Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:36 21.05.24 
Мобилни оператори
   >> МТел
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Незнам вече към кого да се обърна :(  
АвторЖopo (Нерегистриран)
Публикувано17.07.07 02:01



Още от самото начало на услугата VodafoneLive имам голямо желание да е използвам.И е използвах.Обаче имам един малак проблем.Иконите не ми се визуализират а на някой места текста не ми излиза правилно.А напоследак е слят целия.Абе като отворя страницата виждам само текст и картинки.Естествено още от самото начало съм информирал Мтел.Казаха ми, че проблема е в несъвместимостта на моя телефон-Sony Ericsson W550.
Обещаха че ще го оправят.Да ама не.5 месеца по късно проблема си седи.Аз продължавам да си губя времето да говоря с оператор и получавам едни и същи отговори за стотен път и само обещания.А па не.Искам да използвам услугата,но в този си вид тя не струва.Кажете ми какво да направя?Едва ли ще си сменя телефона само заради това.Помогнете ми.Очаквам компетентни съвети.

П.П-благодаря,че си направихте труда да го прочетете :)



Тема Re: Незнам вече към кого да се обърна :(нови [re: Жopo]  
Автор DTMF (старо куче)
Публикувано17.07.07 02:53



това през УАП или УЕБ? Ако не гледаш ТВ пробвай да влезеш с опера мини,макар че така не съм пробвал. Пробвай със включен СмартФИТ и без него





Тема Re: Незнам вече към кого да се обърна :(нови [re: DTMF]  
АвторЖopo (Нерегистриран)
Публикувано17.07.07 12:50



Пробвал съм и няма резултат.Сега пак пробвах да съм сиг.Няма резултат





Тема Re: Незнам вече към кого да се обърна :(нови [re: DTMF]  
Автор Чo :) (търси Дипл. раб)
Публикувано17.07.07 15:48



С Opera Mini не може да се ползва vodafone live, защото страниците се отварят само от мрежата на МТел, a кеш сървърите на Opeрa са външни.
Дори да можеха - трафика, който биха генерирали ще е външен (от кеш сървъра на Опера) и щеше да се таксува (защото извън VL! зона).




Тема Re: Незнам вече към кого да се обърна :(нови [re: Жopo]  
Автор Чo :) (търси Дипл. раб)
Публикувано17.07.07 16:03



Щом един същи source се визуализира нормално от много телефони, проблема е в интерпретацията на browser-a в твоя телефон на този source - явно някои тагове не му харесват.

Според мен вероятноста да си пренапишат всички страници, за да са съместими с browser-a на твоя телефона е изключително минимална.

По вероятно е SE да си оправят поддръжата на wap страниците.
Провери за по-нова версия на firmware за телефоан ти.




Тема Re: Незнам вече към кого да се обърна :(нови [re: Чo :)]  
АвторЖopo (Нерегистриран)
Публикувано17.07.07 19:28



Да ма майче source не е еднакав за всички телефони....не съм сигурен де....



Тема Re: Незнам вече към кого да се обърна :(нови [re: Жopo]  
Автор DTMF (старо куче)
Публикувано17.07.07 23:51



нямам други идеи,това не ми се е случвало с никой се)) , освен да ползваш друг джава браузър с изключение на опера. ако изобщо те пусне до мтел



Тема Re: Незнам вече към кого да се обърна :(нови [re: DTMF]  
Авторжopo (Нерегистриран)
Публикувано18.07.07 01:03



Мерси много за вниманието.Някои друг с идеи?



Тема Re: Незнам вече към кого да се обърна :(нови [re: жopo]  
Авторhp (Нерегистриран)
Публикувано18.07.07 01:25



Смени си софтуера на телефона . Ако не помогне , решението е да си вземеш нов телефон. Мтел няма какво да поправят по форматирането , просто каките от *88 са ти дали празни надежди без да разбират за какво става дума.



Тема Re: Незнам вече към кого да се обърна :(нови [re: жopo]  
Автор DTMF (старо куче)
Публикувано18.07.07 01:48



смени оператора , и си ползвай истински нет без ограничения в портали)))))




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.