Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:56 29.09.24 
Мобилни оператори
   >> МТел
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема DJ Radioнови  
Автор root666 (непознат )
Публикувано08.08.07 09:29



Абонирах се за въпросното стрийминг радио, но когато се опитам да го слушам, ми дава File type not supported. Телефона ми е Motorola L6 и имам активиран GPRS. Къде е проблема?



Тема Re: DJ Radioнови [re: root666]  
Автор623O (Нерегистриран)
Публикувано08.08.07 10:15



Същото е и при мен - Нокия 6230 FEv5.24 гледам новините на К1, БТВ и Нова на запис без проблем, но за дж радио ми дава същото съобщение - непознат файлов формат!!! Егати .... нищо не им работи като хората!





Тема Re: DJ Radioнови [re: 623O]  
Автор Coтko (Apple user)
Публикувано08.08.07 14:26



аз така и не подкарах записите на новините нито на Нова нито на бТВ. Другите неща дето са на живо ги възпроизвежда без проблем. Радиото така и не съм го пробвал още. NOKIA N80

Think Positive !


Тема Re: DJ Radioнови [re: root666]  
Авторhum (Нерегистриран)
Публикувано08.08.07 14:57



L6 няма Streaming.



Тема Re: DJ Radioнови [re: Coтko]  
Автор HSDPA (explorer)
Публикувано08.08.07 16:50



Предполагам, че нямаш точните настройки за видео стииминг, обади се на *88 или си ги прати сам



но преди това изтрии всички настойки които евентуално имаш и рестартирай телефона.
След като ги запаметиш /кода е 1234/ пак рестартирай. Трябва да имаш активиран и GPRS - пак *88 и 9.



Тема Re: DJ Radioнови [re: HSDPA]  
Автор root666 (непознат )
Публикувано27.08.07 15:55



Нищо не стана, поне как да откажа абонамента да не ме таксува и следвашщия месец ?



Тема Re: DJ Radioнови [re: root666]  
АвторCтaниcлaв (Нерегистриран)
Публикувано27.08.07 20:53



Влизаш в портала, слизаш най-долу и влизаш в "Моят М-Тел", след това влизаш в "Мойте абонаменти", след което си виждаш абонамента за DJ радио, там трябва а има опция "спри абонамент".



Тема Re: DJ Radioнови [re: Cтaниcлaв]  
Автор root666 (непознат )
Публикувано28.08.07 13:40



Трябва, обаче такава опция няма ...



Тема Re: DJ Radioнови [re: root666]  
АвторLive (Нерегистриран)
Публикувано28.08.07 13:59





Това, което е показано на снимката не го ли виждаш?



Тема Re: DJ Radio [re: Live]  
Автор root666 (непознат )
Публикувано28.08.07 16:13



Не, не го виждам, виждам някаква текстова версия, обаче в моите абонаменти никъде няма възможност да се откажа от абонамента за радиото.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.