Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:26 21.06.24 
Мобилни оператори
   >> МТел
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Има такова нещонови [re: Cтepн™]  
Автор StefanPan (М&М)
Публикувано10.05.09 14:04



Виж - когато Милка те пренася в Алпите е ясно, че всъщност не може да те пренесе. Когато леля БТК те разкъртва отвсякъде, докато колежката й пусне сигнал, то е ясно, че прекарваенто на стационарен няма да ти събори апартамента. НО
Когато рекламата има основно информативен характер - там фантазиите и лъжите не са допустими. Когато леля Мария ти казва, че праха, с който пере, изкарвал петната, той наистина трябва да изкарва петната. Че комшийката й се гътва от възхита от аромата на прането й, е друг въпрос.
Та, неограничен интернет значи само едно - неограничен интернет. Всички параметри на услугата, които поставят под условие това понятие, са толкова важни, колкото и самото понятие. И е задължително да присъстват в рекламата. От гледна точка на почтеността.

Относно бирения ми вкус - нещо скандално да ти кажа - лятно време, не знам защо, ме избива на Ариана.



------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Има такова нещонови [re: StefanPan]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано10.05.09 14:10



За Арианата си прав, аз също я харесвам...само мея и Шуменско пия от нашите.
неограничен интернет значи само едно - неограничен интерне - ъхъ, по трафик, не по скорост.



Тема Re: Има такова нещонови [re: cyg]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано10.05.09 14:16



Статистиката е такава, първите 10% на вивател са за сметка на Мтел. Едва когато Мтел опря в 50%-ната бариера нещата се промениха. - вероятно тогава хората разбрах, че И този оператор не мисли за тях (въпреки рекламите

), а за акционерите си. Което всъщност е най-нормалното търговско поведение. А после дойде дългоочакваното портиране и се оказа, че МТел е привлякъл повече от тях, отколкото обратното...неведоми са пътищата клиентски

Всъщност сентенцията е по-различна...по памет - Само глупакът се спъва повече от веднъж в един и същи камък. Нормалния запомня къде се е спънал и го избягва. А умния запомня къде са се спънали другите.



Тема Re: Има такова нещонови [re: Cтepн™]  
Автор StefanPan (М&М)
Публикувано10.05.09 14:30




И аз шорам Шуменско от българските.
И
Ъхъ, неограничен по трафик и с определена скорост. Това са два от основните параметри на услугата. И, когато има условия за един от основните параметри, тези условия трябва са обявени в рекламата със самата услуга. Съгласен?

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Има такова нещонови [re: StefanPan]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано10.05.09 14:48



съгласен, ако става дума за всички, не само за един провайдър.
Лично съм виждал 12 мбпс от АДСЛ да се влачи с 10-20 КБ/с, т.е. със 100-150 кбпс. Защото договора е за неограничен по трафик и ограничен до 12 мбпс по скорост. Посочвам именно бтк защото предентират да са дъ бест и да не зависят от маймунките на клона, но явно и те зависят. Да не говорим за ЛАН-овете, а и не само за тях.
Така че е безсмислено да се вторачваме в треските на един, а да не виждаме гредите в друг.
Сега, ако ще говорим за ъптайм, то това вече е съвсем друга бира.
Ама говорете без мен...аз тъкмо изтрезнях от вчерашната победа и сега отивам да се кефя на днешната загуба в Каталуния.



Тема Re: Има такова нещонови [re: Cтepн™]  
Автор cyg (<>)
Публикувано10.05.09 15:11



Всъщност сентенцията е по-различна... ...умния се учи от грешките си, а мъдрия от грешките на другите.



Удрям ПИН-а, иска ПУК...Удрям ПУК-а и картата спрЕ!


Тема Re: Има такова нещонови [re: O!Sag]  
Автор Kostadyn (запознат)
Публикувано10.05.09 20:21



Май към мен си отправил разбъркания си пост...
Да съм написал че очквам НВО за 12 лв кабелна или 10 кила пържоли за 10лева?

А за да те светна какво очаквам:
От каблната си очаквам това, което кабелния оператор РЕКЛАМИРА И ОБЕЩАВА.
От месарския щанд очаквам точно толкова пържоли колкото магазина е рекламирал в брошурата си.
Сега чат ли си или просто си от хората които си изливат комплексите със заяждане по Интернет.
И ако дърта баба от рекламата любезно поясняваше че стигнеш ли 2.5 гб и след това падаш на dial-up скорост КОЛКО КЛИЕНТА щеше да има ХоумБокс.
Искаш ли отговор - НУЛА

Ами това е измама, колкото и да не ти харесва че обиждам любимата ти фирма.
Някакъв аргумент ако измислиш - моля ще те изслушам.
Простотии и обиди - върви в някой футболен форум.
Питайте и ще ви бъде казано

Редактирано от Kostadyn на 10.05.09 20:35.



Тема Re: Агресията ти е оправдананови [re: O!Sag]  
Автор Kostadyn (запознат)
Публикувано10.05.09 20:26



Ти можел да четеш?
Ако можеш, можеш ли да разбереш написаното?
Кое те кара да мислиш че може да си позволяваш да квалифицираш другите като глупаци?

Можеш ли да посочиш къде съм написал че 128 е нищо?
Ще чакам...
А да кажеш защо рекламата не е измама можеш ли или само можеш да се правиш на нахакан

Айде ще чакам смислено обяснение



Питайте и ще ви бъде казано<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от Kostadyn на 10.05.09 20:28.</EM></FONT></P>

Редактирано от Kostadyn на 10.05.09 20:39.



Тема Re: Има такова нещонови [re: 741]  
Автор Kostadyn (запознат)
Публикувано10.05.09 20:42



Абсолютно съм съгласен
Така би разсъждавал всеки нормален европеец

Питайте и ще ви бъде казано


Тема Re: Агресията ти е оправдананови [re: Cтepн™]  
Автор Kostadyn (запознат)
Публикувано10.05.09 20:50



Ето - помолихте да ми посочиш примери за реклами на Милка и Кока-Кола в които обещават дарба на китарист и разходка до Алпите.
нали това твърдеше. Дай пример че и други компании лъжат като твоята!
И ти какво направи - обиждаш лично.
Айде опитай с нещо смислено. Личните обиди не са аргумент, сигурно си го разбрал.



Питайте и ще ви бъде казано


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.