Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:09 24.09.24 
Мобилни оператори
   >> МТел
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Вашата сметка не може да бъде презареденанови  
АвторГocт (Нерегистриран)
Публикувано19.01.08 11:21



Пробвах с един ваучер да си заредя Прима, но както често става онази жена с дразнещия глас вика: "Набраният код е грешен. Опитайте отново." И така няколко пъти, а после ми каза, че след незнам си колко грешни набирания на кода на ваучера сметката ми не може да бъде презаредена. Вече една седмица все това ми дава. Какво е станало?



Тема Re: Вашата сметка не може да бъде презареденанови [re: Гocт]  
Автор checho (новак)
Публикувано19.01.08 11:32



То не става често, просто ти си се направил на тарикат и си експериментирал със случайни кодове.



Тема Re: Вашата сметка не може да бъде презареденанови [re: checho]  
АвторMинaвaщ (Нерегистриран)
Публикувано19.01.08 12:18



А дали някой друг преди него не се е направил на "тарикат" и не е налучкал точно кода от ваучера му?

Какъвто и да е случая - най-добре се обади на оператор и той ще те накара да му продиктуваш един специален код, отпечатан на ваучера, за да докажеш, че ваучера е твой. Ако проблема е в системата и ваучера наистина не е ползван - би трябвало да ти го презаредят. Ако ли не... оставаш прецакан.

P.S. Провери също дали ваучера ти вече не е с изтекъл срок. Принципно срока на валидност е доста голям, но ако си си го къткал 2-3 години, нищо чудно да е невалиден вече.





Тема Re: Вашата сметка не може да бъде презареденанови [re: Mинaвaщ]  
АвторГocт (Нерегистриран)
Публикувано19.01.08 16:11



Бе мисля да си хвърля примата, и без това нямам пари вече. Не ми и трябва. Ако искам да говоря - имам нормален телефон, Скайп и ICQ. Мтел да ми ядат лайната подлучени.



Тема Re: Вашата сметка не може да бъде презареденанови [re: Гocт]  
Автор Koзaтa (блееща)
Публикувано19.01.08 17:11



Измами ли са те. често се случва, при "скапани" телефони. Но ти не си виновен за това. Ужасната истина е че ако не въведеш кода от ваучера до определено време Мтел така те реже, и ти ставаш поредния дарител на тази фирма - обрала и твоите мангизи.
За да може да презареждаш ваучери без да ти ги открадне Мтел, трябва да си бръз, да ти работят всички цифри на клавиаутурата на телефона и още хиляди условия.
Ако си стар човек на който са му дали телефон с развалена клавиатура, чещо ще ти се случва! Политика на Мтел!



Тема Re: Вашата сметка не може да бъде презареденанови [re: Koзaтa]  
АвторГocт (Нерегистриран)
Публикувано19.01.08 17:22



Ами аз вече съвсем няма да търпя GSM-и повече. Нищо, че са модерни, и ако нямаш си демоде! Не ми пука. Има си нормални телефони. Ако не - Скайп и ICQ. Пък и един въпрос - не ви ли дразни като ви звънят навсякъде, по всяко време? Това не е ли опит за контролиране? Че ще си правя каквото си искам. Искам време за себе си, не да ми звънят по мобилния през 2 минути. Чао, Мтел!



Тема Re: Вашата сметка не може да бъде презареденанови [re: Гocт]  
Автор vip4o (прям и откровен)
Публикувано19.01.08 17:28



А защо ползваш онази жена с дразнещото гласче? Ползвай този код:

*100#кода на ваучера#зелена слушалка





Тема Re: Вашата сметка не може да бъде презаредена [re: vip4o]  
Авторivan (Нерегистриран)
Публикувано22.01.08 19:38



продавам ваучери и съм имал подобни проблеми.вероятно е следното:
1.системата на мтел има временен проблем и презареждането е невъзможно за няколко минути-след няколко грешни опита ти блокират картата
2.объркал си цифрите,а и се иска бързина ако е на 1111 или 1113-ползвайте кода който ви препоръчаха преди мен-*100#код#
3.купил си подправен ваучер-жертва си
4.опитваш се да налучкаш



Тема Re: Вашата сметка не може да бъде презареденанови [re: ivan]  
АвторBB (Нерегистриран)
Публикувано23.01.08 12:47



Ще добавя и
5. Пробвал си да го презаредиш в обществен транспорт, но този зад теб те е изпреварил- виждал съм такива случаи





Тема Re: Вашата сметка не може да бъде презареденанови [re: Mинaвaщ]  
Авторeмa (Нерегистриран)
Публикувано17.03.08 14:11



Ей, колко са изобреталени глупаците! И аз от време на време се съмнявам в лоялността на Мтел, но досега не ми се е случвало нещо подобно. Все пак съгласете се, че те работят с високи технологии и чак такова нещо не може да се случи. Какъв е проблема, ако ваучера е наистина твой, да отидеш до най-близкия център. Няма как да те излъжат при това положение.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.