Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:25 29.06.24 
Мобилни оператори
   >> МТел
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема M-tel - Няма обхват в София, но кой го интересуванови  
Авторoniq (Нерегистриран)
Публикувано08.06.07 07:48



От 2 месеца вече, там където живея няма обхват на М-Тел(М-Жица). Блокът е точно между Г.М. Димитров и Симеоновско, не е някъде на края на света...
Досега съм се обаждал 7-8 пъти на *88 и все ми викат - "Знаем за проблема. Работи се... НЕ можем да ви дадем срок до който ще го оправим..." С две думи ме отсвиват културно и ме пращат да паса трева


Последния път като се обадих оператора започна да ми крещи защо съм се бил обаждал толкова често, той нищо не можел да направи по въпроса. Ако съм бил недоволен нещо да съм бил подадял жалба в някой техен офис... Или да стана абонат на друг оператор!!! Аз му викам затова ли ме карате да подписвам 2 години договор, пък и сума ти народ ми знае номера могали да го сменям заради вашите глупости... "Ами нищо не мога да ви помогна..."
Като отидох в офиса ми казаха че нямат специални бланки, да съм си напишел жалба свободен текст и да съм им я дал... После я камилата я камиларя..

Накрая се принудих да си купя карта на Глобул, защото в къщи имаме общо 4 телефона - 2 служебни и 2 лични и всичките са на М-тел и когато се приберем все едно сме попаднали в черна дупка - никой не може да се свърже с нас! И това е кажи речи в центъра на София! Че то на село има повече обхват, където има 5-6 човека на кръст с GSM-ми.

Ако бяха направили това с прехвърлянето на номерата до сега да съм им теглил една майна на смотаняците от М-тел, ама ко да се прай. Те затова се ослушват и потулиха работата, защотот кой знае колко други недоволни има като мен и така ги държат вързани...

Знам, че никой не може да ми помогне ама поне да си излея яда щото вече не се трае...

Айде със здраве....



Тема Re: M-tel - Няма обхват в София, но кой го интересуванови [re: oniq]  
Автор JustV ()
Публикувано08.06.07 15:12



ехее споко.и мои познати имат проблеми в софия квартал мусагеница и от скоро и в борово.проблема в мусагеница си стои от миналта година...то не бяха жалби,обещания, сумати обаждания на *88 до ден днешен не са направили нищо.
бтв мотек ако прочетеш това знаеш..беше ми обещал преди време да видиш дали нещата имат развитие.



Тема Re: M-tel - Няма обхват в София, но кой го интересуванови [re: oniq]  
АвторBивko (Нерегистриран)
Публикувано08.06.07 21:12



И аз карах близо две години на Мтел, но там, където работя до правителствена болница, просто няма обхват. За да се говори, трябва да се тича до прозорците. Това е причината в момента да съм към друг оператор. Все пак човек прекарва поне осем часа на денонощия на работното си място и ако там няма обхват, за какво му е мобилен телефон? Интересното е, че от трите оператора там само има един има покритие.



Тема Re: M-tel - Няма обхват в София, но кой го интересуванови [re: oniq]  
АвторMидичkтaтa (Нерегистриран)
Публикувано10.06.07 10:38



Сега само да те поправя: това не е центъра на София както го описваш края на Ловен Парк. Много далече - Спомянм си че там освен 4 блока на асамблеята нямаше нищо по нататък. Някога - както и Калин споменаваше там се срещаха сърни и можеха да се видят как пресичаха семионовско. Когато преместиха заоологическата от почти в центъра на София до това място никой не ходеше защото беше извън града и имаше протести. Така че там дето описшваш че няма обхват е силно казано почти в центъра - да прав си това е една урбанизирана с нови строителства зона която може вече да не наподобява това което е била но не е почти центъра или ако е кой изгони сърните и елените от центъра на София а сложи кози крави овже и пчели.
А сега за проблема: Ми посикай да те свържат или да ти дадат координати на тези дето се занимават с посптаяяне наклети и им предложи за 1000 лв месечно да ви сложат на блока! Ще се съгласят!
но ще бъдете и облъчвани! И вие като елените ще избягате от центъра на София!



Тема Re: M-tel - Няма обхват в София, но кой го интереснови [re: Mидичkтaтa]  
Автор little_android (androida)
Публикувано11.06.07 15:00



ситуацията няма да се промени коренно (естествено че подобрение ще има) ако се сложи антена над блока в който живее човека. Просто антените имат силно насочен сигнал и той е почти в хоризонтална посока от антената.



Тема Re: M-tel - Няма обхват в София, но кой го интереснови [re: little_android]  
АвторMидичkaтa (Нерегистриран)
Публикувано11.06.07 17:49



Защо тогава ги слагат на най високата сграда на покрива а не на първия етаж?
Явно иам облъчване!



Тема Re: M-tel - Няма обхват в София, но кой го интересуванови [re: Bивko]  
Автор thorn (непознат )
Публикувано25.06.07 09:09



Помисли си една сграда до правителствена болница и се сети защо няма обхват!



Тема Re: M-tel - Няма обхват в София, но кой го интересува [re: Mидичkтaтa]  
Автор thorn (непознат )
Публикувано25.06.07 09:11



1000 лв месечно - ха ха ха. Ей мекотелото - ти къде сънува тези цени?



Тема Re: M-tel - Няма обхват в София, но кой го интереснови [re: oniq]  
Автор Garnier ()
Публикувано13.07.07 18:00



Аз пък съм установила, че в Драгалевци няма обхват всяка вечер около 22 часа. Познати ме бъзикат, че това бил квартала на шефовете на М-тел, пък нямало обхват.


Не съм се обаждала, защото не виждам смисъл. Само ще си изтровя нервите.
В Америка (не съм живяла особено дълго време там, бях за няколкомесечно обучение и семинари), след няколко минутен срив в мрежата на тамошен оператор - известно време говорихме безплатно.
На същото място, след липса от няколко часа на кабелна - 2 месеца гратис.
И всичко това придружено от не знам си колко извинителни писма.
Това го давам само за пример. Далеч съм от мисълта, че може и тук да се случат, но поне някакви бонуси...



Тема Re: M-tel - Няма обхват в София, но кой го интереснови [re: Garnier]  
АвторMидичkaтa (Нерегистриран)
Публикувано13.07.07 18:56



да Мтел не е вече оператор за нас! Къуде къде е по добре да се избере Глобул или Вивател




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.