Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:51 19.04.24 
Мобилни оператори
   >> МТел
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Защо няма мотороли?  
Автор martyr (мчк)
Публикувано27.11.08 15:29



Защо не се внасят върхови модели а само някакви детски играчки. И без друго доверието към тази марка се е сринало напоследък, ами и съвсем като не се внасят, човек си мисли, че са ги спрели от производство.



Тема Re: Защо няма мотороли?нови [re: martyr]  
Автор [bbourgas] (дзверо)
Публикувано27.11.08 23:09



Напоследък Моторола нямат читави модели, затова! И не е само у нас. Много малка част от европейските оператори имат марката в портфолиото си.



Тема Re: Защо няма мотороли?нови [re: martyr]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано28.11.08 15:23



Не са ги спрели, но нещо изостават с модерната технология.
Аз съм луд фен на марката и 8 години само Мотота ползвах (по 2-3 на година), но когато миналата Коледа приготвих 6 стотака за RAZR2 и прочетох подробно онзи руски сайт с дългите обяснения и се отказах - много фешън, 2 големи екрана, но без ФМ, без 3Г, без слот, батерия за 2 дена, слаба камера. Дадох същите пари за СЕ К770 (а и К810 беше на същата цена, но не ми хареса дизайна). Сонито си има всичко за тези пари...само фасона на Моторола няма, ама за един фасон да тръснеш толкова пари... Е, сега, след година, СЕ-то е с изтрити бутони и скърцаш панел, понякога конектора трябва да се поразклати за да включи стабилно (неща, които са немислими при Моторола), но иначе технически е в отлично здраве.
Чувам, че L9 бил добър апарат за цената си...аз имам L7 и е разкошен на пипане и гледане, но е без ФМ.



Тема Guardian си купи тази:нови [re: [bbourgas]]  
Автор martyr (мчк)
Публикувано28.11.08 16:37



, трябва да ти кажа, че си е читав, поне за 10-те минути, за които му се отдели от сърцето да го подържа.

Ако го намеря на добра цена с гаранция поне 2 години, мисля да се хвърля.

Но аз, като цяло питам за A и Q серията, които наистина не се внасят и не са на уважение. Това са линукс смарт фони, които на мен ще ми вършат много добра работа докато съм под пара през деня. Не че и сега нямам органайзер и калкулатор, ама съвсем друго е да можеш няколко скрипта да ги оставиш да работят в телефона, докато ти се занимаваш с друго.



Тема Re: Guardian си купи тази:нови [re: martyr]  
Автор gli (минаващ)
Публикувано11.12.08 20:54



Ей това нещо го ползвам вечевтора година.
http://gsm.bg/catalogue/phoneintro/?PhoneID=1528
Според мен тове е една от най-добрите разработки на моторола, но ... до европейския пазар не стигна - сомо за Азия


За съжаление вече е демоде - няма TVизход, WiFi , автоматична ротиране на екрене
Това ,което е лошо , че на пазара НЯМА нещо с марката МОТОРОЛА ,с което да го заменя.
Почнах да си мисля за NOKIA 5800




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.