Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:39 28.04.24 
Мобилни оператори
   >> МТел
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Малки пакети за даннинови  
Авторold man (Нерегистриран)
Публикувано13.10.07 11:45



Не стига, че цените на Мтел за малки интернет пакети са в пъти по-скъпи от тези на Вивател (да не говорим за flat rate в Италия и другаде), но вчера от Мтел ми обясниха, че тези пакети могат да се ползуват само за достъп до портала Vodafone live! Тъй като имам нужда от месечен трафик 20-25 MB в интернет при това положение с ценит ще се наложи да купя абонамент от Вивател + техния малък пакет 9 лв. за 30 MB, но с неудобството да нося 2 телефона. Странно защо Мтел в 2007 г. държи такива цени на интернет.



Тема Re: Малки пакети за даннинови [re: old man]  
Автор jgmudei (непознат )
Публикувано13.10.07 13:36



Ми що щото явно мрежата им не смогва нали се бият в гърдите колко много клиенти имат и как повечето корпоративни клиенти са при тях а те говорят по много и като сложим и това че на *88 трябва да чакаш по 25-30 минути имам чуството че скоро половината мрежа ще е заета от хора чакащи да се свържат на *88 !!!



Тема Re: Малки пакети за даннинови [re: old man]  
Автор DTMF (старо куче)
Публикувано13.10.07 15:48



Шото си мислят и че интернета им щом е на по -висока цена, значи е и по качествен

хе хе



Тема Re: Малки пакети за даннинови [re: old man]  
Автор motek (ombre)
Публикувано16.10.07 16:53



Можеш да се абонираш за интернет пакет от 20МБ за 4.90лв. с ДДС.



Тема Re: Малки пакети за даннинови [re: jgmudei]  
Автор motek (ombre)
Публикувано16.10.07 16:55



на *88 трябва да чакаш по 25-30 минути

Имаш изключително невярна информация.



Тема Re: Малки пакети за даннинови [re: motek]  
Автор moDem ()
Публикувано16.10.07 19:08



Може ли да ми дадеш малко информация за това че на страницата на мтел не видях нищо.

Живота е низ от груби събужданя


Тема Re: Малки пакети за даннинови [re: moDem]  
Автор Чo :) (търси Дипл. раб)
Публикувано16.10.07 19:33



Портала на МТел - live.mtel.bg (oтваря се само с wap browser) от няколко дни е с нов дизайн и условнно преструкториран на 4 секции. Последната секция представя идеята на opera mini (далечно подобие де) пишеш http:// адрес - сървър на оператора го сваля, обработва и го изпраща на части (поредеца от страници) към телефона ти (олекотени като трафик ( resize на снимките, визистване на различни такове, без flash) във wml (wap) формат. Така може да отваряш html страници с wap browser.
Пакета от 9.90 (4.90 за първите 10000 регистрирали се) включва 20МБ интернет browseване по този начин.
Не можаха да ми отговорят (все още) дали се отнася само до интернет ползван по този начин или и от други програми.
Абонирането за пакета става на същото място.




Тема Re: Малки пакети за даннинови [re: motek]  
Авторold man (Нерегистриран)
Публикувано16.10.07 19:51



Можеш да се абонираш за интернет пакет от 20МБ за 4.90лв. с ДДС.
Може ли URL или подробности (напр. само за Vodafone Live ли важат). Благодаря.



Тема Re: Малки пакети за данни [re: motek]  
Автор Kurti_vleze (перде)
Публикувано16.10.07 20:59



С малката подробност (според Чо:) ):

Пакета от 9.90 (4.90 за първите 10000 регистрирали се) включва 20МБ интернет browseване по този начин.

Забравяш да уточниш тази "малка" подробност,но то си е обяснимо като знаем за кого работиш-какъвто господаря,такъв и слугата :)



Тема Re: Малки пакети за данни [re: motek]  
Автор vip4o (прям и откровен)
Публикувано17.10.07 01:07



Потвърждавам! От 2-3 дена ми се налага да говоря прекалено често със *88 и мога да споделя, че за свързване с оператор/ка/ е необходимо изчакване не повече от 10-20 секунди!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.