Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:13 13.06.24 
Мобилни оператори
   >> МТел
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: И все пак М - Тел са с по добра офертанови [re: cyg]  
Автор immortal_bg (Българин)
Публикувано19.05.08 13:42



Следната ситуация: Глобул предлагат тази моторола за 569 лв с договор и вземаме най малката тарифа от 10,80 за една година така 12х10,80=129,6+569=698,60 лв ако не се обажда човека извън тези 3 номера, което е почти невъзможно, а иначе М - Тел я предлагат чисто без карта и договор за 629 лв, сега при Вивател 539 лв с едногодишен тоговор така такса 12х5=60лв + 539 = 589лв ако не се прехвръли лимита от минутите и не се говори към другите оператори, което дефакто пак е невъзможно, следва 2 годишен договор 519 лв + 120 = 639 лв пак пси същите условия, които са почти неизпълними...следва М - Тел 399 лв + 117,6 = 516.6 и пак при М - Тел струва ми се излиза по - евтино...да да не се говори извън безплатните минути не е възможно за млад човек а за някой пенсионер с извинение но ето простата статистика!! А впрочем май излиза пак по евтино да си го купиш чисто от магазин на М - Тел отколкото при абонамент на Глобул а при Вивател е една и съща цената за двугодишния договор...кое пак излиза по - добро макар и с минимални разлики?!?! Поздрави!!

България над всичко


Тема Re: И все пак М - Тел са с по добра офертанови [re: Cтepн™]  
Автор moDem ()
Публикувано19.05.08 13:48



Я кажи zа м2 картата. Аz сега сьм в германия и тука ми иzлиzат по скьпо от бг (most computars под пьрва графа)

Живота е низ от груби събужданя


Тема Re: И все пак М - Тел са с по добра офертанови [re: moDem]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано19.05.08 14:04



Ами аз около НГ гледах из магазините (2бе, D&G, Германос, Техно... и подобни) и за 2 ГБ М2 искаха към 70-80 лв. В Англия, от ИНет-магазин 1 М2 беше почти 17 паунда, incl. VAT & delivery, а 2 М2 - 30 паунда. В този магазин обаче доставката не е веднага, а когато се съберат определено количество заявки и точно, когато щерката ми я поръчваше имаше промоция "3 за 2" и така 3 карти ми излязоха 30 паунда, което по тогавашния курс излезе около 78 лв.





Тема Re: И все пак М - Тел са с по добра офертанови [re: DTMF]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано19.05.08 14:08



Според Моторола тези 420 МВ (или 2 ГБ) са потребителска памет за съхраняване на файлове (и джави, и да речем хистори и букмарки на браузера).
Извън нея е служебната памет, в която влизат указатели, органайзери, СМС, ММС.

Редактирано от Cтepн™ на 19.05.08 14:10.



Тема Re: И все пак М - Тел са с по добра офертанови [re: immortal_bg]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано19.05.08 14:22



Принципно ми се вижда доста глупаво да се купува "абон. план" заради апарата. Лично аз го правя само когато поредния ми 1 год. договор с МТел е към приключване и така и така гледам да го продължа овреме, че може да ме резнат от сегашното ми планче

и използвам да си купя нова играчка.
Дори сега по Коледа СЕ-то го взех само като апарат, макар, че можех да подпиша поредния нов договор за 1 год. (при мен не важи "последни 3 месеца" и подобни, мога всеки месец да преподписвам) и да спестя 70-80 лв., но пък в края на лятото ще трябва пак да преподписвам и ще си отбия от тогавашния нов телефон...да видим какво ще има на пазара тогава..
Много хубаво е,ч е си направил тези сметки...така ясно се вижда колко в действителност излиза апарата, ако заради отбивката се купува с абон. план, който е ненужен.
Още един пример - когато вземах СЕ-то, като съвсем обикновен клиент, купуващ си само апарат, момичето в МТел любезно ми направи една сметка "Ако го вземете с Релакс 200 ще си спестите към 80 лв., а 12-те такси на Релакса са около 60 лв.". Е, струва ли си за 20 лв. да се главоболя 1 год. с карта, която няма да ползвам?



Тема Re: И все пак М - Тел са с по добра офертанови [re: immortal_bg]  
Автор cyg (<>)
Публикувано19.05.08 14:25



Не разбирам какво ме убеждаваш, този телефон е по-евтин при Мтел, друг телефон при Глобул,трети при вивател.
Конкретно за твоите сметки, минималната тарифа при Глобул е 5 лв, така че 569+5*12=629, точно на цената на Мтел без договор.

Удрям ПИН-а, иска ПУК...Удрям ПУК-а и картата спрЕ!


Тема Re: И все пак М - Тел са с по добра офертанови [re: cyg]  
Автор immortal_bg (Българин)
Публикувано19.05.08 21:51



Прав си в Глобул един модел телефон е по - евтин отколкото при М - Тел или Вивател но исках да покажа конкретно, че все пак М - Тел не са чак такива какивто ги описваха някои всепознати личности от клубовете но както и да е това си е техен проблем и друго аз като влизах в сайта на Глобул най ниската тарифа Глобул Смарт с 200 безплатни минути ми показа 10,80 никъде не видях 5 лева http://globul.bg/bg/postpaid.05.html?posm=5 а самия телефон се продава само с определени планове http://globul.bg/bg/promotion.html?id=2025 ето тука ги има...докато при М - Тел и Вивател това важи са всички което си е доста кофти предложение от Глобул...е може след това да се смени самия тарифен план но все пак!!

България над всичко


Тема Re: И все пак М - Тел са с по добра офертанови [re: immortal_bg]  
Автор cyg (<>)
Публикувано19.05.08 22:19



i]все пак М - Тел не са чак такива какивто ги описваха някои всепознати личности от клубовете
След като Глобул в продължение на две години набираха най-много абонати, Мтел решиха да променят малко политиката.

Всички нови абонати, които сключат едногодишен договор в периода от 13/11/2006 до 30/06/2008 ще ползват месечна такса от 5 лева за целия период на договора!
Това е от

.

Удрям ПИН-а, иска ПУК...Удрям ПУК-а и картата спрЕ!


Тема Re: И все пак М - Тел са с по добра офертанови [re: cyg]  
Автор immortal_bg (Българин)
Публикувано19.05.08 23:03



Опа грешката е моя

не съм прочел целия текст признавам си!!

България над всичко

Тема Re: И все пак М - Тел са с по добра офертанови [re: immortal_bg]  
Автор StefanPan (М&М)
Публикувано30.05.08 22:45



3Г-то не е излишно. дето се вика, едната поща да си провериш има файда. найш ли къф ад е през 2Г?

------------------------
Слушай беззвучието...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.