Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:18 26.06.24 
Мобилни оператори
   >> МТел
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема САМО М-ТЕЛ  
АвторXXL (Нерегистриран)
Публикувано20.02.08 23:55



Четох много мнения против М-тел и разбрах едно нещо-повечето хора не четат клаузите в договора преди да го подпишат и после са недоволни.Други пък немогат да работят с един прост телефон и после оператора бил виновен.Има и такива които се преструват че са абонати на мтел и пишат глупости по клубовете .От много години съм абонат на м-тел и бих казал че нямам проблеми с тях.Защото преди да си включа някоя услуга чета и разпитвам.Случвало се е да сбъркат но с подходящо отношение винаги са ми корегирали грешката.Имам мтел-клуб карта и няколко месеца подред ми дават отстъпка по 7.50лв. от сметката.Често(през ден-два)си проверявам текущата сметка на *88,затова за надписване неможе и да си помислят.Освен това говоря на доста ниска тарифа (10лв.такса 30мин.в мрежата 70мин. в групата и 12ст./мин.към м-тел а 24ст./мин.към останалите мрежи )така че нямат и полза от надписване.На 3 годишен договор съм и мисля да го удалжа с още 2г.От време на време ми звани една любезна дама и ми предлага нови услуги с отстъпки като лоялен клиент.Бил съм абонат на глобул и поправих грешката много бързо.Онзи ден пред магазин на internity един продавач лъжеше хората че раздавали безплатни карти с абонамент 5лв. без такса за включване която уж била 12лв.глупости.Е, който е луд да им повярва сам си е виновен.



Тема Re: САМО М-ТЕЛнови [re: XXL]  
Автор misto (неразбиращ)
Публикувано21.02.08 00:46



Я дай инфо за тази такса на която си ти, че и на Бизнес+ няма такива цени. Омръзна ми все някой да се хвали колко добър му е плана, ама той бил само за него. Щото в никой БЦ не са ми предложили такъв като твоя, пък съм им клиент от 97-а.



Тема Re: САМО М-ТЕЛнови [re: misto]  
Авторmeto (Нерегистриран)
Публикувано21.02.08 10:24



Мтел са боклуци, измамници и лъжци. Това го знаят и малките деца. Няма що да се лъжем и да пускаме провокации във форумите...





Тема Re: САМО М-ТЕЛнови [re: misto]  
Авторrazbira4a (Нерегистриран)
Публикувано21.02.08 11:02



tova sa tarifi za Police,Army i drugi takiva



Тема Re: САМО М-ТЕЛнови [re: razbira4a]  
Автор aruba_man (Euro Kinder)
Публикувано21.02.08 15:15



И на мене оня ден ми предлагаха пожарникарска карта! И като екстра ми споменаха, че ще мога да приказвам с цялата пожарна безплатно!

Muenchen is mein Heim!


Тема Re: САМО М-ТЕЛнови [re: XXL]  
Автор DTMF (ветеран)
Публикувано21.02.08 17:01



при 12 ст до цялата мрежа и аз може да си взема мтелска карта, стига да пуснат такава тарифа официално





Тема Re: САМО М-ТЕЛнови [re: meto]  
Автор immortal_bg (Българин)
Публикувано21.02.08 17:18



Ти пускащ провокациите...изглежда си от тези деца които "знаят" това!!

Не пълни форума с глупости моля те че от такива като теб ми е писнало нямат си време и вместо да направят нещо добро само глупости ръсят!! И аз съм клиент на М - Тел от малко по - малко от 3 години и бих казал че имат една единствена грешка и то когато бях на Прима!! Хайде отиди се наспи и тогава пиши нещо свястно!! А XXL си е прав тука има хора като теб които не са регистрирани понеже ги е страх най малко а и си мислят че могат да скрият и пиша врели некипели....!!



Тема Re: САМО М-ТЕЛнови [re: XXL]  
Авторpr@mobiltel.bg (Нерегистриран)
Публикувано21.02.08 17:24



Благодарим за добре свършената работа,моля заповядайте на следния адрес всеки делничен ден от 9 до 17 часа за получаване на хонорара:

Мобилтел ЕАД
1309 София
Община Илинден
ул. Кукуш 1


или оставете IBAN номера на банковата си сметка на следния e-mail: pr@mobiltel.bg



Тема Re: САМО М-ТЕЛнови [re: pr@mobiltel.bg]  
АвторXXL (Нерегистриран)
Публикувано21.02.08 19:15



Е,използвам известни преференции като държавен служител и вярно че групата ни е от над 1000 човека но все пак картата си е моя не е служебна.Защитавам М-тел защото винаги са били много коректни и с добре обноски.Прочетете в клуб GSM колко оплаквания има от germanos,handy,2 be,vivatel,globul и други относно телефоните които предлагат .Колко хора са прецакали с употребявани телефони.А за М-тел мога за ви кажа че винаги телефона се разопакова пред клиента.Досега съм купувал поне 10 телефона от тях и никой не е бил ползван.Просто несъм богат за да си купувам телефони от гореизброените мошенници.М-тел е първият GSM оператор и има най-голям опит като такъв.Другите може само да взимат пример от М-тел.Освен това 99% от познатите ми са на М-тел и никога няма да мина към друг оператор дори пари да ми дават.Мога цял ден да ви изброявам предимствата на М-тел,но не мие това целта.



Тема Re: САМО М-ТЕЛнови [re: XXL]  
Автор moDem ()
Публикувано21.02.08 19:21



Да имат някакви предимства ама нека сме реалисти. На мен ми объркаха няколко пъти таксуването на интернет трафика. Ако не бях си гледал електроната фактура щеше да остане така. Това не е нормално. В град софия се губи 3G.

Живота е низ от груби събужданя



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.