Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:40 19.06.24 
Мобилни оператори
   >> МТел
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Пакет Интернетнови  
АвторCтaниcлaв (Нерегистриран)
Публикувано16.10.07 16:36



Днес попаднах във Vodafone Live! на пакет "Интернет". Обяснението е: "Безплатно браузване на Интернет страници през Vodafone Live!, безплатен трафик в портала." Цената на пакета е 4.90 лева.
Някой знае ли подробности? Означава ли, че ако закупиш този пакет, ще можеш да сърфираш неограничено за 4,90 на месец, ако напешеш адреса през Vodafone Live? Ако е така - доста добре





Тема Re:Бързо се разпространяват слуховетенови [re: Cтaниcлaв]  
Автор motek (ombre)
Публикувано16.10.07 17:04



Можеш да закупиш интернет пакет от 20МБ на промоционална цена от 4.90лв. с ДДС. Браузването става през Vodafone Life и не е необходимо наличието на HTML като функция на телефона





Тема Re:Бързо се разпространяват слуховетенови [re: motek]  
АвторCтaниcлaв (Нерегистриран)
Публикувано16.10.07 17:38



Ок, благодаря ти





Тема Re:Бързо се разпространяват слуховетенови [re: motek]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано16.10.07 17:48



А кога ще пуснете неограничения мегабит за 60 лв. и за физ. лица?
Тези 20-30 МВ или дори гигабайта при конкуренцията ми се струват детинщини...друго си е риъл Нет


Редактирано от Cтepн™ на 16.10.07 17:49.



Тема Питанканови [re: motek]  
АвторCтaниcлaв (Нерегистриран)
Публикувано16.10.07 18:13



Още малко въпроси имам към теб. Ако се абонирам за пакет "Интернет", но се откажа от "Vodafone Live!" пакета, как ще ми се таксува сърфирането във Vodafone Live! портала? Ще ми се приспада от 20-те мегабайта или отново ще е неограничено?
Имам и още един въпрос. Преди да се появат четирите нови телевизии, имаше пакет "Vsichki kanali". Тогава той включваше и новините на Канал 1, BTV и Нова телевизия. Тогава се бях абонирал за него. Когато през юни се появиха новите телевизии, пакетът беше преименуван на "Live TV". С него обаче вече не можеха да се гледат новините на запис и аз си спрях абонамента. Сега виждам, че отново има пакет "Vsichki kanali". Та въпросът ми е включвали отново новините или не?



Тема Re:Бързо се разпространяват слуховетенови [re: Cтepн™]  
Авторfrog (Нерегистриран)
Публикувано16.10.07 18:39



А дали някой ще пусне неограничен план за данни с фикс. цена?





Тема Re: Питанканови [re: Cтaниcлaв]  
Автор motek (ombre)
Публикувано17.10.07 10:45



Здравей



1.Абонамента за който и да е от 4-те Vodafone Live пакета ти гарантира безплатно браузване в портала. 20-те МБ се приспадат само от "външния" трафик

2. Новият TV пакет включва всички телевизии, телевизионни предавания и сериали т.е и новини, спорт и времето по Канал 1, бТВ и Нова телевизия



Тема Re: Питанканови [re: motek]  
Автор Boдeндyx® (Народен будител)
Публикувано17.10.07 11:38



А като на пъпа на Пловдив нямате 3Г покритие как да ги гледам?
И защо когато "Ментел" не си изпълнява задълженията да ми предоставя услугите, за които си плащам, не носи никаква отговорност, а ако аз искам именно заради това неизпълнение да си прекратя предсрочно договора - не мога да го направя без да им заплащам неустойка





Тема Re:Бързо се разпространяват слуховетенови [re: Cтepн™]  
Автор motek (ombre)
Публикувано17.10.07 11:41



Wi-DSL???

Работят колегите и по този въпрос





Тема Re: Питанка [re: Boдeндyx®]  
Автор motek (ombre)
Публикувано17.10.07 12:21



Понеже се обръщаш към мен ще ти отговоря.
Нямам идея каква е твоята "тръпка" за да присъстваш в този клуб, но ще ти кажа за моята.
Освен, че тук открих много свестни пичове и пич.и

, с които можем да водим нормални разговори по различни теми другото е, че мога да бъда полезен на клуба с информация и решаване на конкретни проблеми.
Основна предпоставка за второто е човека насреща да има желание за това. А това много лесно се разбира по неговото отношение.
В тази връзка, ти какво точно искаш?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.