Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:30 30.06.24 
Мобилни оператори
   >> МТел
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Истинските фаворити!нови  
Автор Boдeндyx® (Народен будител)
Публикувано14.07.07 23:38





Велика група, велико турне - истински фаворити! "Вивател" заслужават едно гръмко "ВИВА" за жеста им към ценителите на хубавата музика!
"Ментел" защо не спонсорира стойностните концерти, а чалгата?



Тема Re: Истинските фаворити!нови [re: Boдeндyx®]  
Автор deadreckoning (г-н Двутактов)
Публикувано15.07.07 06:27



Доколкото разбрах, тази година работата между Пайнер и М-тел нещо се била разсъхнала и нямало да можем да се наслаждаваме на цицорести изрусени създания със съмнителни гласови данни; за сметка на това щяло да има прима в комплект с новия албум на правещия се на болен и кьорав Слави "Уондър" Трифонов.



Редактирано от deadreckoning на 15.07.07 06:28.



Тема Re: Истинските фаворити!нови [re: deadreckoning]  
Автор Boдeндyx® (Народен будител)
Публикувано15.07.07 06:35



А, ще има турне на обитателките на Силиконовата долина дори и "М-тел" да не ги спонсорира - "Ариана", "Карнобатска мастика", "Мастика Пещера" и вафла "Мура" ще развържат кесията.
Новият албум на "Ку-ку бенд" (защото не всички песни ще са на кьоравия дългуч) ще се продава от "Глобул", не от "М-тел"





Тема Re: Истинските фаворити!нови [re: Boдeндyx®]  
Авторdeadreckoning (Нерегистриран)
Публикувано15.07.07 06:55



Такава ли била работата ...


Аз си мисля, че ако М-тел пусне Прима в комплект с албум на Rammstein например, ще направи невероятен оборот, ама при положение, че в маркетинга работят доказани идиоти, не вярвам това да се случи в тоя живот ...



Тема Re: Истинските фаворити!нови [re: deadreckoning]  
АвторMидичkaтa (Нерегистриран)
Публикувано15.07.07 09:57



дядявай се! И Рамшайн и Лайбах нема да помогнат, и колкото и изобщо да не харесвам дългуча Уондър не се подигеавайте с цитомегаловируса, повечето хора на земята си го носят, и не се знае при кой ще се прояви. Но едно време съм чела постинг в този клуб колко бил жесток Мтел че на подарявал диска на Славчо заедно с примата а диска просто не се слушаше така или иначе никой не помни и 1 песен от него.
Но като цяло е време Мтел /а и Глобул/ да спрат да пробутават бързо разваляща се китайска/българска ширпотреба залежаваща по складовете на родинини на маркетинговия им отдел или май той е външен такъв което потвърждава начина на пробутване на залежалите стоки.В другите страни това се пави с евтини /орг. китайско производство/ телефони. Много от тях бяха донесени преди време в България, и после разкодирани, и продавани с логоро на различни чужди оператори под наслов Ами те ги правят за нас. Но масов бум на внасяне на топки, бинокли, анциклопедии, и албуми на Бритни, Но-Девилс /енджълс/ Диди Болния, Хулио-мулио, Рамщайн и Дахщайн не съм виждала.



Тема Re: Истинските фаворити!нови [re: deadreckoning]  
Автор cyg (<>)
Публикувано15.07.07 11:27



Ako Мтел пуснат прима с Рамммммщайн(!) ще си купя и аз, нищо че не ми трябва

. Ех, мечти-и...
Всъщност тъжната истина е че Вивател няма да спечели много от това спонсорство, ние, рокаджийте, сме малцинство....



Тема Re: Истинските фаворити!нови [re: deadreckoning]  
Автор Cтaниcлaв! (шемет)
Публикувано15.07.07 11:50





Rammstein? To these shitstoppers?

В БГ се харчи чалгата и това не може да го отречеш. Самият аз не я обичам. Има някои парчета, които ги слушам с удоволствие, но това по-скоро е изключение, отколкото правило.

И още нещо - струва ми се крайно тъпо по тази начин да се пребутват албуми. Славчо и мазните банички на Пайнер минават. Ама да предлагаш утвърдена музика по този начин - най-малкото обидно за самия изпълнител.

Редактирано от Cтaниcлaв! на 15.07.07 11:51.



Тема Re: Истинските фаворити!нови [re: Cтaниcлaв!]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано15.07.07 12:38



Взе ми го от устата...Щурците, Сигнал не трябва да се пробутват като чалгаджийките.
Иначе този път аплодисменти за Вива за спонсорството на концерта на Щурците и Отава. Дидовото Д2 вече не струва, а Каризма са си естрадни чалгаджии.
Вярно е, че няма да спечелят от рок, но пък аз спечелих и съм доволен. Ще чакам и Сигнал





Тема Re: Истинските фаворити!нови [re: Cтepн™]  
Автор Cтaниcлaв! (шемет)
Публикувано15.07.07 12:41



Обичам българския рок - особено в лицето на Щурците, Сигнал и ФСБ. Както казваше един мой приятел - "Аз посттоталитарен рок не слушам"



Иначе жалко за Щурците - вече не правят албуми. Измориха се явно.



Тема Re: Истинските фаворити!нови [re: Cтaниcлaв!]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано15.07.07 12:54



ми по-добре, че не правят...остаряха, заангажираха се политически, няма ги соц.предизвикателствата...по-добри албуми от онези няма да извадят...така че нека си останат с върховите си неща.

Има и добър посттоталитарен рок - БТР, Ахат, първите години на Милена (музиката, текстовете бяха блудкави), Пиф (макар, че е прекалено мелъди)
А тази вечер съм на концерт на Лот Лориен...не е рок музиката им, но е страшно оригинална






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.