Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:09 28.09.24 
Мобилни оператори
   >> МТел
*Кратък преглед

Тема USIM проблем  
Автор Coтko (Apple user)
Публикувано02.10.08 20:18



Аз като един горд собственик на 3G телефон ( NOKIA N93 ) се впуснах веднага след пускане на новата карта да си я сменя за да съм супер актуален :)
Неприятно се изненадах след две седмици ( карам на спомени за срока ), когато една слънчева сутрин се събудих с надпис на дисплея на телефона "Регистрацията на СИМ картата е неуспешна". Вече месец и половина стана, аз поне веднъж седмично рестартирам телефона ( тъй като работи само в 2G режим с тази карта ) с надеждата да се е оправила ситуацията но цък ... Обясненията от страна на операторите и в офисите варират от "дай телефона в сервиз", до "да знаем за проблема и колегите работят по него". Та някой знае ли как да си оправя ситуацията или кога ще се оправи ситуацията .. ?

Think Positive !


Тема Re: USIM проблемнови [re: Coтko]  
Автор Coтko (Apple user)
Публикувано05.10.08 22:18



Вчера бях по работа в София и реших да отида до офис на Мтел. Най-близкия беше на Славейков срещу Германос. Обясних два пъти на различни служители в какво се състои проблем, но отговора им ме стресна. Предложиха ми да занеса телефона ми на сервиз ! Утре ще отида, но междувременно за проба рестартирах апарата в 3G и се указа че работи... Уви работеше до преди Пазарджик, когато отново отказа ...

Think Positive !


Тема Re: USIM проблемнови [re: Coтko]  
Автор yubps (ultra)
Публикувано08.10.08 20:08



Аз също съм с такава USIM 3G карта, взех я преди 2 месеца. Ползвам я с НОКИЯ Н91 и СОНИЕРЕКСОН К800. Както в 3G, така и в 2G режим, никакви проблеми. 100% твойте проблеми са от джиесема ти. Поздрави





Тема Re: USIM проблемнови [re: yubps]  
Автор DTMF (ветеран)
Публикувано08.10.08 22:27



И като горд собственик на нокиа Н нещо си трябва да ходи до сервиз)))



Тема SEнови [re: DTMF]  
Автор Дekcтъp (батко-психопат)
Публикувано09.10.08 08:57



форевър!


Абе добре, че те послушах навремето, 3 години ще станат, и си зех к750. Вероятно не помниш, съвета ми го даде през трети човек, ама аз помня като куче. И съм доволен.
оттогава 5 апарата от тая марка съм разхвърлял на домочадието



Тема Re: USIM проблемнови [re: Coтko]  
Автор Coтko (Apple user)
Публикувано10.10.08 08:08



Проблема не е в телефона ми. Бях три дни в командировка из страната и телефона работи в 3G извън Пловдив. Явно проблема е локален. Поздрави на всички без N Series .. Дано дядо Коледа им донесе ;) !

Think Positive !



*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.