Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:24 19.05.24 
Мобилни оператори
   >> МТел
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Преподписваненови  
Автор pegasus® (:))
Публикувано16.05.09 13:43



Имам карта на Комфорт 100 и едногодишния ми договор изтича след малко повече от месец, та се чудя дали да не прехвърля картата на Прима, или пък да я оставя на договор. Не я ползвам много (като втори тел.) но минутките всеки месец почти ги изговарям. Въпроса ми е какво бихте ме посъветвали дали ще има някакви преференции откъм допълнителни минути или нещо такова ако преподпиша?



Тема Re: Щом си те кефи да мъкнеш втори телефон,нови [re: pegasus®]  
Автор StefanPan (М&М)
Публикувано16.05.09 21:40



и си изговаряш минутите, остани си на договор - Примите са тесла.
А за преференции най-добре питай на *88.

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Щом си те кефи да мъкнеш втори телефон,нови [re: StefanPan]  
Автор pegasus® (:))
Публикувано16.05.09 22:11



Не ме кефи да мъкна втори телефон въобще, ама какво да правя като познатите от Мтел се стискат и им било скъпо да ме търсят на Вивателската ми основна карта

а пък на мен си ми е добре и когато набирам от нея без значение на кой оператор въртя

Редактирано от pegasus® на 16.05.09 22:13.



Тема Re: Щом си те кефи да мъкнеш втори телефон,нови [re: pegasus®]  
Автор StefanPan (М&М)
Публикувано16.05.09 22:44



Да, и сред моите приятели има цигани, дето ми звънят на служебния. Ама при мен е това, че по служба го мъкна със себе си и не ме сбърква толкова.
Пък и имам база за сравнение. И мога да оборя веднага всеки смешко, дето ми разправя кой какво покритие имал.


Само ще кажа, че съм си пренасочил служебния към личния.

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Щом си те кефи да мъкнеш втори телефон,нови [re: StefanPan]  
Автор pegasus® (:))
Публикувано16.05.09 22:50



И аз сравнявам покритието и виж ти изненада - Вивател са доста по-добре

. Иначе се замислям за Dual SIM телфон, нещо от сорта на D880. Голям рахат било с него. Трябва да реша тези дни какво да правя защото 12-тия месец от мтелския договор започва съвсем скоро, а както знаем дебне автоматичното преподписване.



Тема Re: Щом си те кефи да мъкнеш втори телефон, [re: pegasus®]  
Автор StefanPan (М&М)
Публикувано16.05.09 23:22



Ако бъда обективен, има места, където и двата оператора губят покритите или им се сговнява адски много.
Имаше места, където Мтел имаше покритие, а Вивател беше доста зле. Сега там Вивател също е с перфектно покритие.
Но има места, където Вивател има покритие, а Мтел и сега няма, и никога не е имал. И явно няма и намерение да има.
Та, доста по-добре - не бих казал. Но напълно сравнимо, а от личния ми опит на места дори и по-добре - да.
И аз отдавна лелея за двукартов, ма СЕ нещо се правят на примерни пред световната операторска конспирация и не искат да пускат.


Та затова продължавам да си кютам с два. Като имаш предвид, че служебния ми е една тъпа Нокия, Нокия! в комбинация с мтелска карта, нали се сещаш къде стои - в джоба с монети, връзка ключове, джобно ножче и запалка. Ма не се дава пръчката, доста издеяни, стъклото се отърка, корпуса се обели, но държи, дяволите я взели. Чак ме зачовърква съвестта по някой път отде тая необяснима неприязън към Нокия.
И, чакай ве, това за автоматичното подновяване не остана ли в далечните мракобесни времена на монопол и потъпкване на потребителите? Или аз нещо не съм в час с Мтел?

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Щом си те кефи да мъкнеш втори телефон,нови [re: StefanPan]  
Автор O!Sag (гуулем гъзар)
Публикувано17.05.09 02:12



Цигани, които ти звънят на служебния?

--



Тема Re: Щом си те кефи да мъкнеш втори телефон,нови [re: pegasus®]  
Автор kurti vleze (перде)
Публикувано17.05.09 09:48



Абе вие двамцата сериозно ли си мислите, че с такива "случайни" диалози в ТОЗИ клуб ще накарате хората да ахнат каква кирия било при вивател и да се юрнат?
Или вече ви стана скучно във вашия си клуб, дето само 4-5 човека по цял ден въртите теми колко вивата са дъ бест, ама нещо никой извън кръга ви не се присъединява към дитиримбите? Единственото ви разнообразие е когато някой човецец реши да се оплаче от вива да го изкарате най-простия българин или платен провокатор. Смешници.
Ма тя статистиката показва, че явно хич не ви бива в маркетинга, платен или не. Нещо оператора не пичели клиенти



Редактирано от kurti vleze на 17.05.09 09:58.



Тема Re: Щом си те кефи да мъкнеш втори телефон,нови [re: kurti vleze]  
Автор pegasus® (:))
Публикувано17.05.09 10:40



Напротив много хора са по-доволни когато дойдоха от МТел на Вива

Аз съм доволен и от МТел, но се чудех защо ли аз мога да си позволя да търся Мтелските ми познати от Вивателския, а те категорично казват, че ако си махна Мтелската карта нямало да могат да си позволяват да ми звънят на Вивателската защото било много скъпо , еми на мен как не ми е скъпо от Вивател към Мтел!
Но изместихме съществото на темата. Да автоматичното преподписване при МТел си го има и в други ден чинно отивам на датата в началото на 12-тия месец в офис на Мтел да видя какви ще ги мислим и правим там.



Тема Re: Щом си те кефи да мъкнеш втори телефон,нови [re: O!Sag]  
Автор StefanPan (М&М)
Публикувано17.05.09 11:30



Е стига де, не бъди буквалист.
Имам предвид за циганите. :)

------------------------
Слушай беззвучието...



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.