Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:14 20.09.24 
Мобилни оператори
   >> МТел
*Кратък преглед

Тема Вече съм на далаверанови  
Автор Boдeн_дyx (Народен будител)
Публикувано01.02.08 04:49



Най-сетне "Ментел" пуснаха нещо наистина добро за българската Темида:
9, 90 лв. месечна такса, вариант 1 (който аз избрах): 200 безплатни минути в групата (при нас - над 100 души, от които контактувам често с повече от 30) и 30 безплатни минути в ЦЯЛАТА мрежа на "Ментел"; вариант 2: 250 безплатни минути към 3 номера от мрежата на "Ментел", цената на минута в мрежата на "Ментел" след изчерпване на безплатните минути е 18 стотинки, към други мрежи - 39 стотинки.
Вече съм на далавера





Тема Re: Вече съм на далаверанови [re: Boдeн_дyx]  
Автор Coтko (Apple user)
Публикувано01.02.08 09:35



Разликата с "културата" е 50 мин. повече в групата ви.

Think Positive !

Редактирано от Coтko на 01.02.08 09:35.



Тема Re: Вече съм на далаверанови [re: Boдeн_дyx]  
Автор*88 (Нерегистриран)
Публикувано01.02.08 09:40



Добро утро!Тези предложения ги има още от началото на май 2007г. а и вторият вариант по Коледа го бяха пуснали не с 3 а с 5 номера и 250 минути(незнам дали все още е валиден)





Тема Re: Вече съм на далаверанови [re: Boдeн_дyx]  
Авторrapan (Нерегистриран)
Публикувано01.02.08 15:14



най после дочака честито



Тема Re: Вече съм на далаверанови [re: Boдeн_дyx]  
Авторonzi (Нерегистриран)
Публикувано01.02.08 18:10



E сега вече можеш да заместиш варнеският шут(tm), който съвсем изчезна вече. Няма го шоуто, липсва ми.



Тема Re: Вече съм на далаверанови [re: Boдeн_дyx]  
Авторonzi (Нерегистриран)
Публикувано01.02.08 19:16



абе, гъз, писна ли ти най-накрая да си говориш сам от 20те вивателски карти и се светна къде се говори и много и смислено



Тема Re: Вече съм на далавера [re: onzi]  
Авторд-p Xayc (Нерегистриран)
Публикувано01.02.08 21:01



onzi и onzi-биполярно афективно разстройство? шизофрения?
верно че тиоридазина и халоперидола са скъпички, но поне помоли приятел да ти изтърве саксия на главата - помага



Тема Re: Вече съм на далаверанови [re: Boдeн_дyx]  
Автор DTMF (ветеран)
Публикувано01.02.08 21:50



Цялата темида са я минали с недобра оферта,също както полицаите





Тема Re: Вече съм на далаверанови [re: DTMF]  
Автор Boдeндyx® (Народен будител)
Публикувано02.02.08 16:08



Абе пак е по-добре отколкото предишната служителска - 12 лв. месечна такса и 25 минути в цялата мрежа на "Ментел", без безплатни минути в групата, аз затова се бях махнал от групата.
Мислех да си прехвърлям договора с "Ментел" на някой манго, ама в крайна сметка се върнах от групата, 10 лв. все пак - бълха ме ухапала


Смятам и една служителска на "Вивател" да си взема, там наистина е много по-изгодно.



Тема Re: Вече съм на далаверанови [re: *88]  
Автор Boдeндyx® (Народен будител)
Публикувано02.02.08 16:09



Има го, но това с половината час време за разговори към всички от "Ментел" ми се губеше, затова и досега не бях се върнал в групата.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.