Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:54 31.05.24 
Мобилни оператори
   >> МТел
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема до мислещите фенове на Мтел/Глобул  
Автор StefanPan (М&М)
Публикувано21.12.08 18:49





какво мислите?
ама обективно.

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: до мислещите фенове на Мтел/Глобулнови [re: StefanPan]  
Автор 6a6ma (новак)
Публикувано21.12.08 22:21



1. Да си фен на фирма ми звучи странно.
2. Клубовете са в 99% посещавани, за да се изразходва негативна енергия (разбирай плюене), т.е. няма смисъл да се търси обективност.
3. Да плащаш на долнопробен е-вестник, за да си гониш фирмените интереси, при положение, че си най-глобяваната фирма в България е тъпо - говоря за БТК.
4. Тия цени, за които говорят не ме касаят грам.
5. Щом има толкова недоволни от трите мобилни оператора, защо никой не иска новите лицензи



Като се повъртиш малко и видиш, че гъза ти е отзад, ще си седнеш на него.

Тема Re: до мислещите фенове на Мтел/Глобулнови [re: 6a6ma]  
Автор DTMF (ветеран)
Публикувано22.12.08 00:15



Елементарно що никой не иска лицензите- При тази корумпираност на КРС няма кандидати самоубийци





Тема Re: до мислещите фенове на Мтел/Глобулнови [re: StefanPan]  
Автор Mopфиyc (Матричар)
Публикувано22.12.08 11:00



Мисля си за фирмена пропаганда и за продажба на монополист под масата


Аман от тъпи бТк номерца... интересно що не говорят за сваляне на цените на преносните мрежи?

Welcome to the real world!



Тема Re: до мислещите фенове на Мтел/Глобулнови [re: Mopфиyc]  
Автор 6a6ma (новак)
Публикувано22.12.08 18:03



Знам само, че проникването (леле каква дума - сещам се за Скарлет Йохансон) при мобилките е над 130%. При стационарките колко е. А колко е процента на цифровизация при стационарките. А какви услуги ми предлагат стационарките. А колко процента държи БТК от стационарките. А колко процента държи от ADSL-а. Защо не допуска алтернативни оператори до него. Знаете ли, че в насока достъп до широколентов нет сме на гъ_а на географията. За това не са виновни нито Гломнул, нито Ментел, нито Рибател. Вината е единствено и само на БТК. Ама не са виновни редовите служители. Виновни са едни царчета, дето продадоха на едни свои фондчета БТК, после още го поизточиха и го продадоха пак на фирма, която нищо не разбира от тия работи. И става бюрокрация, а бюрокацията ражда некадърност и ненужна администрация, която яде кинти, които могат да се дадат за съвсем полезни неща. Ама нейсе. АЗ СЪМ ТВЪРДО ПРОТИВ БТК, ЗАЩОТО БЕШЕ НАША, ПРЕДИ ДА И СЕ ИЗРЕДЯТ ВСЯКАКВИ КРЕТЕНИ.

Като се повъртиш малко и видиш, че гъза ти е отзад, ще си седнеш на него.

Редактирано от 6a6ma на 22.12.08 18:05.



Тема Re: до мислещите фенове на Мтел/Глобулнови [re: StefanPan]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано22.12.08 18:29



Каквото винаги съм мислил - не може...е, може, ама много трудно и след дълга игра на котка и мишка...един държавен (и в такъв случай винаги с едно наум - "подкупен") орган да регулира пазарноопределени цени.
Да не говорим, че и не бива при пазарна икономика.

Това могат да го направят потребителите...ама ако е вярно На ден в България се провеждат около 25 млн. мобилни разговора по неофициални данни., то самите потребители казват чрез потреблението си - Цените ни удовлетворяват, прагът е смъкнат достатъчно ниско.



Тема Re: до мислещите фенове на Мтел/Глобулнови [re: StefanPan]  
Автор 5rov ()
Публикувано22.12.08 21:55



Това с изговорените минути по мобилни телефони в Б-я не може да заблуди никого.

Те се изговарят в някаква група, било то много малка, по-малка или по-голяма, където потреблението е безкрайно евтино или със специалните тарифи за различни служители и в най-добрия случай в мрежата на един оператор.

Българският потребител няма свободата да говори непритеснен в национален мащаб. Облекчава положението си като ходи с два или три телефона в джоба си. В Б-я се отчита проникване на мобилните услуги 130%, което го няма в никоя друга страна и най-срамното е, че тази цифра се изтъква в отчетите като нещо положително?!? Скоро тук бяха посочили тарифа от Румъния, която ми прозвуча като фантастика за нашите условия.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.