Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:39 29.09.24 
Мобилни оператори
   >> МТел
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема М-Тел ФИКСнови  
Авторn1 (Нерегистриран)
Публикувано17.09.07 19:59



"М-Тел ФИКС" дава безплатни минути към фиксирани мрежи
17 септември 2007

От днес "М-Тел" пуска нов тарифен план - "М-Тел ФИКС", който дава безплатни минути за обаждания към фиксираните мрежи в страната - в месечната такса от 6,90 лв. са включени 50 минути към всички оператори на такива мрежи у нас. Освен безплатните минути новият тарифен план дава възможност клиентите на "М-Тел" да говорят за 9 стотинки на минута с един избран номер от мрежата на оператора. Разговорите към останалите клиенти на "М-Тел" се таксуват по 29 стотинки, 39 стотинки е цената за минута към останалите мобилни мрежи у нас. След изчерпване на безплатните минути, обажданията към фиксирани мрежи у нас ще се тарифират по 15 стотинки на минута.



вярно ли е, в мтел съобщения за медиите няма нищо



Тема Re: М-Тел ФИКСнови [re: n1]  
Автор svilata (реалист)
Публикувано17.09.07 20:08



Сигурно е вярно, като се има предвид, че новините на страницата на М-Тел се публикуват с 24 - 48 часа закъснение, поне...





Тема Re: М-Тел ФИКСнови [re: n1]  
Автор DTMF (старо куче)
Публикувано17.09.07 22:20



Дори и да е вярно, не е кой знае какво, а и сигурно има 1000 допълнителни условия и уловки )) МИсля че и Вивател имаше план 6 лв за 50 минути и към стационарните мрежи



Тема Re: М-Тел ФИКСнови [re: DTMF]  
Авторn1 (Нерегистриран)
Публикувано17.09.07 23:09



не се съмнявам че го мислиш, даже много добре знаеш ,Вивател имаше план 6 лв за 50 минути и към стационарните мрежи, лично време беше тарифата с 47 ст. на минута в към другите в натоварената зона и невъзможност за свързване с алтернативни телекоми, ако мтел наистина го пуснат тва, то ше е за да се изгаврат с вива



Тема Re: М-Тел ФИКСнови [re: n1]  
Авторman (Нерегистриран)
Публикувано17.09.07 23:12



E i kvo kato go pusnat

ni6to osobenno s taksuvane na 60 sekundi



Тема Re: М-Тел ФИКСнови [re: n1]  
Автор DTMF (старо куче)
Публикувано17.09.07 23:23



не могат да се изгаврят, понеже никога не могат да паднат на цена която вива може да предложи към бтк )

(например 1-2 ст/мин на която съм)
И друго, минутите на вива са не само към стационарните , а и към вивател .. .. таксуването... и повече не се задълбочавам.

Редактирано от DTMF на 17.09.07 23:24.



Тема Re: М-Тел ФИКСнови [re: DTMF]  
Авторn1 (Нерегистриран)
Публикувано18.09.07 01:38



нещо не я виждам тая тарифа

и аз ползвам необщодостъпна карта на вива, но не се хвала, а ти кълвеш като каракуда на царевица, на тема за необявена официално тарифа на конкурентен оператор от 5 мнения 2 са твои и като се има впредвид колко недоволни служители има (да не ти давам линкове към др страници, сигурно ги знаеш) от тая структура, силно се съмнявам че от три години чакаш батерии за мултицет, почва да ми се струва че си от тия с ризките дето си веят стикерите на рекламни връзки вивател



Тема Re: М-Тел ФИКСнови [re: n1]  
Автор DTMF (старо куче)
Публикувано18.09.07 10:47



Никой не ти пречи да си мислиш каквото ти се иска)а добри оферти има за кнйто търси)



Тема Re: М-Тел ФИКСнови [re: DTMF]  
Автор moDem ()
Публикувано18.09.07 14:29



Честно казано не ме грее какви преференцялни карти имаш на бтк. Интересува ме само какво предлагат нафизически абонати, а то не е кой знае какво добро.

Живота е низ от груби събужданя


Тема Re: М-Тел ФИКСнови [re: n1]  
Авторлyд (Нерегистриран)
Публикувано18.09.07 16:49



Абонаменти на вивател
както следва за 6.00 с ддс 200 безплатни минути към вивател
разговори към други оператори 38 стотинки
абонамент за 7.20 с ддс 200безплатни минути към вивател и 50 към бтк
а сега кое е по добро
мтел или вивател
мисля вивател
затова съм си на тях




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.