Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:40 13.06.24 
Мобилни оператори
   >> МТел
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Mtel са идиотинови  
Автор jgmudei (непознат )
Публикувано09.10.08 18:08



МТел са идиоти пускат някакви промоции без да обявяват условията за тях !!! НАкратко решавам аз днес да се възползвам от тази промоция
http://www.mtel.bg/mobiltel/prices/asus_eeepc.php като си взема MSI-a за 24 месеца по 60 лв. на месец всичко ОК изчитам отгоре додолу условията всичко до най-малките букви и цифри да видя дали няма някакви други условия за нови стари клиенти дългогодишни корпоративни лоялни бизнес не няма нищо такова !!! Отивам аз в един бизнес център и те ми викат нямаме свършват веднага като ги докарат ОК обаждам се на *88 от там бяха супер любезни провериха къде има даже ми запазиха 1 на мое име само ме помолиха да мина до края на деня да го взема отивам аз оше по обяд във въпросния бизнес център който е на 1 час път откъдето съм аз казвам им че имам запазен лаптоп MSI Wind и тоя почва е да ама трябва да сте абонат на М-Тел викам абонат съм дайте си личната карта давам си я аз и той вика ааа не може трябаа да сте абонат минимум от 1 година е къде аджеба в условията на промоцията го пише това !!! Благодарих му и си излезох !!! Майната им на М-Тел утре си го взимам на лизинг през банка пък те да си намират на кой да пробутват скапания си интернет !!!



Тема Re: Mtel са идиотинови [re: jgmudei]  
Автор [bbourgas] (дзверо)
Публикувано14.10.08 02:21



хм, това звучи като оправдание!
просто е бил запазен за някой познат на работещите в магазина...



Тема Re: Mtel са идиоти [re: [bbourgas]]  
Автор jgmudei (непознат )
Публикувано14.10.08 22:27



Не такива са им условията 2 пъти го потвърдиха от *88 !!!



Тема Re: Mtel са идиотинови [re: jgmudei]  
Автор koзaтa (блееща)
Публикувано08.11.08 22:46



хахахахахаха Много смешна история! Но си ударил джакпота! 739 лв. за тази пудриера са много пари!!! не си залужава!




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.