Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:10 27.07.24 
Мобилни оператори
   >> МТел
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема а аз предполагам заради дискриминация.нови [re: fen ®]  
Автор Hиkи21OO (непознат )
Публикувано26.07.09 10:08



Най-вече на възрасните хора както и тези които са незрящи. Майка има перде и не може да чете SMS. Но пък чува. Мисля че доста хора над 40 страдат от това заболяване. при някои диабетно болни също се наблюдава. Когато ги накарат да заплащат 3 ст. за това че трябва да чуят баланса или презареждането си, а не се съобразяват, че им трябва точно звуковия вариант - Мтел показва, не само негативизма и дискриминацията си към хората с перде, но и към незрящите като цяло. Дано се намерят НПОта които да заведат колективен иск срещу новите стимулации на Мтел,



Тема Re: Нови променинови [re: motek]  
Автор Schizo Deluxe (Maximum Satan)
Публикувано01.08.09 01:58



Ти този списък погледнал ли си го? Пресен пример от центъра на Варна: поех ангажимента да платя сметката на един приятел. В делничен ден, в 09:15 сутринта продавачката в магазин М-Свят (до Червения площад) ми заяви, че отваряли в 10:00! По надолу по главната в един от магазините на М-Тел, на двете каси имаше по 5 човека опашка, а останалите 2-ма служители си приказваха сладко... Влязох, постоях 5 минути и след като никой не ми обърна внимание, излязох.

А какво да кажа за малките градове (население 20-30 хиляди) - там пък има само по 1 магазин на М-Тел.

Учениците отиват на училище в 07:30. Направо на път за училище ще си заредят картата, да-да.

Абе какви смешки пишете, не ми е ясно...


Прекомерната употреба на LINUX, води до пристрастяване... към WINDOWS !!!

Тема Re: Нови променинови [re: motek]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано01.08.09 09:41



"Пикадили"-тата във Варна хич и не ги рекламирай(-те) - влизаш да платиш 20 кинта сметка на МТел, оставяш 100 лева за бира и пържоли






Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.