Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:50 23.05.24 
Мобилни оператори
   >> МТел
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема чвта чета и се вълнувам.нови [re: root666]  
Автор koзaтa (блееща)
Публикувано21.11.08 08:57



1. На кому ще е нужно това, освен на един любовен триъгълник - шеф и (две секретарки) или шеф аситент и секретарка? От бизнес абонатите, или такто, Мама и свекърва от домашните?
но тука идва и въпрос номер 2;
2. Защо ще звънят всички наистина? Не може ли да се звъни само на секретарката/свекървата и тя да пренасочва обаждането?
3. Просто не разбирам кой има устройство в кола - има ли такива автомобили с вградено такова, защото не съм виждала такива от ерата на началото на мобифонията.
4. Как в старо ПДА ще се вмъкне сим карта? Особенно ме интересува за един допотопен палм m500. -> това е базик де. но на Милионите абонати на Мтел честито - поредната безполезна услуга.
Според мен наистина на абонатите им трябва точно обратното:
3 в 1 но 3 номера от различни оператори в 1 сим карта. За да не носят 3 устройства. Но както и да е, да не ви развалям повече "кефа" към новата услуга. Рядко и на мен ми се еналагала такъв тип - да кажем, аз съм заета и не мога да отговоря на обаждане, а пък сестра ми може, даже може да проведе компетентен разговор, но пък да я товаря с още 1 телефон? И да даваме още 6,90 месечно? И тогава излиза, че смешния лаф при прозваняване и вдигане "Кого търсите?" ще бъде масово разпространен?



Тема Re: чвта чета и се вълнувам.нови [re: koзaтa]  
Автор passwords (непознат )
Публикувано21.11.08 10:24



Никъде не пише, че си задължена да ползваш 3 карти :) можеш да си вземеш само една допълнителна карта, а приложенията са различни.

По принцип са подходящи и за любовни триъгълници



Ако ти нямаш нужда от допълнителна карта, за теб наистина услугата е излшина, но със сигурност имам доста клиенти, които ще се изкфят на тази възможност.

А защо няма 3 в едно - т.е. да ползваш и едновременно и трите оператора :) ами ако един ден Вивател, Глобул и М-Тел се обединят в един оператор и се превърнат най-мочния мобилен монополист на пазара, ще ти предложат и 6 в 1 :)))) до тогава, всеки е заинтересован от собствените си клиенти и едва ли ще се занимава да прави бизнеса на конкурентите си



Тема Re: чвта чета и се вълнувам.нови [re: koзaтa]  
Автор aruba_man_ban_delete (*антитрол*)
Публикувано21.11.08 17:07



На кому ще е нужно това, освен на един любовен триъгълник - шеф и (две секретарки) или шеф аситент и секретарка?

Лошо е жена ти да те търси и на твоя номер да вдига любовницата. Аз бих си го ползвал в лаптопа и н бих давал ЕкстраСИМ на нито една от любовницте ми.


2. Защо ще звънят всички наистина?

Защото Мтел са куци и не са способни като въведат нова услуга да я въведат като хората. В белите държави услугата се предлага без допълнителна такса и с гласово меню с което може да се настройва приоритета на всяка една от картите.

Просто не разбирам кой има устройство в кола - има ли такива автомобили с вградено такова, защото не съм виждала такива от ерата на началото на мобифонията.

Аз имам. Има БМВ-та което са подготвени за монтиране на телефон. Можеш да управляваш телефона от специални бутони на волана.

Според мен наистина на абонатите им трябва точно обратното:
3 в 1 но 3 номера от различни оператори в 1 сим карта.


Това го има вече но е нещо съвсем различно и тук не става дума за това. Дуал СИМ телефон например. Може и да има и такъв с 3 слота, не знам. Такива с два има голям избор на пазара.



Тема Re: чвта чета и се вълнувам.нови [re: aruba_man_ban_delete]  
Автор passwords (непознат )
Публикувано21.11.08 18:29



намирисваш ми на бивш мтелски служител





Тема Re: чвта чета и се вълнувам.нови [re: passwords]  
Автор koзaтa (блееща)
Публикувано21.11.08 18:45



тва с любовните триъгълници ме изкефи звънят ъж на любовницата а вдига съпругата.
Иначе успех на кефешчите се клиенти! И честито ако все пак искат може и допълнителното устройсто да го ползват и за вибратор - в случай че наистина не получат задоволство от кефа само предоставен им от услугата!



Тема Re: чвта чета и се вълнувам.нови [re: aruba_man_ban_delete]  
Автор koзaтa (блееща)
Публикувано21.11.08 18:55



Това за белите държави ми е ясно.
това за вграждането в кола ми е чудно, щото телефона ми е някъде в чантата а блутурутката ми е на ухото - ти м/у другото ако сложиш СИМ в кола, дали няма и в белите държави да останеш без нея, и някой да ти натрупа разговири до "Ало вуйчо аз съм бе Пешо, как е на хаваите", То в кола и радио с касетка не оставят. А пък блутурутката командва гласово доста телефони (модели апарати) които си седят в чантата.
Знам че има дуал сим. Computer2000 бележи само за началото на последното тримесечие около 20% ръст в продажбата на Превилег, а коледните празници все още не са дошли. Явно поради заробеност към срочни договори, хората не портрират чак толкова масово.
Но все още не намирам отговори на основните съ въпроси. Коя наистина е таргет групата на тази услуга?



Тема Re: чвта чета и се вълнувам.нови [re: koзaтa]  
Автор passwords (непознат )
Публикувано21.11.08 21:40



ама чакай сега, ти не каза по-рано, че си търсиш вибратор :)))

тук НЕ е клуба за палави играчки, момчеее



отвори си един гугъл и си и потърси на друго място, тук си говорим за мобилни комуникации



Тема Re: чвта чета и се вълнувам.нови [re: koзaтa]  
Автор passwords (непознат )
Публикувано21.11.08 21:52



ти маркетингово проучване на услугата ли правиш или просто ти липсва въоражение и всичко, за което се досети е как ще ти ограбят колата, ще ти изтръгнат вградения телефон са се сим картата и крадецът ще звъни на емигриралите си роднини?!?! :)))

ако хората нямаха необходимостта от т.нар. паралелно звънене, тогава защо има телефонни централи в почти всеки един офис със секретарка, например? дет се вика, шефа и сам може да си вдига телефона, нали



за малък семеен бизнес това е много подходящо решение особено ако дейността на фирмата не е стационарна - това би могъл да го наречеш дори мобилна мини телефонна централа ако щеш :)
мога да ти попиша доста по темата, но защо да гоправя? ти не търсиш истински отговори, а влизаш тук да пише простии и да си избиваш комплексчетата, като ми цитираш някакви статистики, които сигурно не си чел, а си чул от някого ....

в сайта на м-тел са ти написали кейсове за услугата, а има и безплатен телефон за любознателни клиенти - *88, обади се и ще ти отделят нужното време, за да ти обяснят повече по темата



Тема Re: чвта чета и се вълнувам.нови [re: aruba_man_ban_delete]  
Автор 741 (ветеринар)
Публикувано22.11.08 11:09



Лошо е жена ти да те търси и на твоя номер да вдига любовницата. Аз бих си го ползвал в лаптопа и н бих давал ЕкстраСИМ на нито една от любовницте ми.

По-вероятно е едната екстрасим да отиде в телефона на жената/любовницата, а другата да стои в неизползван телефон в чекмеджето - и да регистрира номерата на входящите повиквания на половинката. Да му мисли който не си плаща сам сметката



Редактирано от 741 на 22.11.08 11:13.



Тема Re: чвта чета и се вълнувам.нови [re: passwords]  
Автор moDem ()
Публикувано22.11.08 12:09



И как ще пренасочи разговора към шефа секретарката след като е ждигнала телефона? Ааа бихте ли звънали веднага на същия телефон?

Живота е низ от груби събужданя



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.