Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:37 22.05.24 
Мобилни оператори
   >> МТел
*Кратък преглед

Тема абонаментен планнови  
Автор virtualme (alterego)
Публикувано25.07.08 12:39



Въпросът ми е, дали все пак някой не знае, по каква причина МТЕЛ все още нямат абонаментен план за физически лица, който да е от сорта на златната тарифа и globul national?



Тема Re: абонаментен планнови [re: virtualme]  
Автор Schizo Deluxe (Maximum Satan)
Публикувано25.07.08 17:52



Айде сега да изчакаме оня презадоволен клиент на "М-Тел" - immortal_в_гъзъ - да ти отговори...




Прекомерната употреба на LINUX, води до пристрастяване... към WINDOWS !!!

Тема Re: абонаментен планнови [re: Schizo Deluxe]  
Автор immortal_bg (Българин)
Публикувано25.07.08 19:01



А кой е казал че съм клиент на М - Тел?!? Никъде не съм споменавал...да не ти се привижда нещо или хапчетата ти са слаби?!?! А и все пак малко по внимателно с думите мисля трябва да се говори на нормален и интелигентен тон!!!

България над всичко


Тема Re: абонаментен планнови [re: immortal_bg]  
Автор Schizo Deluxe (Maximum Satan)
Публикувано26.07.08 18:18



А, добре, извинявам се публично! Явно ти си вторият поред, който говори само със себе си (а ла "Дребен и Ебат") и който пише в клубовете без да е клиент на никой оператор... ей така за спорта... тц, тц, как можах да се заблудя така... прости ми...




P.S. Точно пък в някои от твоите постове ми убягва понятието "нормален и интелигентен тон". Така, че каквото почукало... ще стоиш наведен и ще траеш.


Прекомерната употреба на LINUX, води до пристрастяване... към WINDOWS !!!

Тема Re: защото още не могат да сенови [re: virtualme]  
Автор StefanPan (М&М)
Публикувано26.07.08 20:40



отърсят от самоусещането на монополист. то няма и нужда да го правят - инертността на аудиторията им позволява по девет кожи от гръб да съдират. и аз да съм, като ми дават доброволно ще... таковам без да се замислям.

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: и, все пак, ако бъдем обективнинови [re: StefanPan]  
Автор StefanPan (М&М)
Публикувано26.07.08 20:53



има една такава работа, че все още най-голям процент от мобилните абонати са на ментел. нема кво да си кривим душата. от тази гледна точка 1000-та мин. към 12 номера за 16-17 лв. вършат много добра работа за тези, чиито преобладаващи контакти са в мрежата на ментел. а явно те не са малко. останалите пък са склонни да търпят или да ги факат откъм цена, или да си ограничават контактите с номера от другите мрежи.
като помислиш, малкото абонати на вивател направи страхотна услуга на същите тези малко абонати - принуди оператора да пусне цени към всички оператори, които са по ниски или сравними с цените в собствените им мрежи извън група. интуицията ми преди 2 години да се захвана с новото, младо и почти неразвито създание вивател, не ме е подвела. сега, като "стар" абонат ползвам безплатно 20 мин. месечно в мрежата. което, разбираш, ми е едно спестяване на минути от основния пакет, които си остават за разговори към глобул и ментел. за 22 ст. на минута.



------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: абонаментен план [re: Schizo Deluxe]  
Автор immortal_bg (Българин)
Публикувано27.07.08 07:50



Отиди на психиатър имаш нужда Водендух или някой който го имитира. По умния отстъпва, аз остъпвам!!

България над всичко


Тема Re: абонаментен планнови [re: immortal_bg]  
Автор Schizo Deluxe (Maximum Satan)
Публикувано27.07.08 11:43



"остъпвам"



Определено имаш нужда да "остъпиш" и да отидеш да завършиш 3-ти клас, че правописа ти е на 10-годишно келеме...


Прекомерната употреба на LINUX, води до пристрастяване... към WINDOWS !!!

Тема Re: и, все пак, ако бъдем обективнинови [re: StefanPan]  
Автор Mинaвaщ ® (мозъчноувреден)
Публикувано27.07.08 12:28



малкото абонати на вивател направи страхотна услуга на същите тези малко абонати - принуди оператора да пусне цени към всички оператори
ако си извадиш главъта от гъза ще се сетиш че и глобул тръгна точно тъй по същата причина.
и когато набра 1.5 мильона абоната обърна палачинката.
както чака да прай и вива. само дет има под мильон даже и с по 20-те карти на всеки служител в бтк и няма как да стане



Тема Re: и, все пак, ако бъдем обективнинови [re: Mинaвaщ ®]  
Автор StefanPan (М&М)
Публикувано28.07.08 09:05



а мога ли да си пъхна другата глъвъ у твоя...
аре, ептен изпростяхме, я се стегни.

да, глобул прайха същото. но пак останаха ценово по-добре от ментел. колкото и да обръщаха палачинката.
да бъдем обективни.

------------------------
Слушай беззвучието...



*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.