Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:58 23.05.24 
Мобилни оператори
   >> МТел
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: И ако не синови [re: bira_more]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано18.09.09 13:38



Да види този, които не спазва правилата на играта.
Решил да ползва без да плаща, да го...ъ-ъ-ъ онази работа


Ма аз Прими нямам и няма как да видя



Тема Re: Мтел се бори с КРС за регистрациятанови [re: Zo]  
Автор Aбcoлют (пристрастен)
Публикувано24.10.09 11:43



"Поредната проява на безсилие от страна на държавата е това и нищо друго, събирането на данни нема да излекува МВР и съдебната система, ама шапкарското мислене си е такова, не само у нас дай им да трупат данни за хората ма не казват как точно това помага."


Не помага, дори им вреди но те са твърде тъпи за да го разберат.
Ченгетата и сега знаят собствениците на повечето предплатени карти, но хвърлят големи ресурси за да узнават активирваните всяка година нови предплатени карти. Ако си спомняте имаше няколко кокошкарски истории които бързо бяха разкрити защото са се обадили от своите си предплатени карти макар и нерегистрирани, спомням си един дето се беше обадил от собствения си gsm че има бомба във влака за да го накара да спре където на него му е удобно но няма гара и влака не спира там, бързо го разкриха.
Но сега когато предплатените карти са регистрирани и най-тъпото двойкаджийче няма да сглупи да каже от собствения си gsm че има бомба в училището за да не учи, а ще го направи с откраднат gsm от друго дете!!!


А едрите риби мафиотите нито преди са грешали в това отношение, а още по-малко сега ще сбъркат.



Тема Re: Мтел се бори с КРС за регистрациятанови [re: Julian]  
Автор Aбcoлют (пристрастен)
Публикувано24.10.09 12:06



"На Мтел не им се иска да са регистрирани всички карти до края на годината, защото ще лъсне истината за броя на абонатите на вискчи оператори и Мтел май няма да е оператора с най-много абонати."

Глупости, аз не съм абонат на Мтел, но повечето ми познати са. Преди имах прима от която се отказах, но се отказах и от няколко бикънекта. От примата се отказах преди няколко години, още година след като спрях да зареждам ваучери беше неактивна, но номерът не беше даден на друг, но след това веднъж като случайно набрах моя номер ми вдигнаха отсреща, бяха дали номера на друг.
Аз съм имал по различно време общо към 8-9 предплатени карти не съм сигурен в точния брой, преди време за глупости, теглене на игри, мелодии, картинки и са участие в gsm игри си купувах нови бикънекти и след като ги изразходвам ги хвърлях, излизаше ми много по-евтино отколкото да го правя от зареден ваучер, купувах ги на доста по-ниска цена от колкото имаше в тях.

, но после ми омръзна да се занимавам с такива глупости и вече не се интересувам.



Тема Re: Мтел се бори с КРС за регистрациятанови [re: cтpaннa птицa]  
Автор Aбcoлют (пристрастен)
Публикувано24.10.09 12:26



"Аз съм за регистрацията на предплатените карти и ако имам такава няма да имам нищо против да я регистрирам. Тези, които не искат да си регистрират картата или не им е чиста работата или ги бие нещо съчмата. А иначе нищо ново под синьото небе просто М-Тел се правят на интересни и не бих се очудил и ако Глобул се направят на капризна госпожичка."

Не те знам колко странна птица си, но на мен ми звучиш като напълно редовно ченге

.
От изнесената от теб информация че освен М-Тел дето се правели на интересни и Глобул щели да се направят на капризна госпожичка, мога да съдя само че Вивател се управляват от ченгета.

Забележете как повечето измамени възрастни хора по телефона имат близки работещи в чужбина, представете си сега че повечето възрастни хора са с предплатени карти (ако не говориш много излиза по-евтино дори от домашния телефон), единственият начин досега да се доберат до личните им данни беше по ченгеджийска линия, но сега когато картите се регистрират винаги ще обвиняват за изтичането на информация операторите.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.