Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:47 26.09.24 
Мобилни оператори
   >> МТел
*Кратък преглед

Тема МАРКЕТИНГА НА МТЕЛ УВОЛНЕН  
Автор123 (Нерегистриран)
Публикувано08.05.07 18:26



От днес, 8 май 2007 г., Андреас Майерхофер е новият Главен маркетингов директор на Мобилтел.

От 1996 – от самото основаване на mobilkom аustria, до 1998 г. г-н Майерхофер е част от финансовия екип на компанията. По-късно, след като заема поста директор „Обслужване на клиенти”, през 2004 г. Андреас е назначен за Главен директор „Операции” на Si.mobil в Словения, като е отгoварял за маркетингa, продажбите и обслужването на клиентите. Под негово ръководство Si.mobil е успял значително да увеличи пазарното си присъствие. Като признание за успешната му работа – включително за увеличаване на приходите и клиентската база, през 2006 г. г-н Майерхофер е назначен за Главен изпълнителен директор на Si.mobil.

Фокусиране върху дейностите, свързани с обслужване на клиентите и програмите за лоялност, заедно с налагането на агресивна стратегия за привличането на нови клиенти, ще са първите стъпки на новия главен маркетингов директор на М-Тел. „Ще бъдем активни и провокативни, със сигурност ще се борим да запазим стабилността на пазара и лоялната конкуренция. Обещавам на клиентите, че заедно ще станем свидетели на интересни нововъведения – като увеличаваме вида и качеството на предлаганите продукти и услуги, като ги правим по-комплексни и достъпни за хората – не само по отношение на цени, но и като удобство за ползване. Мобилтел няма да остави конкурентите си да скучаят”, каза г-н Майерхофер.



Тема Re: МАРКЕТИНГА НА МТЕЛ УВОЛНЕНнови [re: 123]  
АвторOFF (Нерегистриран)
Публикувано08.05.07 20:42



Ей, начи МТел са сила

Пускат нова релейка - новина, сменят си некъв директор - новина. А кАде са истинските новини?

Ей го Вивател трупат клиенти и развиват мрежа (вкл. 3Г), ГЛОБУЛ набиха 1-2-3 нови услуги (които работят, хихихи) и свалиха яко цените за данни и ММС и това в рамките на 3 седмици.

Конкурентите не скучаят, а се разширяват, а динозаврите го карат по течението с инерция, събрана в 5-те (ли бяха?) години като монополист...



Тема Re: МАРКЕТИНГА НА МТЕЛ УВОЛНЕНнови [re: 123]  
Авторaбe мaйepxoфep (Нерегистриран)
Публикувано09.05.07 07:54



Кога ще ги направите тези цени достъпни бе? Те това чакам вече 5-6 години, ама освен баламосвания, мощеничество, некадърност не срещам нищо друго. Минал съм през измамническата ви фирма, сега се мъча с братята ви по оръжие Глобул - ама и двете фимр и се от един дол дренки.



Тема Re: МАРКЕТИНГА НА МТЕЛ УВОЛНЕНнови [re: aбe мaйepxoфep]  
Авторlud (Нерегистриран)
Публикувано10.05.07 00:34



Az sam na viva i te da se naqdat ne mislish li!pak i me ustroivat



Тема Re: МАРКЕТИНГА НА МТЕЛ УВОЛНЕНнови [re: lud]  
Авторффф (Нерегистриран)
Публикувано11.05.07 13:54



Такива като вас никога няма да са доволни, нали се сещате....все някой ви е виновен и ви "преебава"...черногледи провансали...говорети си по жицата тогава или пускайте гълъби....



Тема Re: МАРКЕТИНГА НА МТЕЛ УВОЛНЕНнови [re: ффф]  
Авторaми (Нерегистриран)
Публикувано11.05.07 21:09



Ами аз за разлика от теб, вероятно, се налага да работя за парите си, както и на огромното болшинство от хора. И ми се струва, че е меко казано нахално някой да ми взема 2 лева за 4-5 минути разговор. А и съгласи се, все пак бие на очи, че в нормалните страни хора, вземащи доста пъти повече от мен на месец говорят също така доста пъти повече, за (почти) същите пари. Иначе разглезени келешчета като теб винаги е имало и ще има - но пожелавам ти някой ден ти да слезеш на земята, за да видиш за какво съм говорил.



Тема Re: МАРКЕТИНГА НА МТЕЛ УВОЛНЕНнови [re: aми]  
Авторффф (Нерегистриран)
Публикувано15.05.07 11:26



Ами има богат набор от тарифни планове, ако не ти стига акъла да си избереш оптимален- твой проблем.Освен това аз също работя за парите си, няма нужда да злобееш.... защото не става само с работа, трябва и акъл...Та мисълта ми е, ако беше достатъчно умен, щеше да проумееш, че комуникационния пазар у нас е такъв.Докато могат да се поддържат такива цени без отлив на клиенти, ще се поддържат.Никой нама да ти свали цените в знак на добра воля, това е маркетинг, а мтел е компания , която работи за пари, в състояние на конкуренция.Та малко се замисли защо нещата са така, защо хлябът е 70 ст а не 34, защо ракията е скъпа и тн.А иначе ти ако искаш се чуди защо не взимаш 3000 евро заплата и защо караш 15 годишен голф...тези неща са закономерни...просто мисли..мисли



Тема Re: МАРКЕТИНГА НА МТЕЛ УВОЛНЕНнови [re: aми]  
Автор DTMF (пристрастен)
Публикувано15.05.07 21:51



И ми се струва, че е меко казано нахално някой да ми взема 2 лева за 4-5 минути разговор. А и съгласи се, все пак бие на очи, че в нормалните страни хора, вземащи доста пъти повече от мен на месец говорят също така доста пъти повече, за (почти) същите пари.

Да прав си,но и никой не те кара на сила да ползваш Мтел, със същите 2 лева говоря 67 минути в цялата мрежа на друг оператор






*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.