Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:17 25.05.24 
Мобилни оператори
   >> МТел
Всички теми * *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: Разгледах подробно цените и условията и ...нови [re: moDem]  
Автор motek (ombre)
Публикувано10.06.08 17:04



Цената на услугата е ясна - 3.90лв. Гарантирано безплатен ти е интернет трафика в мрежата на М-Тел.
В чужбина има доста free hot spot зони, които можеш да ползваш и съответно да не плащаш за и-нет трафик














Тема Re: Молба към Muchachoнови [re: motek]  
Автор motek (ombre)
Публикувано10.06.08 17:22



Ако може да преместиш мненията от тази тема, които засягат M-Tel Spot в темата на svilata.

Благодаря.














Тема Re: Молба към Muchachoнови [re: motek]  
Автор O!Sag (гуулем гъзар)
Публикувано13.06.08 18:27



359884671344
няма ли да ми подарите вече нещо

--



Тема Re: Молба към Muchachoнови [re: O!Sag]  
Автор vip4o (прям и откровен)
Публикувано13.06.08 22:16



Е па.... малко ли ти беха червените точки

.... глей го ти сега ... па и нахален става!!!

п.с. - бе тия точки, шо пък требеше да са кърмъзени???



Тема Re: Молба към Muchachoнови [re: vip4o]  
Автор O!Sag (гуулем гъзар)
Публикувано13.06.08 22:36



Навици от комунизъма

--



Тема Re: Молба към Muchachoнови [re: motek]  
Автор MuchachoМодератор (честен)
Публикувано15.06.08 19:01



Copy-Paste трябва да се прави, няма как да се местят мнения в теми...



Животът е прекалено важен, за да говорим сериозно за него

Тема Re: Молба към Muchachoнови [re: O!Sag]  
Автор DTMF (ветеран)
Публикувано16.06.08 00:31



Получаваш подарък 3 минути до 3 номера в 3 уикенда поред



Какво мислиш за тези СИП-а джии))




Тема Re: Молба към Muchachoнови [re: DTMF]  
Автор O!Sag (гуулем гъзар)
Публикувано16.06.08 00:39



Много хора ги ползват, недостатък е че не може да се пусне с хардуерно устройство, качеството е ниско, нямаш БГ номер. Много е сложно да ги разбереш кога какво ти пускат безплатно и какво платено. Доста е евтино.

Ако ти се занимава да ги разбереш, може и да си заслужава ...

--



Тема Re: Молба към Muchachoнови [re: DTMF]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано16.06.08 18:45



Какво мислиш за тези СИП-а джии))
С почти 2 год. опит с един от посочените...мога да го кажа с 1 изречение - Колкото по-евтини, толкова по-качествено



Ползвам много, ама наистина много, към Англия, по-малко към САЩ и Холандия - качеството е чудесно, никакви забавяния, шумове и брумове*. 120 безплатни дни, но не повече от 300 мин. седмично, като OSag е прав, че е малко объркващо, ако ще си следиш стриктно сметките - тези 300 мин./седмично се отчитат по някакъв странен начин. Но пък 1 цент/мин., ако ги надхвърлиш...не си струва главоблъсканицата. Освен това те си смятат периодите и като набера, клиентът веднага ми изписва дали разговора е фрий или 0.01 евро/мин. или колкото е там.
Така, на Запад всичко е наред обаче като звъня на Изток - бТК, Русия, Казахстан - хем по-скъпо, хем не толкова качествено, макар че няма проблем да си проведеш нормален разговор.
Регнал съм си мобилния номер и като звъня на телефона на търсения се изписва той - това е сигурно към Бритиш Телеком, към холандския фиксиран оператор и към T-Mobile-GB, независимо дали последния си е у дома или някъде в роуминг.

Неудобство е, че е чудесен за еднопосочна връзка, макар че има врътка да минава през мрежата им и да ми звънят на мобилния.
Но пък принципът е който има зор - търси начини да се свърже с мен


* - става дума за слушане с ухо...бяха ме убеждавали, че технически не всички параметри са като при нормална тел. връзка, но аз не слагам прибори, а пускам на колони/слушалки



Тема Re: Молба към Muchachoнови [re: Cтepн™]  
Автор DTMF (ветеран)
Публикувано16.06.08 20:45



И аз ползвам един от доставчиците в линка, до русия стационарни безплатно, също няколко месеца безплатни.....И ще разкарам Глобулските карти на смартгруп които взех за международните



Смс-ите до всички оператори в БГ също са безплатни

Качеството не знам как е,понеже телефонията не ползвам аз, но мисля че се разбират и върши работа




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички теми**Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.