Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:24 17.05.24 
Мобилни оператори
   >> МТел
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Брей.....нови  
Автор Boдeндyx® (Народен будител)
Публикувано10.03.09 22:36



Доживяхме! "М-тел" предлага супермодерен смартфон АБСОЛЮТНО БЕЗПЛАТНО!!! И то при какви условия само -

- при това за първи път старите абонати са с предимство!
Невероятно, но факт - само дето всеки момент "Глобул" ще предложат "Айфоун" с подобен тарифен план, остава и "Вива" да извадят нещо подобно - и определено изборът ще е труден
Браво на "М-тел", браво и на "Глобул" - за съжаление "Вива" вместо първи да предложат подобна оферта сега ще им дишат прахта!



Тема Re: Брей.....нови [re: Boдeндyx®]  
Автор DTMF (стар клубар)
Публикувано10.03.09 22:40



Предполагам че щом е уж безплатно вече си взел няколко бройки, или бъркам?





Тема Re: Брей.....нови [re: DTMF]  
Автор Boдeндyx® (Народен будител)
Публикувано10.03.09 23:02



Ами виж линка де - подписваш договор за две години и получаваш апарата АБСОЛЮТНО БЕЗПЛАТНО! При това за тези 80 лв. на месец имаш 60 минути към цялата мрежа на "М-тел", 1 000 минути към 6 номера от "Семейство и приятели", по 100 смс и ммс, неограничен трафик за ICQ и фейсбук, 1 гб мобилен интернет, цена за минута към номера от Семеиство и Приятели след изчерпвне на включените в пакета – 10 ст., цена за минута към номера от мрежата на М-Тел след изчерпване на включените в пакета – 16 ст. и цена за минута към всички национални мрежи – 32 ст.



Тема Re: Брей.....нови [re: Boдeндyx®]  
Автор deadreckoning (г-н Двутактов)
Публикувано11.03.09 04:34



А обърна ли внимание на това:
*месечна такса за комплекта
После виж и това:


Никъде в офертата не се споменава, че телефона е безплатен.
Според мен 79,90 е месечната такса, а телефона си го плащаш отделно.



Тема Re: Брей..... [re: deadreckoning]  
Автор Boдeндyx® (Народен будител)
Публикувано11.03.09 05:37



Напротив, ти си дал линк към цената с другите блекбери планове, а линкът, който съм дал аз е именно за промоция. Ето тук малко повече подробности:

, обърни внимание най-вече на това - BlackBerry Storm ще се предлага ексклузивно от М-Тел на цена от 79,90 лв. на месец със специалната “all inclusive” оферта. Тя предоставя на клиентите възможността в рамките на месечната си вноска да се възползват напълно безплатно от: 1000 минути към шест номера от групата „Семейство и приятели”, 60 минути за разговор в мрежата на М-Тел, 100 SMS и 100 MMS. Нещо повече, “all inclusive” предоставя безплатен неограничен трафик през blackberry.net apn – т.е. потребителите ще получават и изпращат мейли, без да се притесняват, че ще бъдат таксувани допълнително. В допълнение, клиентите ще разполагат и с 1GB за браузване в световната мрежа. Офертата е валидна при сключване на двугодишен договор.
Прочети пак колко услуги получаваш, плюс безплатен телефон (при това не някакъв "Алкател" с монохромен дисплей) - и пак кажи, че ти се виждат много 80 лв.



Тема motek да каже каква е работата ...нови [re: Boдeндyx®]  
Автор deadreckoning (г-н Двутактов)
Публикувано11.03.09 06:14



... щото аз ей сега се обадих на *88 и попитах, а някакъв сънен младеж ме пита "Ама за коя точно промоция става въпрос, г-не?", на което аз отговорих "Е, сега, аз очаквах да получа информация от Вас, а не да Ви казвам какви промоции имате!"

- нещо такова, след което все пак му обясних за коя точно промоция питам, след което той прочете (явно за първи път) информацията за тази промоция и ми каза, че цената от 79,90 била за комплекта. Обаче при така стеклите се обстоятелства аз не съм много убеден!
Но даже и така да е и сумата да включва всички изброени услуги + телефона - 24х79,90=1917,60 - струва ми се, че освен всички услуги си плащаш и телефона богато и пребогато, с лихвите.
Не може обаче да се отрече, че все пак има някакъв напредък.
Аз лично ще питам септември месец за Sony Ericcson C905 за 9,99 лв с 2 годишен договор на М-тел Extra Advance.



Тема Re: motek да каже каква е работата ...нови [re: deadreckoning]  
Автор motek (ombre)
Публикувано11.03.09 12:50



Това

е нов тарифен план, който се предлага с "бурята". При тези условия получаваш апарата без допълнително заплащане за него.

Ако желаеш да закупиш апарата, като продължиш да използваш текущият ти тарифен план то цените и условията са както следва



Тема Re: motek да каже каква е работата ...нови [re: motek]  
Автор Mopфиyc (Матричар)
Публикувано11.03.09 13:09



Що тая промоция не я предложите и с някои нормални смартфони на сходна цена?



Welcome to the real world!



Тема Re: motek да каже каква е работата ...нови [re: Mopфиyc]  
Автор motek (ombre)
Публикувано11.03.09 13:20



Възможно е да се случи, но на този етап не разполагам с такава информация.

Имай на предвид, че това е много специфична промоция, която има няколко цели м/у които и да привлече внимание на iPhone алтернатива





Тема Re: motek да каже каква е работата ...нови [re: motek]  
Автор Mopфиyc (Матричар)
Публикувано11.03.09 14:49



Това недоразумение алтернатива... не ме умаряй от смях моля те, всичките ми срещи с блекбърита са завършвали с фиаско.
Ако зад тия цифри се криеше SE Xperia или HTC Touch Diamond 2 с 8гб карта и портал със софтуер и медия (като ще пунтираме Ейпъл) преподписвах одма.
Но Блекбъри ... не мерси



Welcome to the real world!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.