Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:08 12.06.24 
Мобилни оператори
   >> МТел
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Re: Проблем с SMS-ите от сайта на МТелнови [re: f(x)dx]  
АвторE (Нерегистриран)
Публикувано04.07.07 14:29



Аз имам същия проблем, като ползвам услугата от офиса. Вкъщи всичко е нормално.



Тема Re: Проблем с SMS-ите от сайта на МТелнови [re: Muchacho]  
Автор f(x)dx ()
Публикувано05.07.07 09:04



Е, ти все едно на 1010 работиш. Пет лева изхабих да им обяснявам, че нито рефреш, нито бак натискам, поради което очевидно не е там проблемът. Ама не - едно си баба знае, едно си баба бае
Дай нещо друго



Тема Re: Проблем с SMS-ите от сайта на МТелнови [re: cirton_bg]  
Автор f(x)dx ()
Публикувано05.07.07 09:08



10х, браточка, че проявяваш внимание.
Като се замисля - не е само от сайта на МТел проблемът. Май и с този на Дневник имам подобен проблем. онзи ден писах по една тема и пак по три мнения изпращах.
Специално с МТел - постоянно е така поне от два месеца. Но изглежда проблемът се появява когато получателят е в чужбина.
За нивото на сигнала - не знам. мисля, че от моя страна е ОК



Тема Re: Проблем с SMS-ите от сайта на МТелнови [re: f(x)dx]  
Авторcitron_bg (Нерегистриран)
Публикувано05.07.07 12:56



"Кажи само от сайта ли ти се получават по няколко еднакви SMS- да се локализира проблема; Понякога ли ти се случва или постоянно е така; Какво е нивото на сигнала по време на получаване;
А това че проблема ти е в браузъра е абсурдно изказване.
"
сподели де...?



Тема Re: Проблем с SMS-ите от сайта на МТелнови [re: f(x)dx]  
Авторcitron_bg (Нерегистриран)
Публикувано05.07.07 13:08



получаването на няколко SMS означава че се е задействала RETRY процедурата (ако телефона на който пращаш не върне потвърждение че е получил успешно SMS-a, SMS-центъра прави няколко повторни изпращания).
Ненавременното потвърждение е причината за получаването на няколко SMS съобщения- забавяне от една страна в мрежата/мрежите по които минава потвърждението, или пък от друга- лошо радиопокритие.



Тема Re: Проблем с SMS-ите от сайта на МТелнови [re: citron_bg]  
Автор f(x)dx ()
Публикувано05.07.07 13:46



съмнява ме да е това, защото аз натискам "Изпрати" и точно две секунди след това отивам в "Изходяща кутия", където ми се хилят трички съобщения с еднакъв текст.

От друга страна, както писах, и на сайта на Дневник имам подобен проблем.

Да ти кажа, проблемът е по-скоро в изнервянето, че не мога да разбера какво е сбъркано. Иначе - голяма работа - вместо един, три СМС-а. Ама дразнещо е.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.