Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:44 01.05.24 
Мобилни оператори
   >> МТел
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема И все пак М - Тел са с по добра офертанови  
Автор immortal_bg (Българин)
Публикувано19.05.08 08:37



Да сравним следните оферти и да видим кой оператор предлага най добрата...или ще кажете, че данните са манипулирани.
http://mtel.bg/info/promotions/index.php?PromotionID=1982 М - Тел
http://globul.bg/bg/promotion.html?id=2025 Глобул
http://www.vivatel.bg/bg/consumer_handset.php?page=gsmi&id=444 и Вивател

Всехвалените Вивател които изтрепаха жаби и щъркели!! Съжалявам това е истината!! Голяма е разликата струва ми се....и то в полза на М - Тел

България над всичко

Тема Re: И все пак М - Тел са с по добра офертанови [re: immortal_bg]  
Автор cyg (<>)
Публикувано19.05.08 10:02



Nokia 6500 classic :




Всеки оператор набляга на един или друг телефон. В едни оферти Мтел са най-евтини, в други Глобул, в трети вивател. Скука...



Тема Re: И все пак М - Тел са с по добра офертанови [re: immortal_bg]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано19.05.08 11:43



Вивател съвсем честно обявяват на явно място, че предлагат варианта с малко РАМ (всъщност тя е 420 МВ, не 512)
Глобул - трябва да кликнеш за да видиш, че е с 420 МВ.
МТел - по НГ щях да си купувам такъв и като поразпитах из БЦ-тата им се оказа, че имат и с 420 МВ (първия вариант) и с 2 ГБ (последния вариант на телефона). Значи трябва в магазина да се настоява да се намери тлф с 2 ГБ.
Просто 420 МВ за мултимедиен телефон от такъв тип не стигат за нищо, а няма разширителен слот

...това беше една от основните причини да не им дам 600 лв., макар, че апаратчето е фешън, точно моя вкус. Другият му голям минус е липсата на ФМ. Донякъде и слабата камера и липсата на 3Г, но това не са големи проблеми на фона на невероятния дизайн.
Но само с 2 ГБ памет и без ФМ...принудих се да ги дам тези мъни за СЕ



Тема Re: И все пак М - Тел са с по добра офертанови [re: cyg]  
Автор immortal_bg (Българин)
Публикувано19.05.08 12:18



Да спор няма...но все пак като гледам какви драстични разлики има за тази Моторола се учудвам от порядъка над 100 лева при договор...аз си я взех с М - Тел клуб и съм доволен...с 21 лева отгоре отколкото на нов абонамент с нов договор!! Даже не ми увеличиха договора понеже преди 1 месец го предподписах...!! Не знам за мен те изкарват по добри оферти отт Глобул специално естествено Вивател е нормално да са конкуренция понеже са отскоро на пазара колко стана 3 години мисля но може и малко повече не следя с точност!!

България над всичко


Тема Re: И все пак М - Тел са с по добра офертанови [re: Cтepн™]  
Автор immortal_bg (Българин)
Публикувано19.05.08 12:24



Разбирам те...но не мислиш ли, че всичко е въпрос на вкус?!?! Аз на предната си Моторола W377 имах радио и почти не го използвах...някак си не ми допадаше и батерията отива нали по - бързо и изведнъж ако си някъде навън свърши батерията и няма как да кажеш едно ало тогава за какво ми е това радио?!?! А този ми стига паметта не ми трябва много музика но е много функционален особенно външния дисплей, когато върви музиката без да отваряш можеш да сменяш песента

и другото все пак 3G е още скъпо за употреба на който и да е оператор и е излишно пък там където все още не се поддържа аз специално не бих го използвал...всичко е въпрос на вкус и употреба нека всеки употребява това, което му харесва и допада!! Не налагам мнение а казвам моето си!! Поздрави!!

България над всичко

Тема Re: И все пак М - Тел са с по добра офертанови [re: immortal_bg]  
Автор cyg (<>)
Публикувано19.05.08 12:49



"какви драстични разлики има ... от порядъка над 100 лева при договор..."
Има в твоя, и в моя пример. Нали с нещо трябва да се забаламосат потенциалните клиенти

.



Тема Re: И все пак М - Тел са с по добра офертанови [re: immortal_bg]  
Автор DTMF (ветеран)
Публикувано19.05.08 12:58



На апаратчето ли се радваш? После ще ти излезе солено с някоя дебела тарифа.)) Има ли по-добро предложение от новата тънка тарифа?





Тема Re: И все пак М - Тел са с по добра офертанови [re: immortal_bg]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано19.05.08 12:58



Да де, аз затова казах, че липсата на 3Г и слабата камера ги преглъщам, но не и липсата на слот и ФМ...радиото харчи батерията пренебрежимо малко, а аз съм фен на радио в ушите...и старата ми Л7 беше без ФМ, затова за Гл си карта първото, което гледах в Моторолите, които избирах беше точно радиото



А този ми стига паметта не ми трябва много музика - за музика стига, но аз говоря за филми. Пътувам насам-натам и из коли, влакове, автобуси и самолети времето минава най-бързо с някоя комедия или Хаус или Загубени; имам и няколко любими концерта...като си взех СЕ-то и си поръчах 3 бр. 2ГБ М2 карти (тъпите англичани предлагат 3 бр. на цената на 2, която е колкото цената на 1 М2 в Бг), заедно с картодържач и сега и в трите има по около 1,8Гб видео и малко за МР3-ки и за снимки и си ги нося с мен. Трябва само да помисля за втора батерия

Абе хубав телефон се оказа К-770, но ми липсва фешън дизайна на Мотото (СЕ-то е като зле одялкана тухличка пред него), както и възможностите на Моторола за потребителски менюта. Чакам я падне още малко и ще си я взема за втори апарат



Тема Re: И все пак М - Тел са с по добра офертанови [re: Cтepн™]  
Автор DTMF (ветеран)
Публикувано19.05.08 13:02



Това наистина ли е рам(оперативна) или памет за съхраняване на файлове? Ако наистина е РАМ изглежда добре



Тема Re: И все пак М - Тел са с по добра офертанови [re: DTMF]  
Автор immortal_bg (Българин)
Публикувано19.05.08 13:15



На апаратчето не се радвам понеже аз не съм капризен към телефон...даже и камера да нямаше щеше да е перфектния но я има!! Аз исках едно чисто нов и сгъваем телфон по възможност Мотрола...а тарифата която използвам си ми е много добре не ми трябва тънка или каквато и да е там тарифа след като нямам и един номер на Вивател!! Но всичко както писах на Стерн си е въпрос на вкус, разбиране и потребление...според средата като имам Вивателски номера ще ползвам услугите на Вивател като имам М - Телски номера ще ползвам услугите на М - Тел...при Глобул гледам е същото условие!! Не съм ли прав?!?!

Поздрави!!

България над всичко


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.