Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:03 26.04.24 
Мобилни оператори
   >> МТел
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Нови промени  
Автор la4ezarna_svetlina (усмихната)
Публикувано23.07.09 22:20



Вчера получих две последователни съобщения от м-тел. В едното съобщават, че от 15.07.09г.обаждане до номерата 1111, 1113 и 1114, се заплаща по 0,003лв. с ДДС.
Във второто ми съобщават че за безплатно презареждане трябва да въведа *100# код на ваучера# и да натисна бутона за набиране. За проверка в наличност да въведа *101# и отново бутона за набиране.
А ден преди тези съобщения, получих още едно, в което ме уведомяват, че вече мога да заредя Прима картата си с ваучер на стойност от 5 до 100лв. във всеки магазин на М-Тел.
Ок, де, какво ще спечеля, ако заредя ваучер в магазин на М-Тел, и какво ще загубя , ако не го заредя там?
Някой от вас получавал ли е подобни съобщения?

Редактирано от la4ezarna_svetlina на 23.07.09 22:22.



Тема Re: Нови променинови [re: la4ezarna_svetlina]  
Автор Пeтъp_ (професора :))
Публикувано24.07.09 11:00



вероятно са пуснали система за зареждане на произволна сума, това става без ваучер
такава система вече работи при вивател и фрог



Тема Re: Нови променинови [re: la4ezarna_svetlina]  
Автор нaблюдaвaщ ()
Публикувано24.07.09 11:57



Не съм получил такова съобщение.

Ок, де, какво ще спечеля, ако заредя ваучер в магазин на М-Тел, и какво ще загубя , ако не го заредя там?

Преди няколко месеца посетих БЦ на МТел да си купя ваучер за моята Prima. Девойчето ме изгледа като марсианец и ми каза, че отдавна не продават ваучери, а зареждат по електронен път. Хубаво - заредих по електронен път. Не знам какво загубих, но спечелих шейсетина стотинки бонус. На касовата бележка бонуса се изписва веднага, но реално ми го дадоха след няколко часа.

Виж кои суми с колко удължават валидността на картата. Да няма после изненади. За мен зареждане от пет лева няма голям смисъл.



Тема Re: Нови променинови [re: Пeтъp_]  
Автор cyg (<>)
Публикувано24.07.09 13:11



...и фрог

Важи и за b-connect.

Удрям ПИН-а, иска ПУК...Удрям ПУК-а и картата спрЕ!


Тема Re: Нови променинови [re: la4ezarna_svetlina]  
Автор motek (ombre)
Публикувано24.07.09 17:54







Тема Re: Нови променинови [re: motek]  
Автор Schizo Deluxe (Maximum Satan)
Публикувано25.07.09 01:59



"Може да презаредите вашата Prima карта по път за училище, работа или преди среща.

Не се налага да търсите ваучери или някой познат на договор, който да презареди картата ви."



Да бе. Сигурно и магазините на МТел не се налага да ги търсим - та те са през 5 метра - хеле пък на път за училище или за среща. Смешници.




Прекомерната употреба на LINUX, води до пристрастяване... към WINDOWS !!!

Тема Поредната свинщинанови [re: la4ezarna_svetlina]  
Автор aruba_man_ban_delete (*антитрол*)
Публикувано25.07.09 14:12



Бихте ли ми обяснили защо аджеба трябва да плащам 3 стотинки за автоматична услуга и то за зареждане с ваучери! Не ми е до 3-те стотинки, а за принципа.

Е това наистина го няма никъде по света. Номерът за зареждане да не е безплатен!!!

След смешката с проверката на сметка срещу 1,50 лв. в интернет идва поредната нелепа измишльотина на Ментел и с тази акция наистина си заслужиха името напълно.



Тема Re: Нови променинови [re: Schizo Deluxe]  
Автор motek (ombre)
Публикувано25.07.09 18:38







Тема Re: Нови променинови [re: la4ezarna_svetlina]  
Автор motek (ombre)
Публикувано25.07.09 18:40



Бонусна схема:





Тема Re: Поредната свинщинанови [re: aruba_man_ban_delete]  
Автор fen ® (майстора)
Публикувано25.07.09 19:41



предполагам,за да се стимулират другите, безплатни начини за зареждане:
1."Имате възможност да заредите ваучера си като въведете *100#код на ваучера# и след това натиснете бутона за набиране. При успешно зареждане ще получите следното съобщение: „Prezarejdane s XX,XX lv. Obshta suma YY,YY lv. Validnost do dd.MM.yyyy”.
Услугата Лесно зареждане е безплатна и се активира автоматично на всички Prima клиенти."
и
2. Електронно презареждане






Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.