Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:03 23.04.24 
Мобилни оператори
   >> МТел
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема мотек, дължиш ми 5 лева  
Автор Zo (Troglodyt)
Публикувано23.04.08 17:48



е сега идвам от офиса на ментел на Съборна, където цели две служителки ме увериха, че не мога, пренасяйки се към МТ да се прехвърля на прима, дори едната цела служителка звъне некъде си за по-сигурно.

А преди това вече бех подадал заявление в офиса на глобул, което за мой късмет не го беха още задвижили и го скъсаха, разбира се петта кинта ми казаха, че немало как да ми върнат.

tettares zy8oi kwmis8entwn


Тема Re: мотек, дължиш ми 5 леванови [re: Zo]  
Авторrazbira4a (Нерегистриран)
Публикувано24.04.08 00:24



mojesh da se prehvarlish na Prima !!!



Тема Re: мотек, дължиш ми 5 леванови [re: Zo]  
Автор cyg (<>)
Публикувано24.04.08 11:30



Патила, подобни на твоите:





Тема Mozesh !!!нови [re: Zo]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано24.04.08 14:57



Сигурно е!



Тема Re: Mozesh !!!нови [re: .]  
Автор Zo (Troglodyt)
Публикувано24.04.08 16:47



Убо де, ама я кому да вервам?? Разни точки и хора, пишещи на олигофреница или на лелките в офисите на ментел?

tettares zy8oi kwmis8entwn


Тема Хехе Не е вярно че не може Може аз вече го сторихнови [re: Zo]  
Автор Koзaтa (блееща)
Публикувано27.04.08 11:20



са нема да описвам процедурата ПОДРОБНО - и хабенето на нерви, да не съм им ркламно лице?
Може да се прехвърли на Прима Пролет както пишеше Мотек преди в друг пост,
за целта се попълва формуляр Заявление за пренасяне в мрежата на Мобилтел.
На втората таблица попълваш че искаш да ползваш именно тази услуга а не тази С Договор. (забравих как точно го беха формулирали_
Твоя е била грешката че си си скъсал сертификата от Глобул. Не на Мотек. Пренасянето както пише и в заявлението става до 10 дни, а не до 48 часа както е писано в посочения линк. Ако си направил това което ти казвам до 7 дена (2 за издаване на сертификата и до 5 за тарифирането от глобул вече всичко е готово). Верно е служителките в Офисите са тъпи некадърни неграмотни и се опитват по всякакъв начин да пробутат договор. Дори и с многократни разкарвания уж че издадената/Купена СИМ карта т.н. от тях чип трябва да се подмени. Но с многобройни обаждания на *88 от някой който е на договор с Мтел за да ти е безплатно процедурата СТАВА.
Ха на бас за 5 лева!!!

Това е единсвения начин за
1. запазване за Глобулски или вивателски номер без да плащаш месечни такси
2. за пренасяне на предпалтена vivatelska карта към посплатена (струва 10 лв. Пренасяш вивател - мтел, 5 лв и после 5лв за сертификат Мтел - Вивател).
Като цяло благодарение на тези 2 причини усилието си заслужава! Мтел се оказа с 2 крака напред пред останалите (най вече пред вивател които все още на 123 и в центровете на бтк не дават смислен отговор защо технически е невъзможно да се пренесе предплатена вивател към такава с договор) въпреки че Технически е.
:-)))))))

Редактирано от Koзaтa на 27.04.08 11:25.



Тема Re: Хехе Не е вярно че не може Може аз вече го сторихнови [re: Koзaтa]  
Автор Zo (Troglodyt)
Публикувано27.04.08 23:32



Ок, кажи ми тогава в кой офис си го направила, Козо :)

Иначе аз може да упорствам Глобул да извърши услугата, за която съм платил, но така и не съм получил, НО (!!!) държа в ментелски офис преди това да ми кажат, че може, а хора в нета.

А, ако прочетеш ще видиш, че съм късал заявлението, а не сертификата, което е друго.

tettares zy8oi kwmis8entwn


Тема Re: Хехе Не е вярно че не може Може аз вече го сторихнови [re: Zo]  
Автор Koзaтa (блееща)
Публикувано28.04.08 07:15



ОК Не съм разбрала какво си скъсал сам си писал:

В отговор на:

А преди това вече бех подадал заявление в офиса на глобул, което за мой късмет не го беха още задвижили и го скъсаха,


Това е заявление за Пренасяне извън мрежата на глобул което като ти го дадат попълнено и одобремно от Глобул след 2 дена вече е и сертификат.
Магазина е на Плиска - до алеята на убитите писатели* В SkyCity в магазина също казват че може. На възраждане точно зад Сим Сити пред бараката на СКГТ също казват че може. Извърши си услугата първо при глобул и после пак влез тук.
Иначе съм склонна да ти вярвам служителките на мтел не само на Съборна са тъпи, смахнати и необразовани, не интелигентни и некоректни. Оправданието от *88 че услугата е нова и че служителките трябва да четат инструкции за да могат да отговорят на всички въпроси не важи, ако на какакта не и се чете и двъчейки дъвка ти каже - НЕ МОЖЕ НА ПРИМА.
Наистина по едно време ми дрънчаха да ме карат да ходя пак точно в този магазин на Мтел в които вече ми бяха приели сертификата от Глобул и Заявлението за пренасяне в мрежата на Мтел, ЗА ДА МИ ДАДАТ НОВ ЧИП(разбирай СИМ) и за ДА СИ ИЗБЕРА ВИД НА УСЛУГАТА която искам да ползвам ???? представяш ли си тъпотия, след като ми дадоха вече Новата Прима заедно с един телефон за 59 лв които си платих. И аз естествено им казах, че няма да ходя никъде и звънях на *88 им се оплаквах да ги премахнат тези защото съм си подала и платила коректно всичко. Така че една служителка ЗНАЕ друга не знае - просто има некадърнички и на Съборна и в другите магазини. Искрено се надявам да ги уволнят тези уронващи престижа магазинерки, защото те са паразити на компанията. Тази дето ми звъня и ме караше да одя пак в магазина им ама точно в този магазин, беше толкова арогантна че даже ми и затвори щото като я попитах - зашщо си играе с мене и ме кара да и правя опашка а не си върши работата да ме пренесе по-бързо - побесня!
От такива компанията им само губи. Лощото е че имаше и една нахална със син костюм а не с червена блузка, която по едно време беше толкова нагла, че се чудя тази как ли са я набутали че и издигнали. Говорише ми на ти. все едно ми е била в групата в детската градина. Ето тези лица всъшност излагат Мтел, с тях ние всъщност се срещаме лице в лице. Те са склонни да се държат типично по продавачески - да обиждат, и накърняват клиентките, да им дават некомпетентни мнения, и да жиеят в миналия век по Луканово време когато магазините бяха празни и отговора на всяка продавачка беше - НЯМА. Но явно политката на Мтел е такава, така или иначе те си казват имаме 5 000 000 абонати,за какво са ни повече. Сигурно им дават ниски заплати а и явно са и на % от броя сключени довоори. Не случайно тука се появи и онази смехотворна жалба на клиетн която 100% е излязла именно от слу8жителка във фронт офис - просто я е било яд че обслужва платежоспособни и е склонна да ги представи на обществото без да се замисли тя каква е всъщност. Най накрая искам и да допълня един факт който всъшност ме разби. Докато бях обслужвана пък, на единия от съседните компютри се чуваше постоянно звъка на идващия СЪОБЩЕНИЯ ПО СКАЙП Какво ставаше? Съседката и по "БАР" понеже нямаше работа беше решила малко и да почати! Представш ли си? Даже и преференциални цени за разговори не им дават щом на бачкането си предпочита да комуникира с PM по интернет!!!
Ето за това съм и бесна! НО иначе... като цяло Мтел в момента изби рибата! Да!
Офертата Прима класик с бонуси "приятели" е чудесна. Тя пести по 1 стотинка на цена разговири към всички оператори говори се на 33 ст /мин(а при тарифите с договор при другите оператори дори и на Мтел е къде къде по скъпо) освен това дава и безплатни минути към номера це;и 5!. Условието е да зареждаш на 30 дена поне по 5 лв. Но не всеки месец в продължение на години а когато искаш т.е. тя дава хем свободата на Клиента да избора - например ако изпадне в несъстоятелност и няма как да плаща зверски договорни такси не зарежда, но също така дава и възможността му ако може да си плаща да получава нещо евтино. Мтел изби рибата с нея и възможността да запази номерата на хората от другите оператори! Според мен така се печелят абонати не с 500 мин към 12 (????) номера за 15,90 или квото и да е там.

*Алеята на убитите писатели е тая от Плиска към Факултета по Икономика на СУ точно там дето застреляха онзи писател с книгите за мутрите.

Редактирано от Koзaтa на 28.04.08 07:34.



Тема Re: Mozesh !!!нови [re: Zo]  
Автор Koзaтa (блееща)
Публикувано28.04.08 07:47



Всъшност искам да ти благодаря за това че съобщи че на Съборна са некадърнички! С удоволствие няма и да припарвам в този магазин на Мтел. Как може да ги назначават такива. И най-лошото вместо вътрешен одит да им направи проверка и да ги премахне, ги задържат.
М/у другото има и още нещо което бих искала да те питам Там магазин на Мтел ли е или на представители те им Хенди, или Мсвят или още кой са им? защото ако са преставители наистина не става такава преносимост. Значи Мтел не им е дал права да пренасят както и пък при тях трудно може да се вземе нещо на прима. Те гледат да сключват договори и да прибират пари от месечни такси - това им е далаверата!
Шото според

на съборна нямат магазин???



Тема Re: Mozesh !!!нови [re: Koзaтa]  
Автор Zo (Troglodyt)
Публикувано28.04.08 18:57



Да, Мобилтелски е магазинът и е точно на Съборна, до Детмаг, в лево от Мейсънс.

tettares zy8oi kwmis8entwn



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.