Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:50 27.04.24 
Мобилни оператори
   >> МТел
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Поредните смехории от "Ментел"  
Автор Boдeндyx® (Народен будител)
Публикувано14.06.08 10:31





Сигурно ще искат и Стийв Джобс на крака да им дойде и не те на него, а то той на тях да им плаща, за да продават "Айфон" 3Г



Тема Re: Поредните смехории от "Ментел"нови [re: Boдeндyx®]  
Автор immortal_bg (Българин)
Публикувано14.06.08 10:36



Пак ли се пръкна от лудницата...или мина през прословутото ти 3G отивай някъде където да си успокояваш нервите си и не пълни клубовете с глупостите си

знам как ще ме репликираш...но това смешко стана банално както теб и параноичната ти същност!!

България над всичко

Тема Re: Поредните смехории от "Ментел"нови [re: Boдeндyx®]  
Автор Mopфиyc (Матричар)
Публикувано14.06.08 11:08



Абе лузър, стига рева като вдовица за ***
Нас изобщо ни няма в плановете на Ейпъл, виж им страницата.
И като гледам у нас отдавна няма само 1 оператор, чудно другите защо ли не се си скъсали задниците да търчат до Ейпъл?

Welcome to the real world!




Тема Re: Поредните смехории от "Ментел"нови [re: Boдeндyx®]  
Автор Mинaвaщ ® (мозъчноувреден)
Публикувано14.06.08 13:28



Ей, цървул, много нарядко почнаха да те пускат.
Сега да чакаме кога и на Киртака да му влезе нещо и да се изцвъка и той.



По темата - "Вивател" също не е водила преговори. - я някой да разрови архива малко преди НГ; имаше един цървул, дето цвилеше от кеф, че любимия му Вива са се договорили за айподчето.
То, аслъ, само деца-идиотчета (основния таргет на Вивател) могат да се навият да дадат пари за недонодчето Стийвджобсово



Тема Re: Поредните смехории от "Ментел"нови [re: Boдeндyx®]  
Автор Ritter (нов)
Публикувано14.06.08 19:51



знаеш ли защо тук нямаме субсидирани телефони? Т.е. скъп телефон за 100 лв примерно или както е навън телефон за 300 евро оператора да ти го даде с договор за 1 евро. Ами заради смешните приходи от абонат. Средната сметка за телефон на запад е 50 евро, а тук е 20 лв. Е затова. Навън си вземеш телефон за 1 евро, ама за две години оставяш на оператора 24 по 50 = 1200 евро, а тук 24 по 20 лв= 480 лева. Ето тук е разликата.



Тема Re: Поредните смехории от "Ментел"нови [re: Ritter]  
Автор StefanPan (М&М)
Публикувано14.06.08 21:34



ами аз за последните две години съм оставил на моя оператор над 600 евро. да ми дадат един за 2 евро, вместо за 1. ще го преглътна някак си.
ама те не - дават ми някаква пръчка самсунг ц 450 за 0 евро. не я ща. искам СЕ г 900 за 2 евро.



------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Поредните смехории от "Ментел"нови [re: Ritter]  
Автор Boдeндyx® (Народен будител)
Публикувано15.06.08 16:21



"Вива" дават "Нокия 6120" за 59 лв. с двугодишен договор за "Платинена тарифа". А на "Ментел" за осем годни откак съм им абонат съм им налял поне 5- 6 000 лв., без да имам и една просрочена фактура, а те и едно бонбонче не са ми подарили!
Помияри!



Тема Re: Поредните смехории от "Ментел"нови [re: Boдeндyx®]  
Автор 6a6ma (непознат)
Публикувано15.06.08 16:47



Недалновидната политика към технологичният оргазъм на Ябълката неизменно ще доведе до фалита и на трите оператора. Дори ще се наложи ФЕД отново да намали основния лихвен процент, Станишев ще подаде оставка и ще се възцари гения на пожарникаря генерал.

Като се повъртиш малко и видиш, че гъза ти е отзад, ще си седнеш на него.



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.