Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:31 19.05.24 
Мобилни оператори
   >> МТел
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Бонус 5лв. за Примите!!!нови  
Авторпeтpoв (Нерегистриран)
Публикувано03.01.08 21:15



Пратиха ми SMS, ако се зареди ваучер от 15 и повече лв. се получава бонус 5лв до 30дни!
Зареждал ли е някой и само за еднакратно зареждане ли важи това,
и при електронно зареждане има ли също бонуси /бонусната схема за стари абонати/?
На *88 не питам /подведоха ме веднъж/ затова питам тук!!!


На друга карта/прима/ няма такава оферта???



Тема Re: Бонус 5лв. за Примите!!!нови [re: пeтpoв]  
АвторHmm (Нерегистриран)
Публикувано04.01.08 02:07



Тази карта на която си получил SMSа - сигурно не е зареждана много отдавна и сега ти предлага бонус само и само да заредиш :) ?

Поне при мене така пристигаха СМСи на два пъти и след това ми се удължи срока на валидността без да презареждам :)



Тема Re: Бонус 5лв. за Примите!!!нови [re: пeтpoв]  
Автор Mopckи (вълк)
Публикувано07.01.08 23:04



и аз получих днес предложение ако заредя да мо дадът бонус от 50%.
Не съм решил още да захапя....

----------------------------------



Тема Re: Бонус 5лв. за Примите!!!нови [re: пeтpoв]  
Автор5лв. (Нерегистриран)
Публикувано08.01.08 09:48



И аз получих, заредих и пратиха 5лв., но ако повторя зареждането дали ще има пак 5лв.?





Тема Не, разбира се!нови [re: 5лв.]  
Автор1Oлв. (Нерегистриран)
Публикувано08.01.08 15:20



И аз получих, заредих и пратиха 5лв., но ако повторя зареждането дали ще има пак 5лв.?

Важи еднократно. Няма да има още пет лева ако повториш, дори и да потретиш.



Друго нещо е по-интересно - как решават на кой да дадат по 5лв., на кой по 50%? Тези които са получили такъв смс, кажете моля до кога ви е срока на валидност на картите?



Тема Re: Не, разбира се!нови [re: 1Oлв.]  
Авторoтr. (Нерегистриран)
Публикувано08.01.08 15:43



Една от картите която получи покана

за 5лв. беше заредена за последно с 30лв. - мес./07/,2007г. валидна до 07.2008,
каква е логиката ????
За % сега чувам???



Тема Re: Бонус 5лв. за Примите!!!нови [re: пeтpoв]  
АвторПpяkop* (Нерегистриран)
Публикувано08.01.08 17:49



не бях зареждал отдавна примата, получих покана, че ако заредя, дават 5 лв бонус. В офис на Мтел заредих 30 лв. и ми пратиха както 4 лв и нещо бонус, че съм заредил, така и 5-те лева.

Да пращат и +50%, ще заредя пак.



Тема Re: Не, разбира се!нови [re: oтr.]  
Автор svilata (реалист)
Публикувано08.01.08 20:08



Периодично пращат такива смс-и
"Ще получите 5 лв. бонус, ако заредите минимум 15 лв. в рамките на 30 дни от получаване на съобщението."

или

"Ако презаредите в рамките на 30 дни ще получите бонус 50% от стойността на заредения ваучер." и т.н.

А на какъв принцип ги пращат тези смс-и от М-Тел не е ясно, ама май и на тях не им е много ясно...





Тема Re: Бонус 5лв. за Примите!!! [re: Пpяkop*]  
Автор aruba_man (Euro Kinder)
Публикувано09.01.08 00:37



Аз за 4 години съм получил два такива смс-а (за 5 лв. бонус)! Единия преди 2 години, другия преди месец! За 50 % не съм получавал! Но да се има предвид, че повече от половината време съм бил фалшив гастарбайтер и Примата не е била ползвана!


И 100 % да дават бонус с предплатените карти на Вивател пак е по-тънко! Такта и т.н. да не споменавам!

Muenchen is mein Heim!


Тема Re: Бонус 5лв. за Примите!!!нови [re: пeтpoв]  
Автор Koзaтa (блееща)
Публикувано10.01.08 11:02



зарибявка. Дори и с тези 5 лв. бонус, цената на минутата към мтел няма да спадне драстично. не си и заслужава.
Аз също не съм зареждала някъде от лятото 7 месец но не съм и получила такъв СМС защото съм спряла входящите смс-си. Но преди получавах. Целта на СМСите е да те пазят "жив" абонат. Е колкото до въпроса може ли електронно: Да може, аз преди съм зареждала само така и тея обещани СМС бонуси са идвали...
Условивто на теоремата е
ако в рамките на 30 дни заредиш еднократно поне 15 лв, то получаваш 5 лева бонус.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.