Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:16 08.06.24 
Мобилни оператори
   >> МТел
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: "Айфон" от "М-тел"?нови [re: 5OOsel]  
АвторVerizon (Нерегистриран)
Публикувано08.02.08 05:10



Ти май нещо майтап си правиш с народа. Като начало, я да видим големината на екрана на Нокията и да я сравним с айфона.



Тема Re: "Айфон" от "М-тел"?нови [re: Verizon]  
АвторVerizon (Нерегистриран)
Публикувано08.02.08 05:49



Да, видях вътрешния екран, след като се отвори--4" сравнен с 3.5" на айфона. Обаче изключително тромав дизайн, почти двойно по-тежък. Ако ми трябва малък лаптоп с клавиатура ще си ползвам 11"-овото Vaio. Ако има разпознаване на почерк, което липсва в айфона, бих си помислил. Иначе, просто няма сравнение по отношение на удобството и дискретността при изплзването му.



Тема Re: "Айфон" от "М-тел"?нови [re: Boдeндyx®]  
Автор imei (новак)
Публикувано08.02.08 09:50



Когато I-Phone - направи 40% пазарен дял го сравнявайте с Nокia, които догодина ще бъдат 50% поради затъването на Mоторола. Това, че I-Phone е най-добрият за една-две фокус групи, съвсем не го прави Номер 1. Иначе като стане 3G и аз ще си взема един. И не забравяйте - това, че на нас нещо ни харесва или ни дразни, съвсем не го прави най-доброто или най-лошото.

Уморих се от седене, че земем да легнем.


Тема Re: "Айфон" от "М-тел"?нови [re: imei]  
АвторVerizon (Нерегистриран)
Публикувано08.02.08 13:31



Въпросът е дали когато оценяваме нещо за лична употреба трябва да се водим от това какъв е пазарният му дял. Не винаги най-доброто има най-голям пазарен дял (PC vs. Apple). Освен това, не съм сигурен дали тези 3G важат за щатите. За мен лично има нещо много сбъркано в нокията—уж лаптоп, ама не съвсем.

Иначе си прав, защо да седя, като мога да лежа--популярна мъдрост в Швеция.



Тема Re: "Айфон" от "М-тел"?нови [re: Boдeндyx®]  
Автор C_H (непознат )
Публикувано10.02.08 13:32



Мисля и аз да отбележа впечатления за въпросния телефон.
Като цяло това е много добро устройство, много много добро. Изключително красиво и приятно за употреба доста бързо и функционално. Трудно се хакжват новите версии, но един път като стане няма грешка. Като се хакне може навсякъде да си го ползвате. В щатите е около 420 долара ( без данаците е 399) с 8гб памет, тези с 4 от 3 месеца не се предлагат - но някъде ако са застояли може и да се намират - аз улучих такова място във флорида.
Минус може би е че няма 3г, и че батерията даржи 2 -3 дена.
В САЩ е проблем да се ползва дори и да е хакнато с план различен от предвидения спец. за него. Иначе самия план е скъп - около 60 на месеца и за интернет се ползва edge. Иначе безжичната част е супер добре направена и бърза и функционална. В бг не виждам проблем да си го имате - но не знам какъв план и колко ще струва, предполагам няма да е евтино. Правил съм опити може да тегли с над 1 мбит/сек. Цената от 1000 лева е супер неоправдана но си мисля че извън САЩ този апарат никога няма да съществува, просто той е направен за тамошния начин на живот



Тема Re: "Айфон" от "М-тел"?нови [re: C_H]  
АвторVerizon (Нерегистриран)
Публикувано10.02.08 16:58



Благодаря за мнението. За мен е важно да не се обвързва с никакъв план, т.е. телефонът да е с pre-paid карти и интернетът да работи добре с wifi. Ето защо, въпросът ми е дали кракове като тези продавани в ebay (напр.

)вършат работа, когато си го купиш от магазина. А това 3G не знам дали даже го има в щатите. А, и друго нещо, чувам излязъл и такъв с 16GB, има ли смисъл от това увеличение на паметта или е само да му вдигне цената? Казват че не бил и заключен към АТ&Т вече този с 16GB.



Тема Re: "Айфон" от "М-тел"?нови [re: Verizon]  
Авторrapan (Нерегистриран)
Публикувано10.02.08 18:45



ще има още дълго да чакате айфона



Тема Re: "Айфон" от "М-тел"?нови [re: rapan]  
АвторVerizon (Нерегистриран)
Публикувано10.02.08 18:55



Ами, през две преки в магазина е за $399, което с local tax е $431.92, както каза C_H. Пуснаха и онези тънките лаптопи Apple Air ли бяха, дето, за да им смениш батерията трябва да ги изпратиш в някой сeрвиз на Apple.



Тема Re: "Айфон" от "М-тел"?нови [re: Verizon]  
Автор C_H (непознат )
Публикувано13.02.08 21:26



3G в САЩ не е това което ние разбираме тук - там 3г е edge, в САЩ няма видео разговори и няма такива телефони, апаратите които са продават са изключително малко на брой и вид да не говорим че са предимно моторола. Нокиите са доста малко обикновенно софт е доста преобразен и т.н. въобще пазара в тази област е доста слаб, което може да се каже и за качеството на услугите



Тема Re: "Айфон" от "М-тел"?нови [re: C_H]  
АвторVerizon (Нерегистриран)
Публикувано14.02.08 03:28



Да, има нещо такова. Нещо май много, много не наблягат на прогреса в тази област. Изглежда ползват малките страни за лаборатории да видят как това или онова върви и гледат да пробутат нещо средно, хем не чак съвсем посредствено, но не и върха на сладоледа. Явно номерът тук минава--така прибират максимална печалба с минимално усилие. Защо да се морят, след като народът така и така купува каквото му се предложи. И с други работи нещата са подобни--виж китайската конфекция непоръбена например дето я пробуват и в Bloomingdales или Saks Fifth Avenue.

Като сме заговорили за айфона, гледам този уж стар 4GB излиза на същата цена, ако не и по-скъп от новия 8GB. Каква е причината? Освен това, лесно ли става отключването, ако си купя нов или трябва да търся отключен? Ще се радвам да ми пообясниш нещата. Благодаря.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.