Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:02 02.06.24 
Мобилни оператори
   >> МТел
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Първи официални резултати от преносимосттанови  
Авторинтepecнa тeмa зa paзмиcъл (Нерегистриран)
Публикувано12.05.08 12:09







Тема Re: Първи официални резултати от преносимосттанови [re: интepecнa тeмa зa pa]  
Автор1 (Нерегистриран)
Публикувано12.05.08 12:39



Мухахахахаха
заминали - 266; дошли - 418; МТел расте с по 8 абонати всеки работен ден само от преносимост.
И де ги дега разните Духове, Минаващи, Куртите, Онези и всички други цървули дето фалираха МТел в първите 1-2 седмици от преносимостта?
Най-вече пловдивския милиционер Воден Дух и психясалия Курти. Що не се вясват насам, няма да ги бием за глупавите им приказки, само ще им се смеем какви са мухльовци





Тема Re: Първи официални резултати от преносимосттанови [re: 1]  
АвторMинaвaщ (Нерегистриран)
Публикувано12.05.08 14:54



Тука сме, тука сме... само, че къде си видял лично АЗ да съм имал нещо против преносимостта? Или пък да съм предричал крах на М-Тел? Напротив, винаги съм твърдял, че преносимостта не ме интересува, защото съм си на Оператор № 1 - това е ВИВАТЕЛ - защото потреблението, което разходвам при тях, другите оператори и да се осерат, не могат да ми го предложат!



Нещо си се объркал, момко, намали хапчетата на баба си и може да се оправиш, че ти се привиждат разни филми...

Пък може и да не е от хапчетата на баба ти - по-добре си стани от вибратора на сестра си...



Тема Re: Първи официални резултати от преносимосттанови [re: Mинaвaщ]  
Автор immortal_bg (Българин)
Публикувано12.05.08 17:09



Могат могат и то още как!! В грешка си но няма смисъл да спорим кой сега е номер 1...просто това са ненужни спорове, които само затормозяват ума и очите!! Всеки според средата в която се намира използва този оператор който му допада няма номер 1, 2, 3 и т.н!!

България над всичко


Тема Re: Първи официални резултати от преносимосттанови [re: интepecнa тeмa зa pa]  
Авторkk (Нерегистриран)
Публикувано13.05.08 00:30



Мобилните оператори съобщават на абонатите си, че звънят към пренесен в друга мрежа номер. Така те имат възможност да се обадят или да прекратят повикването. Информирането става чрез гласово съобщение, направено преди свързване с мрежата на другия оператор. То трае не повече от 15 секунди, като след изтичането им абонатът ще има 2 секунди да реши дали да се обади.


И докога ще е така?



Тема Re: Първи официални резултати от преносимосттанови [re: интepecнa тeмa зa pa]  
Авторa (Нерегистриран)
Публикувано13.05.08 11:59



Здравейте,

бих желал чрез Вас да информирам българската общественост за НЕЗАЧИТАНЕТО НА ЗАКОНИТЕ и РАЗПОРЕДБИТЕ НА ЕС от МТЕЛ.

След заплатена от мен такса за прехвърляне на номера, МТЕЛ започнаха да ме разиграват и вече в продължение на десет дни продължава този кошмар. Нямам непратени сметки и договори с МТЕЛ, въпреки това МТЕЛ отказват да ми издадът удостоверенията, необходими ми за преместването на мойте номера към друг мобилен оператор.

преди десетина дни посетих офиса на МТЕЛ в Сити Център - София. След час и половина чакане при сътрудник на МТЕЛ той ми каза да заплатя 15 лв по 5 лева за всеки номер. Каза също, че до 24 часа ще получа съобщение за това да ли съм одобрен или не. ( за какво да ме одобряват въобще, аз не кандидатствам за кредит ). След 24 часа се обадих на * 88 и се запона кошмарът. Оказа се, че техният сътрудник въобще не е въвъел исканията ми за преместване на номерата. Започнаха молитви по телефона и извинения от тяхна страна, както и обещания, че до вечерта всичко ще е готово. Вечерта ми се обадиха и ми казаха, че до 48 часа ще е готово поради някаква глупост, която измислиха. След 48 часа се обаждам и ми казват - Господине не сте одобрен за единият номер, но останалите два можете да преместите. Добре, съгласявам се аз и питам къде да отида да си получа заветните удостоверения. Във всеки наш офис ми казват те. Ок. Отивам аз в офиса им в Халите и пак се почна ужаса и кошмарът. Трябвало да чакам още 48 часа да ми обработят документите, че били направили грешка. Наглостта на МТЕЛ стигна до там, че почнаха да настояват пред мен, че аз съм подписал някъкв документ и в мен била вината. Но аз нищо несъм подписвал. Чаках ги пак един час да намерят този документ и накрая се оказа, че такъв няма разбира се. МТЕЛ отказаха за пореден път да ми издадът удостоверенията за преместването на номерата. Това е грубо нарушение и поругаване на всички разпоредби на ЕС.



Тема Re: Първи официални резултати от преносимосттанови [re: immortal_bg]  
АвторMинaвaщ (Нерегистриран)
Публикувано13.05.08 19:43



Така ли? Я ми кажи кой друг оператор тогава може да ми предложи условията на абонаментен план "Симпатия"? Май няма такъв, а? Ето заради това ВИВАТЕЛ си остават № 1 за мен!





Тема Re: Първи официални резултати от преносимосттанови [re: Mинaвaщ]  
Автор immortal_bg (Българин)
Публикувано13.05.08 20:42



Има спокойно има...даже не да говориш с 1 номер безплатно ами близо между 200 0 и 3000 човека макар че се води бизнес група и не ти иска нищо освен лична карта и даже ти дават да си избереш номера и при Глобул и при М - Тел ги има тези оферти!! Казах водят се бизнес но всеки обикновен човек може да я използва без грам бюрократични спънки че то че онова!! Ако не вярваш ела провери!! Ако не е така аз ще черпя ако е така ти признаваш че не само Вивател имат безплатни разговори!! Става ли?!?!

А и следното какво е като такса е около 14 лева плюс минус някакви стотинки с 20 безплатни минути към Глобул и 20 към другите оператори и както ти казах абсолючтно безплатно с над 2000 абоната!!

България над всичко

Тема Re: Първи официални резултати от преносимосттанови [re: immortal_bg]  
АвторMинaвaщ (Нерегистриран)
Публикувано13.05.08 21:05



Знаех си, че точно това ще напишеш: "Група". Прости мене, простосмъртния, но ми е много интересно как така ще ми дадат карта на Бизнес Група "без грам бюрократични спънки", ако ми позволиш да те цитирам? И какви са тези 2000-3000 човека - ако не ги познавам, с извинение, за какъв чеп са ми, дори и 10 000 да са??? Но нека оставим това настрана, има и нещо друго - в телефонният ми указател фигурират само 7-8 абонати на Глобул, от които говоря с едва 3-4 (понеже останалата половина ползват по-активно М-Телските си карти) и то дали има-няма по 1 път в месеца. Основно контактувам с Вивател и БТК (почти 2/3 от контактите ми вече), и М-Тел (1/3 от контактите ми).

Никакви почерпки не искам, а няма и защо. Къде видя да съм казвал, че САМО Вивател имали безплатни разговори??? Никога не съм твърдял нещо подобно! Планът "Симпатия" се простира доста отвъд това да говориш безплатно 24/7 с номера на другата СИМ-карта. Имат и 50 безплатни минути на месец както в мрежата си, така и към БТК. А с "Фаворити" - още 1000 минути към 5 номера по избор.

Глобул още с "Б-Фрий" доказаха, че могат да казват на черното бяло. "Мерси съм" от тях, завинаги. На М-Тел също съм сърбал попарата. За момента ВИВАТЕЛ са ми най-изгодни, затова и нямам намерение да мърдам от тях засега.





Тема Re: Първи официални резултати от преносимосттанови [re: Mинaвaщ]  
Автор immortal_bg (Българин)
Публикувано13.05.08 22:07



Чакай малко всеки използва това което на него му е удобно...и какво от това че е бизнес?!?! Мога да ти кажа че точно ей така се дава картата отиваш преснимат ти личната карта и ти дава СИМ това е и е лесно няма нито да се ходи да се иска разрешение нито нищо е естествено има и подписване на договор...както и да е!! Не съм казал, че си неукия...просто ти ми каза за Вивател Симпатия а аз ти казах че има доста по добра алтернатива!! Всичко е според това в каква среда се намираш и хората с които общуваш все пак!! А аз мога да ти кажа, че нямам нито един номер на Вивател а по голямата част над половината са ми на М - Тел а другата половина на Глобул и какво да си взема Вивател?!?! Няма логика!! За теб това е добро...добре никой не те иска да оспорва нали??? Но това което каза че никой друг оператор не може да ти предостави това Погледни поста на който ти ми отговаряш по предишния от този или разгледай темата добре да и да видим дали не си твърдил това?!?!



България над всичко


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.