Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:51 02.07.24 
Мобилни оператори
   >> МТел
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Уникално журналистическо разследване!нови  
Автор Boдeндyx® (Народен будител)
Публикувано02.11.07 09:06



Само днес и следващия петък в най-тиражния български седмичник - вестник "Уикенд" може да прочетете уникалното журналистическо на Светослава Тадаръкова за големите измами в играта на "Ментел" за леките коли.
Невероятни разкрития за ментелските шашми!



Тема Re: Уникално журналистическо разследване!нови [re: Boдeндyx®]  
АвторИ (Нерегистриран)
Публикувано02.11.07 13:43



добре ще си го купим, ако няма онлайн издание...



Тема Re: Уникално журналистическо разследване!нови [re: И]  
Автор Boдeндyx® (Народен будител)
Публикувано02.11.07 14:32



Нма онлайн издание, а и няма как да сканирам статията.
Като ми остане време ще я преразкажа - основното е, че системата отчита като грешни верните отговори, и така се набутваш да пращаш пак и пак...



Тема Re: Уникално журналистическо разследване! [re: Boдeндyx®]  
Автор alexp (;-))
Публикувано02.11.07 15:14



Ми да, на мен ми се случи няколко пъти като изпратя верен отговор да ми върнат смс, че е грешен .....



Тема Re: Уникално журналистическо разследване!нови [re: alexp]  
Автор motek (ombre)
Публикувано02.11.07 16:50



И като се обади на безплатния телефон 8888, за да ги попиташ за причината, какво ти отговориха?



Тема Re: Уникално журналистическо разследване!нови [re: motek]  
Авторrapan (Нерегистриран)
Публикувано03.11.07 10:48



а как мотек ще коментира това че клиент-вероятно бизнес мен изпращайки sms-и за около 4000 лева е спечелил поло





Тема Re: Уникално журналистическо разследване!нови [re: motek]  
Автор Boдeндyx® (Народен будител)
Публикувано03.11.07 14:41



Ще му отговорят да е жив и здрав и да опита пак. Нито ще си корегират "грешката", нито ще му върнат парите за смс-ите.
Пример от статията на Тадаръкова: "Коя е основната съставка на шопската салата: 1. Сирене, 2. Нещо-друго-си". Тя изпраща отговор 1 и получава в отговор смс, че е отговорила грешно и правилният отговор е... 1. Сирене


Естествено, продажните "български" медии не смеят да напишат нищо за шашмите на "Ментел" - че нали ще им резнат паричките за реклама и как тогава ще си купуват пури Тошо Тошев и дрешки от "Макси мод" Венелина Гочева, откъде ще си намират материал за шмъркане Славчо Трифонов, Лора Крумова, Бареков и прочие клакьори



Тема Re: Уникално журналистическо разследване!нови [re: Boдeндyx®]  
АвторCoфия (Нерегистриран)
Публикувано03.11.07 22:37



олей олей престани! Възмутена сум! Наистина не мога и да си представя но веярвам че е истина!
О това съм го писла, но и това съм го писала:
дано има повече такива случай, дано обедняват абонатите и все повече и повече. дано Сергей има повече пари в Бюджета за да ги даде (еднократно) на учителките и многократно на пенсионерите!
В крайна сметка аз лично се радвам на това!



Тема Re: Уникално журналистическо разследване!нови [re: rapan]  
Автор motek (ombre)
Публикувано04.11.07 19:38



А rapan как ще коментира, че човек, който 25 години пуска фишове за ТОТО 2 е спечелил най-много 4-ка, а друг с еди пуснат фиш печели 5-ца

.

Според правилата на играта:
, за сигурно спечелил може да се счита този, който в края на седмицата ( Неделя ) има натрупани най-много точки. Колите, които се теглят през седмицата са на случаен принцип т.е въпрос на късмет

Във всеки един от нас е заложено естественото чувство да се съмняваме, но доста често когато търсим под Вола - Теле, оставаме изненадани от това, което действително се намира отдолу



Тема Re: Уникално журналистическо разследване!нови [re: Boдeндyx®]  
Автор motek (ombre)
Публикувано04.11.07 19:47



Това, което ще му отговорят може да сподели само alexp ако пожелае.
Реалният живот няма нищо общо с "жълтите" размисли и страсти






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.