Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:06 20.04.24 
Мобилни оператори
   >> МТел
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема BlackBerryнови  
Автор stauffenberg (непознат)
Публикувано13.11.08 01:55



Какви функции имат телефоните BlackBerry какво мога да правя с тях запознайте ме подробно моля кой модел от тях е най-добър



Тема Re: BlackBerry [re: stauffenberg]  
Автор citronbg (uid:60001)
Публикувано13.11.08 22:03



"какво мога да правя с тях "- да си хвърлиш парите на вятъра, това ще направиш... освен ако не си служител в някаква фирма, и не ти го натрисат насила.





Тема Re: BlackBerryнови [re: stauffenberg]  
Автор Coтko (Apple user)
Публикувано14.11.08 01:19



В сайта на Мтел е описан подробно. Един вид интернет комуникатор. Получаваш пощата си с прикрепените към нея файлове веднага след като постъпи в сървъра на доставчика ти.



Think Positive !

Тема Re: BlackBerryнови [re: stauffenberg]  
Автор Mopфиyc (Матричар)
Публикувано14.11.08 15:39



Нищо особенно нямат освен интеграция с Ексчейндж/Лотус - получават поща и календарни събития от фирмен сървър.
Всеки нов смартфон с малко софтуер ги бие по всички показатели.
Продават се успешно само защото бизнеса кара на стандарти, а не на концерти по желание.

Welcome to the real world!




Тема Re: BlackBerryнови [re: stauffenberg]  
Автор Misty (user friendly)
Публикувано14.11.08 20:12



Какви функции имат, може да видиш на някой сайт, в който има характеристики на разни телефони и смартфони.

По-важно е да разбереш за себе си какви потребности имаш. Блекбъри устройствата са отличен бизнес инструмент - имат всичко необходимо, което би могло да ти потрябва. Аз лично ползвам Блекбъри Болд и съм доста доволен.

Колкото до другите коментари относно това, че разните други смартфони "биели" блекбърито, ... за всеки е различно. За мен не е важно колко точно на брой функции има един телефон, а каква точно работа може да ти свърши и как ще ти я свърши. С оглед на потребностите ми, никое друго устройство не е толкова ефективно, както е в момента Болд.



Тема Re: BlackBerryнови [re: Misty]  
Автор DTMF (ветеран)
Публикувано14.11.08 20:58



Станаха ли вече толкова добри ,че да им се инсталира гармин гпс?...като в обикновенните смартфони.



Тема Re: BlackBerryнови [re: DTMF]  
Автор Coтko (Apple user)
Публикувано15.11.08 14:41



Новите модели ( серия 9ххх ) има вграден GPS

Think Positive !


Тема Re: BlackBerryнови [re: stauffenberg]  
Автор teou (форумна калинка)
Публикувано15.11.08 18:32



Самия факт че си задал въпроса означава че не ти трябва. Придържам се към мненията на критиците - това е нещо като нищо. "Всеки нов смартфон го бие по всичко" дори нокия за 400 лева. А един HTC Touch примерно е друга вселена просто.



Тема Re: BlackBerryнови [re: DTMF]  
Автор Misty (user friendly)
Публикувано15.11.08 19:23



И какво толкова ще направиш, ако си накачулиш софтуеър на гармин на мобилния телефон?

Пак казвам, че ако искаш да вършиш работа качествено, е редно да си купиш устройство, чрез което ще го направиш както трябва. Купуваш си новото Нуви - кеф, прави супер навигация в колата. Ако ти трябва друг модел - вземаш си него - зависи за какво ти трябва.

Аз лично не виждам особено голям смисъл да си купувам някакъв ТЕЛЕФОН, който да има и още една камара функции, които 1) едва ли ще ползвам особено често 2) едва ли ще ми свършат работата добре 3) оставам без батерия за нула време ... опс, а уж това беше телефон.



Тема Re: BlackBerryнови [re: Misty]  
Автор DTMF (ветеран)
Публикувано15.11.08 21:16



По тая логика ви трябва телефон от 20 лв,за какво ви е цяло блекбъри)


А между другото оригиналния гармин нуви(дето е по скъп от телефона) е много орязан от към софтуер-няма запис на трак,търсене в гугъл,изпращане на смс с координатите и т.н.

Редактирано от DTMF на 15.11.08 23:28.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.