Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:01 12.11.25 
Мобилни оператори
   >> МТел
*Кратък преглед

Тема Нещо интересно от един стар познайник!!!нови  
Автор immortal_bg (Българин)
Публикувано06.04.08 13:56



Да им разкажем играта!

Пoзнaт® Нещо интересно, като се поразровим във вечните архиви за предизвестената М - Тел - ска смърт Колко цивилизовани са някои хора само да не им се начудиш....!!
http://clubs.dir.bg/showthreaded.php?Board=mtel&Number=1946742525&page=20&view=collapsed&sb=5&part=



Тема Re: Нещо интересно от един стар познайник!!! [re: immortal_bg]  
Авторonzi (Нерегистриран)
Публикувано06.04.08 16:00



.

Редактирано от Muchacho на 06.04.08 17:23.



Тема Re: Нещо интересно от един стар познайник!!!нови [re: onzi]  
Автор immortal_bg (Българин)
Публикувано06.04.08 16:57



Май комплексирания си ти като гледам твоите писания и как псуваш и ругаеш в клубовете отиди на психолог нужно ти за да не навредиш на някого или най малко на себе си!! Успокой топката нещо се засегна...не си пътврия който започва да ръгае наред след като излязат кирливите ризи!! Остани си със здраве!! Поздрави!!

България над всичко


Тема Re: Нещо интересно от един стар познайник!!!нови [re: immortal_bg]  
Автор Sled_ (непознат)
Публикувано08.04.08 23:19



Абе хора цял ден ли нямате какво да правите, че се самозалъгвате... Глобул би най-добри Мтел били най-добри Кренвиршите сачи били по-добри от леки и т.н. Всеки си има право на избор и послзва услуги, който желае. като не ти е изгодно да ползваш услугите на мтел вземай си там симпатии минпатии и толкова кво говориш глупости мтел щял да умре и прочие.... ами като му е писано ще стане, ама това че ти не си негов клиент няма да го доведе до гибел. Защо при положение, че много от вас плючт мтел продължават да вземат нови карти и да сключват договри за услуги?

Всеки търговец или компания в БГ се мъчи с минимални разходи да реализира огромни печалби тва е политиката ... такаче дали е Мтел, Глобул, Вива, или Мобиком е се тая. (като повечето ти познати са на Вива ще си на Вина като не са ще си на някой дргу)
P.S. Извинявам се, ако съм убидил някой но просто ми писна да чета все едни и същи мнения по форуми и клубове.......



Тема Re:нови [re: Sled_]  
Автор immortal_bg (Българин)
Публикувано09.04.08 16:41



Да прав си...но има много, които не могат да проумеят това и се мъчат като малките деца да се закачат за това и за онова а и когато им се покаже, че не са прави започват да ругаят и подобни неща...но какво да се прави свобода на мнението!! Определено не знам дали си обидил някого но и да не си може да има ответна реакция!! Но бих казал, че мобилните всеки мобилен оператор си има и плюсове и минуси това не може да се отрече...някои в обхвата, тарифите и подобни неща!! Но си много прав всеки има право да избира, кой оператор за ползва и също избора му зависи от заобикалящите го хора!! Но някои от тези клубове не могат или не искат да го проумеят май ще е второто за съжаление!! Поздрави!!

България над всичко



*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2025 Dir.bg Всички права запазени.