглежда малко странно. Сигурен ли си, че не е било "до 100 МБ"?

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: ВИВАКОМимперията отвръща на ударанови [re: StefanPan]  
Автор минaвaщ (новак)
Публикувано04.12.09 17:52



Да, разбира се, ето тук беше подробно дискутирано:





Тема Re: ВИВАКОМимперията отвръща на ударанови [re: StefanPan]  
Автор cyg (<>)
Публикувано04.12.09 18:12



досега не съм попадал на некорктно написана, респ. подвеждаща информация от Виваком

Често им се случва, особено при новите промоции. Друга фрапираща грешка за която си спомням, беше когато на една страница бяха написали " до всички фиксирани" и "до стационарните на БТК". Не гарантирам за точността на цитатите, но много писаници се изписаха по форумите заради това нещо.

П.П И другите оператори не са застраховани от такива грешки

.

Удрям ПИН-а, иска ПУК...Удрям ПУК-а и картата спрЕ!


Тема Re: ВИВАКОМимперията отвръща на ударанови [re: cyg]  
Автор минaвaщ (новак)
Публикувано04.12.09 18:20



Доста съмнително е според мен доколко са грешки. Поне аз не съм попадал досега на "грешка", при която офертата да изглежда по-неизгодна и реалните условия да са по-добри от написаните.





Тема Re: ВИВАКОМимперията отвръща на ударанови [re: cyg]  
Автор StefanPan (М&М)
Публикувано04.12.09 21:19



Е да, и аз си го спомних - беше нещо от рода на "до фиксирани(те) мрежи. В смисъл, че да се разбираше не само до мрежата на БТК. А всъщност беше само до мрежата на БТК.

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: ВИВАКОМимперията отвръща на ударанови [re: минaвaщ]  
Автор StefanPan (М&М)
Публикувано04.12.09 21:23



Никак не е съмнително - въобще даже не са грешки.


Но са доста премерени, струва ми се. Макар че това, което сайг ми припомни не бих го определил като премерено, ама нейсе.
Като цяло смятам, че са коректни и с добро обслужване на 123. Това са ми общите впечатления.

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: ВИВАКОМимперията отвръща на ударанови [re: StefanPan]  
Автор фeн нa Глoбyл (минаващ)
Публикувано08.12.09 17:23



виваком са умряла империя те не са в час а когато влязат няма да има защо
нищо актуално само промоциики за 3 -5 месеца нищо актуално




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.