Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:44 17.05.24 
Мобилни оператори
   >> МТел
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Мрежата на МТел в Новогодишната нощнови  
Автор pegasO7 (:))
Публикувано31.12.07 12:34



Скъпи съфорумци, ето че отнво дойде последния ден от годината, нека всеки сподели в тази тема впечатленията си от стабилността на мрежата на МТел на 31.12-01.01 и по-точно в пиковите часове.
Весело посрещане на Новата 2008 година и безпроблемни разговори в празничната нощ!





Тема Re: Мрежата на МТел в Новогодишната нощнови [re: pegasO7]  
Автор мoбимeн (минаващ)
Публикувано31.12.07 14:17



Нека аз да ти кажа в аванс: Връзката/стабилността ще бъде скапана ,ако въобще успееш да се свържеш. Аз последните 3 години не успявах.





Тема Re: Мрежата на МТел в Новогодишната нощнови [re: pegasO7]  
Автор |Bob| (Audi&Volvo Fen)
Публикувано31.12.07 19:10



То е ясно ккава ще е и тази година!
Вместо да правиш нова тема за пълнене, по-лесно е да намериш теми от миналите години-отзивите ще са същите
Весело посрещане на Новата 2008 година и безпроблемни разговори в празничната нощ и от мен



Тема Re: Мрежата на МТел в Новогодишната нощнови [re: |Bob|]  
Авторuser (Нерегистриран)
Публикувано31.12.07 20:40



Що бе, миналата Нова година, точно в полунощ си говорих с приятелите. Връзките ставах между третия и петия опит, но ставаха. Явно не сте настоятелни.



Тема Re: Мрежата на МТел в Новогодишната нощнови [re: мoбимeн]  
АвторMeнтek (Нерегистриран)
Публикувано31.12.07 22:19



Още помня преди 2 или 3 години, когато откровено прецакаха пациентите си, като системата им отчиташе изпратените СМС-и като неизпратени и тогава хората масово пращаха 1 и същ СМС по 10 пъти! Това се казва урожай :)) И тогава от Ментел - ни лук яли, ни лук мирисали. Всъщност на другата година вече изхвърлих ментелската карта, както много други са направили и още повече ще направят тази година!



Тема Пародиянови [re: user]  
Авторvoice (Нерегистриран)
Публикувано01.01.08 09:34



И това ако не е пародия на мобилен оператор? Не само че не успях да се свържа, но и многократно не успявах.
За сравнение в 0:10 ми звъннаха от глобулски телефон без проблем, и се запитах.......... ами ако на човек му стане нещо, и му се наложи да звънне на Бърза помощ да речем от мобилния си телефон точно в това време? Ко правиме?
В яда си........звъннах на *88.........никакви проблеми. Значи не е от претоварена мрежа да не можеш да се свържеш........
те просто изключват системите си за външно набиране.........
"Честито! вече сте в играта................."







Тема Re: Пародия [re: voice]  
Автор pegasO7 (:))
Публикувано01.01.08 09:45



Не знам кога е започнало да се набира нормално но в първия час от Нова година нито един път не успях.



Тема Re: Пародия [re: pegasO7]  
Авторasdf (Нерегистриран)
Публикувано01.01.08 09:53



от 12 до 1 все от раз се свързвах

тази година дори не се наложи да вадя вивателските карти от чекмеджето



Тема Re: Мрежата на МТел в Новогодишната нощ [re: pegasO7]  
Автор Coтko (Apple user)
Публикувано01.01.08 12:09



Рабтоеше си на 6.
Пловдив - център.
Think Positive !

Редактирано от Coтko на 01.01.08 12:09.



Тема Re: Мрежата на МТел в Новогодишната нощ [re: pegasO7]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано01.01.08 12:11



Варна-център, компания от 10-има, 9 тела на МТел и 7 на Глобул; също 2 щатски и една английска карти:

МТел - 00.00-00.15 - без проблеми. 00.15-00.40 - 2Г изчезна...изпари се...нетуърка затвори; 3Г обаче бачкаше, имахме нормални набирания. След това - умерено натоварване - къде от раз, къде от два, но ставаше. СМС/ММС - получих няколко...СМС-ите основно бяха от МТелския сайт и си идваха нормално. Аз лично не съм правил опит за пращане, но около мен пращаха, нз резултата.
Английската карта беше в роуминг в МТел, човека се обади съвсем нормално 2 пъти, но чак към 02.01...познай защо тогава

.

Глобул - 00.00-00.15 - мисията невъзможна 5. След това - съвсем нормална мрежа, набираше се от раз. ММС/СМС - получаваха се и се пращаха нормално.

Всичко това около час...като се наиграхме с телефоните отворихме още 2 бутилки


ПП: Имаше един автентичен янки в компанията. Първо се учуди що за хора сме, че на НГ се хващаме за телефоните, а още по се учуди, че те работят, демек мрежите успяват да се справят. Каза, че в щатите на НГ и на 4 юли няма шанс за ползване на телефон до сутринта.

И да е честита новата година на всички. Да си мерим по-рядко пишк..., упс, телефоните, а по-често да се радваме на това, което сме успели да постигнем.
Наздраве!

Редактирано от Cтepн™ на 01.01.08 12:15.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.