Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:22 03.06.24 
Мобилни оператори
   >> МТел
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема СМС до пренесен номернови  
Автор root666 (новак)
Публикувано24.06.08 08:59



Един приятел се е възползвал от преносимостта на номерата и си е пренесъл номера от Глобул на Мтел. Откъде мога да му пратя СМС - от страницата на Глобул или от страницата на Мтел? Интересува ме и дали може да си изключи съобщението, което се чува като му се обаждат, че се е пренесъл на друг оператор. Предварително ви благодаря за отговорите.



Тема Re: СМС до пренесен номернови [re: root666]  
Автор vip4o (прям и откровен)
Публикувано24.06.08 10:03



1. Трябва да можеш да му изпращаш смс от сайта на М-тел!
2. Почти съм сигурен, че не може!





Тема Re: СМС до пренесен номернови [re: root666]  
Автор Mopфиyc (Матричар)
Публикувано24.06.08 14:11



От страницата на Мтел на теория, на практика - пробвай.
Той не може да го изключи, системно е.

Welcome to the real world!




Тема Re: СМС до пренесен номер [re: root666]  
Автор motek (ombre)
Публикувано24.06.08 17:36



Един приятел се е възползвал от преносимостта на номерата и си е пренесъл номера от Глобул на Мтел. Откъде мога да му пратя СМС - от страницата на Глобул или от страницата на Мтел?

От страницата на М-Тел:



Интересува ме и дали може да си изключи съобщението, което се чува като му се обаждат, че се е пренесъл на друг оператор.

Клиентите на М-Тел могат да заявят изключване на съобщението във всеки един магазин на оператора. Трябва да провериш дали Глобул предлага същата услуга.












Тема Re: СМС до пренесен номернови [re: motek]  
Автор Mopфиyc (Матричар)
Публикувано24.06.08 18:07



Я пак, пренасям се и си изключвам съобщението, че съм пренесен?
Това не се ли превръща в гавра с набиращите ме?
Нали можеше да се изключват само съобщенията когато набираш, не когато те набират?

Welcome to the real world!




Тема Re: СМС до пренесен номернови [re: Mopфиyc]  
Автор motek (ombre)
Публикувано24.06.08 18:18



Нали можеше да се изключват само съобщенията когато набираш, не когато те набират?
Точно така. Разбрал съм погрешно, че root666 иска да си изключи съобщението, когато набира своя приятел















Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.