Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:36 06.06.24 
Мобилни оператори
   >> МТел
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: Мрежата на МТел в Новогодишната нощнови [re: Cтepн™]  
Автор DTMF (старо куче)
Публикувано01.01.08 13:05



МИ наистина си е за чудене, ако не звъннем точно в 0 часа сякаш ще настъпи края на света



Редактирано от DTMF на 01.01.08 14:23.



Тема Re: Мрежата на МТел в Новогодишната нощнови [re: pegasO7]  
Автор motek (ombre)
Публикувано01.01.08 14:01



Веднага след полунощ получих няколко SMS-a, а след това проведох няколко video разговора включително и с виден представител на нашия клуб, на който - да му е живо и здраво името



Всичко това се отнася за мрежата на М-Тел



Тема Re: Мрежата на МТел в Новогодишната нощ [re: motek]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано01.01.08 17:17



Ама с какво средство проведохте разговора?
Щото си гледам регистрите - на теб звънях в 00.13 и ми каза, че си изключен или извън обхват, а на него - в 00.15, но даваше заето...2-3 пренабирания; зает беше той, не мрежата.
И както вече писах малко след това почна да става по-трудни и точно само видеоколс бяха от раз



Офф: Щях да те питам и се сетих сега - да няма някакво коледно-НГ намаление на Инета? Докато си настроя мейлклиента и Инета на новия телефон и най-вече докато схвана, че едно малко квадратно петно, отхапващо краищата на "зелената слушалка" и "back' бутоните...най-ползваните...и което все натискам, всъщност е бутон за влизане в мрежата...та така около 0,5 МВ. А като чух сметката - около 1.50 лв. нарастване, а имаше и разговори.
Промоция или забавен отчет?

Редактирано от Cтepн™ на 01.01.08 17:22.



Тема Re: Мрежата на МТел в Новогодишната нощ [re: DTMF]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано01.01.08 17:18



Абе прав си, ама като почнат наоколо всички да звънят...увличат и теб





Тема Re: Мрежата на МТел в Новогодишната нощ [re: pegasO7]  
АвторCтaниcлaв (Нерегистриран)
Публикувано01.01.08 17:36



На Нова година бях в София в ЖК "Илинден". В първите минути на 0 часа се свързах два пъти от раз. След това избирането стана доста затруднено, но в никакъв случай невъзможно. Все пак доста разговори проведох, 3 от които видео. Изпратих десетина SMS-а, само един от тях от втори опит. Изпратих 4 MMS-а, всички от първи опит. Реших да пробвам Интернета как е в първите часове на новата година. През 3G влязох няколко пъти във Vodafone Live, без никакви проблеми. Пробвах и телевизията, тя също работеше от раз.
За другите мобилни оператори нямам впечатления, тъй като всички около мен бяхя на "М-Тел". Беше използвана няколко пъти БТК (от хората около мен) - с променлив успех.



Тема Re: Мрежата на МТел в Новогодишната нощ [re: pegasO7]  
Автор welcom_to_hell (I'll be back...)
Публикувано01.01.08 19:46



Ето, че все пак М - Тел си се оказа номер едно...а всички лаененея по техен адрес са чисто пристрастни!! Както и да е всеки има право на мение но поне да има доказателства...аз съм на Т - Тел от 2 години и малко отгоре и до сега нямам нито една забележка...обхват добър таксуването също ми е добре а винаги на всяка нова година съм провеждал разговор и са ме набирали...не мисля да изразявам критика към другите оператори понеже те си знаят защо става с техните мрежи...но нека наистина пристрастните хора в този форум да си мерят малко по - малко приказките те сами показват що за хора са...!! Весели празници и щастлива нова година!!



Тема Re: Мрежата на МТел в Новогодишната нощ [re: Cтepн™]  
Автор motek (ombre)
Публикувано01.01.08 21:34



Ама с какво средство проведохте разговора?

HTC TyTN II и SE V630I

. Нацелил си точно момента на разговора

ОФФ-а: Промоция или забавен отчет? По-скоро 2-то. Намаление за Коледа и Нова Година има/ше на MMS и Video Call



Тема Re: Мрежата на МТел в Новогодишната нощ [re: motek]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано01.01.08 21:56



явно ти е слаба шкембе чорбата



Нацелил си точно момента на разговора - неговия телефон даваше заето, а твоя - "Телефонът на абоната е изключен или без покритие"...затова и не опитах пак.

Намаление за Коледа и Нова Година има/ше на MMS и Video Cal - говорех за Интернет, не за ММС и видеоколс. Опера, телефонен браузер, отваряне на http-страници, Джим. Кога умишлено, кога погрешка...докато разучавах тела...около 0,5 МВ, не знам доколко са верни броячите на СЕ; на Моторола са точно колкото и вашите. + някой и друг разговор, този 0,5 МВ ми вдигна сметката с малко над лев...затова питах има ли някаква промоция по НГ за ИНета.
За ММС дяже и настройки нямам, а видоразговорите бяха 2-3 дена след това...писах ти кога се усетих, че трябва още нещо, освен 3Г апарат



Тема Re: Мрежата на МТел в Новогодишната нощ [re: Cтepн™]  
АвторGostenin (Нерегистриран)
Публикувано01.01.08 22:22



Овча купел 2 - нямаше никаква връзка чак до 01:30



Тема Re: Мрежата на МТел в Новогодишната нощ [re: Cтepн™]  
Авторcмъpф (Нерегистриран)
Публикувано02.01.08 00:07



0,5 МБ за малко над лев си е официалната тарифа от два месеца вече.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.