Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:46 29.05.24 
Мобилни оператори
   >> МТел
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Мтел, Део, жабата и ние балъцитенови  
Авторвъзмyтeнa (Нерегистриран)
Публикувано06.03.08 20:07



Здравейте, пускам тема тук и в клуб глобул. Да поясня, в момента съм абонат на Вивател. Но съм много възмутена. Току що гледах рекламата на мтел с Део и жабата, което за мен е явна гавра на Мтел за новата мрежа на Глобул. Не мога да приема, че сериозна фирма с големи претенции падна дотам, че за да набира абонати се подиграва с конкуренцията. /като си помисля как българина все още се подиграва на хората с увреждания, нищо не трябва да ме учудва/. Но мисля, че Глобул трябва да съди Мтел за подигравки с уронване доброто име на фирмата. А пък участието на Део не го коментирам. Харесвах го, но ...Не може само парите да са важни в този живот. Желая на Глобул само успехи. То всъщност не е Мтел виновна, проблемът е в нас балъците, дето наистина се кефим когато някой се подиграва над по-слабия от него.



Тема Re: Мтел, Део, жабата и ние балъцитенови [re: възмyтeнa]  
Автор deadreckoning (г-н Двутактов)
Публикувано06.03.08 20:34



Доколкото може да се вярва на информациите, споделяни от потребители по форумите, Глобул категорично отрича да има нещо общо с Жабата, освен това, че ползват тяхната мрежа.


А че рекламата е гавра, гавра е, но води до един интерсен извод - явно прилива на нови абонати и отношението на старите не е чак толкова цветущо, за да се уплаши Оператор с "5 000 000" клиенти от един току-що стартиращ виртуален оператор. Защото гаврата се поражда от страх, не от нещо друго.



Тема Re: Мтел, Део, жабата и ние балъцитенови [re: възмyтeнa]  
Автор vip4o (прям и откровен)
Публикувано07.03.08 00:21



Незнам аз кое е добре и кое е зле! Щом като абонат на глобул избирайки мрежата на ФРОГ го таксуват като разговор към друг мобилен оператор, ..... сама си направи изводите! Мен обаче ме подразни нещо друго и в двете реклами (тази с жабата и тази с Део и другата жаба)?! Вгледайте се добре .... по време на рекламата отдолу протичат едни текстове. Маа му стара, аз ли трябва да повтарям школото, че не са ме научили да чета толкоз бързо (визирайки рекламата на М-тел) , или трябва с нокти или с каквито и да е там подръчни средства да изстържа долната черна лента на телевизора

за да видя какво са искали да напишат жабешките оператори (визирайки рекламата на Фрог) Айде примерно ако толкова много искам да видя какво са написали от М-тел бих могъл да си сваля рекламата от Нет-а или да си я запиша на видео и да си я гледам (и чета) на забавен каданс (надали обаче) Но що се отнася до рекламата с жабата (анимационната)... га чи съм безсилен Хмммм, а толкова искам да научааааа (едва ли) !

Редактирано от vip4o на 07.03.08 00:24.



Тема Re: Мтел, Део, жабата и ние балъцитенови [re: възмyтeнa]  
Автор DTMF (ветеран)
Публикувано07.03.08 00:48



Мдаа, както и рекламата на Мтел хоум бокс с къртенето и кабелите беше нещо като пародия на БТК

Като има балъци да се вързват ще има и такива реклами. Някои като мидичката бяха толкова надъхани че очакваха скорошен банкрут на бтк

Надявам се да е минала на Хоум Бокс и да сподели впечатления от супернета

Редактирано от DTMF на 07.03.08 00:50.



Тема Re: Мтел, Део, жабата и ние балъцитенови [re: DTMF]  
Автор deadreckoning (г-н Двутактов)
Публикувано07.03.08 05:27



... на Хоум Бокс и да сподели впечатления от супернета



Хайде, хайде, без гавра моля.
А като се има в предвид 3Г-то, представям си и колко хора пък ще изпищят от MobileEye-то.



Тема Re: Мтел, Део, жабата и ние балъцитенови [re: възмyтeнa]  
Авторgpsr (Нерегистриран)
Публикувано07.03.08 09:07



Ето обяснение на ситуацията:

Евреин и арменец седят на стълбите пред синагога и просят. Минаващите край тях евреи пускат пари само на евреина. Последният евреин, който влиза в синагогата, спира пред арменеца и му казва: - По-добре иди пред арменската църква, защото тук даваме само на нашите хора. Като влязъл, Гарабед се обърнал към евреина: - Абе, Киркор, тия ли ще ни учат на бизнес?


Не забравяйте, че глобул и мтел са на един собственик :) Балъците сме НИЕ



Тема Re: Мтел, Део, жабата и ние балъцитенови [re: възмyтeнa]  
АвторDeo (Нерегистриран)
Публикувано07.03.08 12:07



Някой спомня ли си една от първите реклами на Prima?
На рекламата Део целуваше една жаба. Май беше много отдавна да не кажа миналия век.





Тема Re: Мтел, Део, жабата и ние балъците [re: възмyтeнa]  
Автор Coтko (Apple user)
Публикувано07.03.08 12:17



Да си припомним и рекламата на Вивател за мобилния интернет ?

Think Positive !


Тема Re: Мтел, Део, жабата и ние балъцитенови [re: Deo]  
АвторCтaниcлaв (Нерегистриран)
Публикувано08.03.08 00:39



Да, спомням си я

Ако не се лъжа (част от) текста беше: "Тотално покритие, SMS и всички екстри! "Прима" за маняци от "М-Тел" . Спомням си и жабата от тогава - 2001 г :)



Тема Re: Мтел, Део, жабата и ние балъцитенови [re: DTMF]  
Автор Zo (Troglodyt)
Публикувано15.03.08 04:09



Пародия на какво е тази с лелката с кабелчетата и дупчиците, че нещо май съм пропуснал!?

Иначе днес гледах за първи рекламата, ми готина, дори много най-вече защото издава открито страховете на ментелци, които доста бързо видеха заплаха в жабока.

В отговор на:

Доколкото може да се вярва на информациите, споделяни от потребители по форумите, Глобул категорично отрича да има нещо общо с Жабата, освен това, че ползват тяхната мрежа.







виж 112, а) и 147, 14.

tettares zy8oi kwmis8entwn


Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.