Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:15 25.04.24 
Мобилни оператори
   >> МТел
Всички теми * *Кратък преглед

Тема Как да разбера колко сметка ми остава в Prima-та и  
Автор Kosmetiks (непознат)
Публикувано20.05.08 19:46



Какъв е номерът дето се набира за да ти даде инфо за оставащото време за разговори и къде ги пише тия неща?
Има ли някакви услуги като глобулската "Кой ме търси" и тази дето след всеки разговор ти изпращат едно съобщение от тия дет се изписват на екрана с оставащото време?



Тема Re: Как да разбера колко сметка ми остава в Prima-нови [re: Kosmetiks]  
Автор cellfish ()
Публикувано20.05.08 20:38



Чудно ми е как си се сетил да набереш clubs.dir.bg, но не си се сетил за www.mtel.bg



Редактирано от cellfish на 20.05.08 20:40.



Тема Re: Как да разбера колко сметка ми остава в Prima-та инови [re: Kosmetiks]  
Автор mr.vain (пътник 57)
Публикувано20.05.08 20:44



Баланс по сметка и валидност: 1111 или 1113
Баланс след всеки разговор (цитат от mtel.bg):

Услугата Баланс по сметка ви дава възможност да получавате информация по вашата сметка автоматично след всеки платен разговор или услуга.
Активирането става като:
• въведете *102# и натиснете бутона за набиране – услугата се активира автоматично;
• като се обадите на *88 от номера, на който желаете да ползвате услугата и се свържете с оператор.

Успех.



Има три вида хора. Част от проблема, част от решението и част от пейзажа.

Тема Re: Как да разбера колко сметка ми остава в Prima-нови [re: Kosmetiks]  
Автор 6a6ma (непознат )
Публикувано20.05.08 20:46



В тия мътни времена вече навсякъде и всеки може да ти види сметката.





Тема Re: Как да разбера колко сметка ми остава в Prima-та инови [re: Kosmetiks]  
Автор motek (ombre)
Публикувано20.05.08 21:21



Редактирано от motek на 20.05.08 21:32.




Всички теми**Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.