Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:28 31.05.24 
Мобилни оператори
   >> МТел
*Кратък преглед

Тема Newsmobile на 24 часа - набиране на балъци от Мтелнови  
Автор host ()
Публикувано31.10.08 13:46



Много слаба услуга. Просто "изтискана от пръстите".По никакъв начин не мога да им вляза във WAP-а.Автоматични настройки не могат да ми изпратят.След 4-5 пъти обаждане на оператор за ръчни настройки влизам еднократно до началната им страница и-толкова.Но това не им пречи при всеки направен опит да ми таксуват по 6 стотинки.
За страницата /влизам с чужд апарат/:7-8 новинки, половината не се отварят.Слабо, много слабо.Така клиенти не се печелят.За такава държава-толкова!



Тема Re: Newsmobile на 24 часа - набиране на балъци от Мтелнови [re: host]  
Автор citronbg (uid:60001)
Публикувано01.11.08 20:06



Хич не е слаба услугата- SIM картите се изчерпаха за нула време от будките, едвам се "уредих" да взема една. Това за автоматичните настройки за WAP портала- наистина има забавяне /5-10 min./ но САМО АКО пратиш SMS "news" на 1010 за повторното им изпращане. Тъй като моите internet profiles бяха 10 - максимума за телефона (MTEL, Globul, VivaTEL по няколко), автоматичните настройки не можаха да се приемат първоначално. После като поизтрих и освободих място, пратих SMS, чаках, после пратих друг SMS... накрая след десетина минути дойдоха две настройки накуп.
WAP портала работи безупречно, форматиран е точно за размера на дисплея ми.
Ти да не пробваш да wap.newsmobile.bg от не-newsmobile-ска карта? М?



Тема Re: Newsmobile на 24 часа - набиране на балъци отнови [re: citronbg]  
Автор neroni (непознат )
Публикувано01.11.08 22:31



От няколко дена ползвам NewsMobile на Qtek 8500 и съм много доволен. Единствено настройките ги направих след допитване до оператор.
Вярно, не са много новините, но дано за по нататък се пооправят нещата.



Тема Re: Newsmobile на 24 часа - набиране на балъци от [re: neroni]  
Автор koзaтa (блееща)
Публикувано09.11.08 22:34



Кой им е кода на тези?



Тема Re: Newsmobile на 24 часа - набиране на балъци от Мтелнови [re: host]  
Автор ivo5555 (непознат )
Публикувано16.11.08 11:00



Вчера си взех такава карта - заедно с вестник 24часа за 8лв и нещо. Работи си нормално. След минути получих настройките за интернет за моя телефон (sony-ericsson k550i) Wap портала на труд и 24ч работи перфектно - поне при мен всичко се зарежда в рамките на 3-5 секунди. От където и да го погледна това е по добра оферта от прима картата - 29ст. към всички плюс безплатни новини спрямо 54ст към всички и 23 към 5 номера




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.