Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:33 04.07.24 
Мобилни оператори
   >> МТел
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема За полото  
Автор УйнaПeнa (пристрастен)
Публикувано02.12.07 20:16



Един мой приятел има над 4 000 000 и редовно актуализира, но нищо не е спечелил. Който има по-малко е просто безнадежден. Който има повече - също! Всичко е нагласено...



Тема Re: За полотонови [re: УйнaПeнa]  
Автор DTMF (старо куче)
Публикувано02.12.07 21:23



честито откритие





Тема Re: За полотонови [re: DTMF]  
АвторДpeбeн Tapиkaт (Нерегистриран)
Публикувано05.12.07 09:55



Не е вярно, че всичко с количките е нагласено. Знам, че никой няма да ми повярва, но е факт че ще дадат 18 автомобила на случайни хора. Е другите 70 вероятно не са 70 а са примерно 30 и се дават на точно определени хора. Но за 18-те коли вярвайте ми, печелят ги случайни и реални хора.



Тема Re: За полотонови [re: Дpeбeн Tapиkaт]  
Автор DTMF (старо куче)
Публикувано05.12.07 12:11



Ще се радвам за спечелелите, а колко стотин лв трябва да инвестират като минимум?))



Тема Re: За полотонови [re: DTMF]  
АвторHm (Нерегистриран)
Публикувано05.12.07 13:12



Амииии.........1,20лв.
То вярно, че за да си Чалгател агитатор не е необходимо да можеш да четеш,но.....



8.1.1.1. В ежедневното електронно теглене се включват всички Участници, имащи точки и изпратили поне един SMS за участие в Кампанията в периода от 0:00:00 часа до 23:59:59 часа на предходния ден. Всяка отделна точка е едно участие на отделния Участник в ежедневното електронно теглене.





Тема Re: За полотонови [re: Hm]  
Автор Boдeндyx® (Народен будител)
Публикувано05.12.07 13:43



А прати един смс само и чакай да спечелиш


Много сте смешни това ментелските клакьори - а това което цитираш е типичен пример за подвеждаща информация.
Въпреки написаното, "Ментел" изискват изпращането на минимум 3 смс-а - един за включване в играта, един за регистрация - с името, и един с отговора на първия въпрос, който изпращат.
А "Чалгател" е подходящо наименование за "Ментел" - цяло фолк радио си имате в "ГолаВода Бутафор БошЛаф"



Тема Re: За полотонови [re: Boдeндyx®]  
АвторHm (Нерегистриран)
Публикувано05.12.07 14:00



Поредното Чалгателско доказателство


Тъп, неграмотен, но спори



Тема Re: За полотонови [re: Hm]  
Автор Boдeндyx® (Народен будител)
Публикувано05.12.07 14:10



Ами приятно игране тогова - набутвай се, като ти е толкова акъла





Тема Re: За полотонови [re: Boдeндyx®]  
АвторHm (Нерегистриран)
Публикувано05.12.07 14:34



Дали и какво ще правя си е мой проблем......капиш?
Как не разбрахте, че всеки има правото да избира кое е най-добро за него.
Да беше.....да ви го набие човек, амо то акъл....няма как да стане





Тема Re: За полотонови [re: Hm]  
Автор Kurti_vleze (перде)
Публикувано05.12.07 18:21



Слушай, Хюм,
не си прав за това и не знам защо спориш с дебилния дух,който в този случай е прав.
Трябва да пратиш поне 3 смс-а по 1,20 за да участваш и това неедократно е разисквано от няколкото идиота,решили да участват в измамата наречена "88 коли за 88 дни".
Така че и в този случай с цитата си на част от правилата на играта,отново доказваш колко "коректен" е твоя любим оператор.
Но всеки абонат заслужава оператора си





Тема Re: За полотонови [re: Hm]  
Автор DTMF (старо куче)
Публикувано05.12.07 20:47



4 стъпки по 1,2 =4,8 лв минимум като за начало, от официалциалния сайт.
За сравнение фиш за тото 2 е около 60-70 ст

Редактирано от DTMF на 05.12.07 21:04.



Тема Re: За полотонови [re: Kurti_vleze]  
Авториьзьп (Нерегистриран)
Публикувано05.12.07 21:18



хюм твоя оператор кой е



Тема Re: За полотонови [re: Kurti_vleze]  
Автор motek (ombre)
Публикувано06.12.07 10:00



За участие в дневното теглене на играта е достатъчно изпращането на само 1(един) SMS.
Крайно време е да престанете с лаишките и лъжливи изказвания





Тема Re: За полотонови [re: motek]  
Автор Boдeндyx® (Народен будител)
Публикувано06.12.07 10:09



Мотек, прихванал си прословутата ментелска наглост - точно ментелци лъжете като цигани!
Виж само какви имена се обявяват на "спечелилите" по телевизията, какви пускате като медийно съобщение по други сайтове и какви обявявате на сайта на играта

Поне като лъжете си координирайте лъжите, че вече и децата ви се смеят на разминавките в опашатите лъжи...
Много добре знаеш, че трябва да се пратят поне 3 смс-а, за да се участва в играта, ама явно си толкова нагъл, че сам почваш да си вярваш на лъжите!



Тема Re: За полотонови [re: Boдeндyx®]  
Автор motek (ombre)
Публикувано06.12.07 10:16



Наистина нямам представа защо ме занимаваш с глупостите си


Мислиш, че си много оригинален или какво?

Като си толкова отворен ще се обзаложиш ли?



Тема Re: За полотонови [re: motek]  
Автор Boдeндyx® (Народен будител)
Публикувано06.12.07 10:28



Да, ето я пак ментелската наглост - когато човек ви затапи за лъжите, това е "глупост"...
Батка, на твое място бих бил малко по-благодарен към хората, които ме хранят - защото заплатата ти идва благодарение на такива като мен, които всеки месец в продължение на седем години си плащат сметките до стотинка и без забава!



Тема Re: За полотонови [re: Boдeндyx®]  
Автор motek (ombre)
Публикувано06.12.07 11:07



Продължаваш да ме занимаваш с глупости



Ще се обзалагаш ли или......?



Тема Re: За полотонови [re: motek]  
Автор Boдeндyx® (Народен будител)
Публикувано06.12.07 11:13



Ако бях гадняр, щях да се обзаложа на една Нокия Н95 8 ГБ

Ама не съм - няма да те разорявам



Тема Re: За полотонови [re: Boдeндyx®]  
Автор motek (ombre)
Публикувано06.12.07 11:36



Пробвай се



След като я спечеля обещавам, че ще ти я върна обратно.
Единственото ми условие ще е да напишеш 10 пъти - " Повече няма да пиша глупости"

П.П:За твоя информация само ще спомена, че използвам HTC TyTN II



Тема Re: За полотонови [re: motek]  
АвторПEШO (Нерегистриран)
Публикувано06.12.07 13:01



"П.П:За твоя информация само ще спомена, че използвам HTC TyTN II"

Знаех си, че няма да издържиш (а, още няма месец), та затова съм тука. Кажи сега как е.





Тема Re: За полотонови [re: motek]  
Автор Boдeндyx® (Народен будител)
Публикувано06.12.07 13:34



Със здраве да си го ползваш


А защо не подарите на мен една Нокия Н 95 8 ГБ - така, както вие получавате безплатно телефоните си?
Хайде, уреди ми един телефон подарък - и няма да си прехвърля договора на неплатежоспособен клиент, няма да ви критикувам, само хубави работи ще пиша за "М-тел" Все пак за тези седем години съм ви направил оборот колкото за един такъв телефон - защо се стискате тогава



Тема За HTC-тонови [re: ПEШO]  
Автор motek (ombre)
Публикувано06.12.07 20:27



Ох


Имам го от 10 дни и все още го разучавам
Прехода от К600 към Кайзер-а е доста шокиращ (за новобранец)Не ме питай колко време ми трябваше за да си открия мелодиите. Вече успях да му кача някои IPhone-ски гъзърийки и IGO за GPS навигация. Засега най-вече се радвам на възможността да ползвам интернет през HSDPA.Перфектен е



Тема Re: За полотонови [re: Boдeндyx®]  
Автор motek (ombre)
Публикувано06.12.07 20:39



Благодаря за пожеланието



И тъкмо да си помисля, че може да поговорим нормално за нещата от живота и.......цъфва поредната ти безумна тема



Тема Re: За HTC-тонови [re: motek]  
Автор DTMF (старо куче)
Публикувано06.12.07 20:45



Честито телефонче, как е ИГО-то от към карти извън София?



Тема Re: За HTC-тонови [re: DTMF]  
Автор motek (ombre)
Публикувано06.12.07 21:02



Благодаря


За съжаление още не съм го "разцъкал" подобаващо, че напоследък съм доста зает, но тези дни имам намерение да наваксам и ще мога да споделя повече



Тема Re: За HTC-тонови [re: motek]  
Автор Boдeндyx® (Народен будител)
Публикувано06.12.07 21:14



Аз съм много скептично настроен към всичко, що е свързано с "Микро-мек", затова НИКОГА не бих си взел телефон с "Уиндоус" - дори и "Ментел" да ми го подаряват


"Симбиан" е много по-стабилен, сигурен и за него има много повече приложения, а откак излезе "Айфон" "Микро-мек" съвсем минаха в трета глуха



Тема Re: За HTC-тонови [re: Boдeндyx®]  
Автор DTMF (старо куче)
Публикувано06.12.07 21:28



А телефон без ОС е още по стабилен и от симбиана

Днеска разгледах един СЕ М600 и много ми хареса като дизайн и дисплей, скоро ще сменя смартнокиата за него , да си го ползвам за втори телефон



Тема Re: За HTC-тонови [re: DTMF]  
Автор Boдeндyx® (Народен будител)
Публикувано06.12.07 21:39



Дай още малко парички и си купи СЕ Р 990 - няма да съжаляваш, най-малкото - защото имаш WiFi и 2 мрх камера с автофокус, които в М 600 липсва!
Близо от половин година съм с този телефон и до момента нито веднъж не ме е подвел - а съм го мъкнал къде ли не, даже на Перперикон "ходи" машинката

Сложил съм му 4 гб карта, изобщо не се отрази на бързодействието му повишаването на паметта. Изобщо - все едно, че имам 4 гб "Айфон", с тази разлика, че през блутут-а мога да пращам и да получавам всякакви глезотийки, да снимам видео и да слушам радио



Тема Re: За HTC-тонови [re: Boдeндyx®]  
Автор DTMF (старо куче)
Публикувано06.12.07 22:58



Ако ми се даваха повече пари- дизайна на Р1 ме радва: )



Тема Re: За HTC-тонови [re: Boдeндyx®]  
Автор Mopфиyc (Матричар)
Публикувано09.12.07 04:01



Аман от акъл в стил мокър плъх... ОС е иснтрумент и не е виновна за калпавия ползвател.
Ползвал съм уиндоус базиран телефон поне за малко, ако не се гавриш с него работи не по-зле от кой да е симбиан.
Това за повечето приложения можеш да си го завреш дето слънце не огрява, симбиан е ОС за телефони, Уйндоус мобайл работи и на ПДА - за тях се пише доста.
А шарената играчка айфон колко е телефон и колко мода тепърва ще се разбере.

Welcome to the real world!




Тема Re: За HTC-тонови [re: Mopфиyc]  
Автор Boдeндyx® (Народен будител)
Публикувано09.12.07 17:28



Баце, един колега от 3 седмици има "шарената играчка" и имам възможност да я разцъквам когато поискам - е, няма друга такава машинка!!! Аз съм хард фен на "Нокия" - но основният ми телефон в момента е СЕ Р990 (също страхотна джаджа), а когато се появи официално Айфон-чето в България (т.е. - легално внесен от оператор, с план с неограничен интернет трафик, а не внасяните от куфарни търговци разкодирани апаратчета) - ще съм първият, който ще си го купи. Дотогава ще карам със СЕ Р 990, а Дядо Коледа скоро ще ме зарадва и с Асус еее РС, което също върши хубава работа





Тема Re: За HTC-тонови [re: Boдeндyx®]  
Автор Mopфиyc (Матричар)
Публикувано10.12.07 10:50



И асусчето и айфона все още са на ниво играчки... попрочети малко по нета.
А това за неограничения нет по GSM мрежа още ми се чини фантастика... нека видим.

Welcome to the real world!




Тема Re: За HTC-тонови [re: Mopфиyc]  
Автор Boдeндyx® (Народен будител)
Публикувано10.12.07 16:33



Фантастика е за нас, и по-точно - за абонатите на "Ментел" и "Гробул". В САЩ Айфон-чето се продава именно с план с неограничен интернет трафик от оператора, а у нас "Вивател" повече от година предлага 1 ГБ мобилен интернет само за 36 лв. Именно с премиерата на "Айфон" у нас "Вива" ще представят и новият си план с неограничен интернет трафик.
Това трябваше да стане за празниците, но поради някои обективни и субективни причини официалната премиера на "Айфон" в България се отлага за следващата година.



Тема Re: За полотонови [re: УйнaПeнa]  
АвторMинaвaщ (Нерегистриран)
Публикувано12.12.07 23:03



Вижте какво се случи днес:



Обърнете внимание на т.2, т.7, и т.9.





Тема Re: За полотонови [re: Mинaвaщ]  
Автор cyg (<>)
Публикувано13.12.07 08:44



При добро желание всичките ни оператори могат да бъдат набедени в нарушаване на някое от 12-те правила. Вивателци да наблегнат на т.6.



Тема Re: За полотонови [re: cyg]  
Авторbaicho (Нерегистриран)
Публикувано13.12.07 11:04



Офертата на Вивател не е точно пирамидална. Има само 1 ниво и няма допълнителна покупка от горното ниво, което си е ОК.



Тема Re: За полотонови [re: УйнaПeнa]  
Авторlud (Нерегистриран)
Публикувано13.12.07 23:14



A men me kefi Nokia 1200 strahoten e
predstavete si vseki vadi na masata laskavi cvetni telefoni
a kato nego nqma lichi si vednaga na drugite ne obrashtat vnimanie samo na nego
gazariq eL(



Тема Re: За полотонови [re: lud]  
Авторkykyвичkaтa (Нерегистриран)
Публикувано15.12.07 04:43



То такива гъзари кат тебе нямат 2 лева в джоба и пляскат на шльокавица.



Ако извадя Айфон, да не би да не си проличи ве, индианец?!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.