Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:04 28.05.24 
Мобилни оператори
   >> МТел
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: Малки пакети за даннинови [re: motek]  
Автор moDem ()
Публикувано17.10.07 17:39



А как се вижда колко трафик си изразходвал. Ако надвишиш 20 мб какво става?

Живота е низ от груби събужданя


Тема Re: Малки пакети за даннинови [re: old man]  
Авторrapan (Нерегистриран)
Публикувано17.10.07 18:27



отново ловите балъци пак болшинството ще ползва услугата през gsm мрежата защото 3g-то ви е зле едва ли имате капацитет да предоставите качествена услуга на повече абонати имам предвид Gprs след като се знае че фирми и структури като мвр използват тази платформа и ви плащат солидни суми и следователно са ви приоритет



Тема Re: Малки пакети за даннинови [re: motek]  
Автор jgmudei (непознат )
Публикувано17.10.07 18:41



Мотек още само няколко въпросчета първо защо не може да се влиза в http://live.mtel.bg с опера мини това нарочно ли е направено или е някакъв бъг в моя телефон влиза само през броузера на Sony Ericsson вградения със SE K750i съм с други страници няма този проблем с Опера Мини-то са http://live.mtel.bg не влиза !!!



Тема Re: Малки пакети за даннинови [re: jgmudei]  
Автор cyg (<>)
Публикувано17.10.07 19:53



Нарочно, разбира се. Когато ползваш Опера целия ти трафик минава през сървър на Опера, където съдържанието се обработва за да бъде по-удобно да се вижда на телефона. За да видиш live.mtel.bg трябва директно да се свържеш към Мтел, с вграден в телефона браузър.



Тема Re: Малки пакети за даннинови [re: moDem]  
Автор DTMF (старо куче)
Публикувано17.10.07 21:00



Много добър въпрос зададе, направо най-добрия





Тема Re: Малки пакети за даннинови [re: cyg]  
Автор DTMF (старо куче)
Публикувано17.10.07 22:45



Не просто се обработва за удобство, ами и трафика се компресира около 10 пъти....с други думи далеч по -добро от офертата през водафоун





Тема Re: Малки пакети за даннинови [re: moDem]  
Автор motek (ombre)
Публикувано18.10.07 10:53



За проверката( освен от апарата си) ще имам информация по-късно.
Със сигурност няма да бъдеш тарифиран при надвишаване на трафика.

П.П: Според мен ще е доста трудно да се надвишат 20МБ месечен трафик при този начин на браузване

. Трябва да си доста голям маниак с доста свободно време



Тема Re: Малки пакети за даннинови [re: jgmudei]  
Автор motek (ombre)
Публикувано18.10.07 11:02



За да влезнеш във Vodafone Life през Опера, трябва да използваш proxy, но визията няма да е същата поради компресирането на Опера.



Тема Re: Малки пакети за данни [re: motek]  
Автор jgmudei (непознат )
Публикувано18.10.07 11:18



motek още едно въпросче абонирах се за f-party радио за 1.90 за цял месец обаче нъц никакво радио избира си го пренасочва ме отваря се плейра и стои горе времето 00:00 и нищо няма радио няма нищо плейа показва че трябва да свири долу има стоп на единия функционален бутон и толкоз ни звук ни стон никво движение със SE K750i съм пробвах да сменям настройките на streaming setting всъщност то няма кой знае какви настройки само прокси слагах с порта което ми е и на internet profile-a и нищо !!!



Тема Re: Малки пакети за данни [re: jgmudei]  
Автор motek (ombre)
Публикувано18.10.07 14:19



За да слушаш въпросното радио не е необходимо да променяш нищо по настройките. Може да е имало временен проблем. Пробвай отново и пиши за резултата






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.